Netflix pracoval na adaptácii série Resident Evil

Novú sériu inšpirovanú vesmírom Resident Evil údajne vyvíja spoločnosť Netflix a nemecké štúdio Constantin Films, ktoré stoja za predchádzajúcimi filmami franšízy..

Resident Evil čoskoro na malom na malom displeji ?

obrázková ilustrácia milla jovovich vo filme Resident Evil adaptovaná ako séria filmov od Netflixu a Constantine vo filmoch správy životný štýl novinky archzine

Ak je projekt ešte len v plienkach, najmä čo sa týka scenára a obsadenia, zdá sa, že séria pôjde v šľapajach šiestich filmov, ktoré už boli predtým natočené. Preto by sme logicky mali nájsť protagonistov v centre zápletky Resident Evil, ktorú vytvoril vydavateľ Capcom, a to hordy zombie, ako aj spoločnosť zaoberajúcu sa temnými biologickými zbraňami Umbrella Corporation, východiskový bod epidemiologického moru. Ak zbierka pôvodných videohier zobrazuje vesmír hrôzy a koniec sveta, mala by byť séria zameraná skôr na oblasť akcie a sci -fi, podobne ako hrané filmy, ktoré hrá Milla Jovovich. Osvedčený recept, vďaka ktorému je franšíza Resident Evil najziskovejšou v pokladni (1,2 miliardy dolárov) pre filmy adaptované z videohier, ktoré by logicky prinútili štúdiá Constantin zopakovať dobrodružstvo na veľkej obrazovke, súbežne so spustením séria.

Netflix a Constantin Films sú partnermi pri vytváraní televízneho seriálu Resident Evil

Filmy netflix a Constantin sa spojili a vytvorili novú sériu rezidentných zla v sérii správ o životnom štýle

Ak Netflix pravdepodobne nečakal na vydanie reštartu videohry „Resident Evil 2“, aby sa bližšie zaujímal o vytvorenie rovnomennej série, nadšené recenzie, ktoré sa ho týkajú, ako aj úspech RE 7 Biohazard, by mali potvrdiť americký gigant vo svojom záväzku. Voľba, ktorá by bola tiež dôsledkom túžby Netflixu získať produkt, ktorý by mohol konkurovať The Walking Dead od AMC, ktorý neustále strácal dynamiku a bol zaťažený odchodom Andrewa Lincolna. Stratégia, ktorá by sa mala so všetkou pravdepodobnosťou vyplatiť, v čase, keď si zombie držia latku vysoko a nikdy neboli v zábavnom priemysle také obľúbené..

Hra Resident Evil 7: Biohazard, vydaná v roku 2017

obal hry Resident Evil 7: Biohazard na ilustráciu ohlásenia série Resident Evil na Netflixe v správach o životnom štýle

Prvá časť filmov Resident Evil, ktoré vyrobila spoločnosť Constantin Films v roku 2002

obrázok filmu Resident Evil 1 vydaný v roku 2002 s Millou Jovovich na ilustráciu oznámenia série Resident Evil na Netflixe