Supreme x Nike FW19: nová spolupráca s dôrazom na kožu

Po svojej jarnej kolekcii priamo z 90. rokov a nedávnom vydaní modelu Air Max 95 Lux vyrobeného výhradne z talianskej kože zopakovali Supreme a Nike svoju obľúbenú spoluprácu pri kapsule jeseň-zima 2019. Vychádzajúc z myšlienky ušľachtilých materiálov, tento collab Supreme x Nike si vybral kožu ako hlavný materiál na výrobu série predmetov zameraných na športové oblečenie.

Supreme x Nike FW 19

Spolupráca Supreme x Nike sa vracia pre kapsulu FW 19, celú z hovädzej kože

Nová kolekcia Supreme x Nike tak ponúka výrobky z vysoko kvalitnej hovädzej kože. K dispozícii je nasúvacia anorak s odnímateľnou kapucňou, klokaním vreckom a prešívanou nylonovou podšívkou, dostupný v troch farbách, čiernej, červenej alebo bielej. Pre milovníkov kože ponúka collab tiež nohavice v štýle joggingu v rôznych farbách a označené čiarkou na každej holeni, čím je zaistený kompletný outfit..

Zamerajte sa na kožu so spoluprácou Supreme x Nike jeseň / zima 2019

Po Air Max 95 Lux v koži sú Supreme x Nike späť s kolekciou hovädzej kože FW 19

Vždy v duchu luxusného športového oblečenia sem Supreme a Nike prehodnocujú bejzbalový dres, tiež celé v koži a vždy v rovnakej škále farieb. Napriek všadeprítomnosti materiálu je kolekcia kapsúl výnimkou, aby uspokojila aj tých najodolnejších, a to tým, že ponúka mikinu s kapucňou z bavlneného rúna, stále označenú logom Nike v hovädzej koži a vždy v rovnakej trojici farieb.

Luxusné športové oblečenie značiek Nike a Supreme

Supreme a Nike sa vracajú s celokoženou kombináciou športového oblečenia jeseň / zima 2019

Na strane príslušenstva je športová taška, samozrejme v koži, označená čiarkou a názvom Supreme. Na zakrytie očí aj napriek blížiacej sa zimnej sezóne vyšperkovala spoločnosť Supreme x Nike svoju ponuku dvojicou slnečných okuliarov, ktoré sú k dispozícii v štyroch farbách, vrátane priehľadnej šedej. Ďalší voliteľný prvok, šatka s potlačou a šatkou inšpirovanou šatkou Hermès, potom vrcholom zbierky je 14-karátový zlatý prsteň Nike..

Bavlnená mikina do žiaruvzdorných materiálov

Nová kožená spolupráca Nike x Supreme ponúka aj bavlnenú mikinu

Táto nová kolekcia Supreme x Nike FW19 bude k dispozícii 29. novembra na webových stránkach a v obchodoch Supreme..

Kolekcia Supreme x Nike FW19 ponúka aj niektoré doplnky

Príslušenstvo novej kolekcie kapsúl Nike x Supreme FW19 z hovädzej kože

Všetky novinky nájdete v našej kategórii Móda & Životný štýl a na našich oficiálny účet na Twitteri.