iPhone 11 bude k dispozícii v 3 verziách

Rovnako ako to, čo sa robilo minulý rok s iPhone XS, XS Max a XR, Apple by mal opäť ponúknuť novú trojicu smartfónov na budúcu jeseň roku 2019. Podľa informácií, ktoré oznámil expert na značku Apple Guilherme Rambo a ktoré poskytol 9to5Mac, tieto Iphone 11 by mali byť vybavené domácim čipom A13 alias Cebu T8030 a ponechajú si svoj odľahčovací port, pretože neprijmú USB-C ako iPad Pro.

iPhone 11 bude k dispozícii v 3 verziách

Spoločnosť Apple by mala 3. septembra predstaviť verzie svojho ďalšieho iPhone 11

Aby sme ich nezamieňali, každý nadchádzajúci model iPhone 11 bude mať svoje vlastné meno. Objavíme preto D42 / iPhone 12.3, namiesto iPhone XR nahradíme iPhone XS, D43 / iPhone 12.5 za XS Max a N104 / iPhone 12.1. Aj keď ich rozlíšenie bude identické, prvé dva budú vybavené Retina OLED obrazovkou, zatiaľ čo N104 bude mať Liquid Retina LCD panel..

Iphone 11: prichádza nový Taptic Engine, 3D Touch

IPhone 11, ktorý nahrádza modely XS XS Max a XR, bude k dispozícii aj v troch modeloch

Tieto nové modely iPhone 11 by mali byť vybavené novým modelom Taptic Engine nazývaným skokové haptiky, ktorý má údajne vylepšiť Adaptic Touch, ktorý sa prvýkrát objavil v iOS 13, a vyplniť plánované odstránenie súčasného 3D Touch..

Ďalšia novinka budúceho iPhonu 11 sa týka jeho fotoaparátu. Skutočne by tieto mali vzadu obsahovať sadu troch šošoviek, vrátane nového určeného pre širokouhlé snímky, ako je to v prípade iných špičkových konkurenčných modelov. Táto inovácia umožní použitie funkcie Smart Frame, určenej na rozšírenie zorného poľa, aby sa potom uľahčilo orezávanie a opravy. Na prednej strane je vylepšený aj fotoaparát a je vybavený režimom Slow Motion pre záznam 120 snímok za sekundu.

Náhrada za iPhone X bude mať tri zadné fotoaparáty

iPhone 11 bude mať tri zadné fotoaparáty vrátane širokouhlého objektívu

Nový dizajn, ako aj príchod 5G by mali byť tiež významnými faktormi pre príchod iPhone 11 budúci rok v septembri..

Iphone 11 bude oficiálne predstavený počas tradičnej hlavnej poznámky v septembri

Taptic Engine, absencia 3D Touch, 5G a širokouhlý obraz sú novými funkciami iPhonu 11