Supreme x Nike Air Max 95 Lux, 100% kožená luxusná teniska

Po otvorení svojho nového butiku v San Franciscu a zahájení novej zimnej spolupráce so spoločnosťou North Face minulý týždeň spoločnosť Supreme opäť robí radosť zberateľom a príchod ako súčasť jej týždenného poklesu nového páru tenisiek je pozoruhodný a pozoruhodný. V skutočnosti, 9. novembra, bude uvedený na trh Supreme X Nike Air Max 95 Lux, výnimočný pár svojim dizajnom, pretože jeho cena je 500 eur, čo ho robí najdrahším, aký kedy úplne nový Yorker navrhol. Tento Air Max 95 Lux, bohužiaľ, na konci septembra dráždený Drakom na svojom účte Instagram, vyniká mnohými spôsobmi a presadzuje sa, ako naznačuje jeho názov, ako luxusný model..

Supreme x Nike Air Max 95 Lux

Spoločnosti Nike a Supreme oznamujú uvedenie luxusnej koženej tenisky Supreme x Nike Air Max 95 Lux

Tento Supreme x Nike Air Max 95 Lux je vyrobený v Taliansku a je celý potiahnutý kožou z miestnej transalpínskej výroby. V skutočnosti je jazyk, stielka, podšívka a golier vyrobené z ušľachtilého materiálu, ako aj samozrejme zvršok, na ktorom je laserom vyryté meno Supreme, na hornej časti každej nohy. Vnútorná päta je tiež zlatým písmom označená názvami týchto dvoch značiek na začiatku tejto špičkovej spolupráce, ako aj štítkom Made In Italy. Podrážka je k dispozícii v troch farbách, čiernej, modrej a červenej, so zodpovedajúcimi šnúrkami a zostáva rovnaká vo všetkých troch verziách, pričom si zachováva svoju čiernu farbu. Každú dvojicu sprevádza aj kovový medailónik s vyrytými tvarmi Talianska.

Supreme x Nike Air Max 95 Lux, 100% kožená luxusná teniska

Supreme x Nike Air Max 95 Lux, luxusná celokožená teniska sa predávala za 500 eur

Značka čiarky a Supreme nie sú z hľadiska partnerstva na prvý pokus. Tieto dve americké firmy skutočne spájajú svoje schopnosti v oblasti dizajnu a humbuku od roku 2002, v roku, kedy prišiel Nike Dunk Low Pro SB Supreme, prvé tenisky zrodené zo združenia Nike a značky, ktorú vytvoril. James Jebbia. Po dlhej sérii modelov čerpajúcich hlavne z referencií Dunk a SB sa duo pustilo do radu Air Max až v roku 2016, pričom tento rok nasledoval vstup na scénu Nike Air Max 98 X Supreme. Supreme X Nike Air Max Tailwind 4 a dnes od Air Max 95 Supreme. Duo Supreme-Nike medzitým urobilo dojem tým, že navrhlo Nike Air More Uptempo X Supreme, prevzaté z pôvodného basketbalu z 90. rokov a jeho ikonických postranných textov..

Výnimočný pár vyrobený v Taliansku, predávaný za 500 eur

Supreme Air Max 95 Lux, pár luxusných celokožených tenisiek vyrobených v Taliansku

Supreme x Nike Air Max 95 Lux budú k dispozícii 7. novembra na webovej stránke Supreme a v obchodoch značky v New Yorku, Brooklyne, Los Angeles, San Franciscu, Londýne a Paríži. Japonsko dostane svoje kópie s tradičným dvojdňovým meškaním.

Supreme x Nike Air Max 95 Lux, v predaji 7. novembra 2019

100% koža Nike Air Max 95 Supreme za 500 dolárov bude k dispozícii 7. novembra v obchodoch Supreme

Nájdite všetky módne novinky & Náš životný štýl oficiálny účet na Twitteri.