Rapper 21 Savage bol v USA zatknutý za zlyhanie víz

Rapper 21 Savage, známy po celom svete okrem iného okrem iného z účasti na piesni „Rockstar“ po boku Post Malone, bol práve zatknutý americkou imigračnou a colnou správou (ICE) z dôvodu zjavného nedostatku povolenia na pobyt na americkej pôde. . Príslušná administratíva skutočne obviňuje umelca, vlastným menom Sha Yaa Bin Abraham-Joseph, ktorý od roku 2005 nelegálne pobýval v USA a vyhlásil, že má britskú, a nie americkú národnosť: „Pán Abraham-Joseph vstúpil do USA legálne v r. Júl 2005 s vízom na počiatočné obdobie jedného roka, ktoré nikdy neobnovil, a preto sa nelegálne zdržiaval na americkej pôde od júla 2016 “a dodal, že„ 21 Savage pricestoval do Atlanty iba ako teenager, na rozdiel od pôvodného obrazu Georgie. že tvrdí, že sa bráni verejne “. 21 Savageho národnosť, údajne britská, je údajne daná jeho údajným rodiskom Newham vo väčšom Londýne. Aktuálne vo väzbe mu hrozí deportácia a 10-ročná neprípustnosť.

21 Savageho zatkla ICE, americká imigračná polícia

fotografia rappera 21 Savageho zatkla americká hraničná polícia za nelegálny pobyt na americkom území

Ak ICE pôvodne vyhlásila, že rapper bol predmetom cielenej operácie, federálne zdroje medzitým oznámili, že toto zatknutie bolo v konečnom dôsledku výsledkom náhody, kontrola zameraná na iných ľudí, s ktorými Savage v tom čase bol. Jeho právnici dodávajú: „Toto je porušenie občianskeho práva a pokračujúce zadržiavanie pána Josepha nemá iný cieľ, ako ho zbytočne potrestať a zastrašiť, aby sa zriekol svojho práva bojovať za pobyt v USA“, pričom tiež zdôrazňuje svoje kroky voči komunite v meste Atlanta, najmä boj za gramotnosť detí zo znevýhodnených štvrtí.

21 Savage je britským občanom pre administratívu USA

fotografia 21 Savage na javisku, zatknutá ľadom pre nedostatok víz a nelegálny pobyt v USA, britský občan

Obrana 21 Savage tiež zdôrazňuje žiadosť, ktorú predložil v roku 2017 a ktorá sa týka a Víza typu U. Tento typ povolenia na pobyt, ktorý sa rovná azylovému právu, sa udeľuje číslu 10 000 za rok a udeľuje sa obetiam fyzického alebo psychického násilia, ktoré súhlasia so spoluprácou s úradmi. Zostáva na umelcovi, aby žiadosť o takéto vízum odôvodnil. V USA s veľmi prísnou migračnou politikou sa zdá, že budúcnosť 21 Savage v krajine, v ktorej sa vynoril, stane sa temnou a stane sa ikonou mesta, o ktorom vždy tvrdil, že je jeho neoddeliteľnou súčasťou. alebo nie. Zdá sa, že ICE, podporovaná sociálnymi sieťami, od ktorých sa požadovalo, aby poskytli svoj podiel „memov“, chce z rappera urobiť populárny príklad svojej práce v boji proti nelegálnemu prisťahovalectvu a v procese klamania niektorých textov autorov. umelec, podľa nich založený na nepravdách týkajúcich sa jeho minulosti, týkajúcich sa mesta Atlanta, a súdnych.

Post Malone a 21 Savage, ocenení na MTV Video Music Awards 2018 za „Rockstar“

Slávnostné odovzdávanie cien mtv videa, hudba, fotografia 21, divoký post, malo rocková pieseň

Pôvodne z ostrova Dominika, 21 Savage pricestoval do Atlanty v roku 2005 vo veku 12 rokov

koláž dominique ostrovná mapa a atlanta georgia usa, pôvod 21 divochov zatknutých políciou a považovaných za britských od narodenia

“>