Dvojica Supreme x Timberland je späť na jar

Po predstavení dvoch spoluprác Country Boot a 3-Eye Classic za posledné dva roky je duo Supreme x Timberland tento rok späť pre novú kapsulu. Dve americké značky sa tentokrát pozreli na Euro Hiker Low, naplánovaný na jar 2020, a tiež na limitovanú sériu klasických mikín a šiltoviek..

Supreme prevzal Timberland Euro Hiker Low

Zoznámte sa s novou spoluprácou Supreme x Timberland s revidovanou teniskou Euro Hiker Low

Lesklá vychádzková obuv pre túto novú spoluprácu Supreme x Timberland 2020

Nová kapsula Supreme x Timberland, opäť založená na páre nízkych turistických topánok od outdoorovej značky, napriek tomu ponúka mestskú orientáciu, obom etiketám. Vďaka tomu je Euro Hiker Low vďaka trojici farieb a lakovanej koži na vrchole rebríčka tejto novej kapsuly. Nízka čižma, dostupná pre každú príležitosť, je k dispozícii v čiernej, červenej parmici a žltej farbe a na golieri je ozdobená nylonom a podrážkami z čiernej recyklovanej gumy. Slávne logo Timberand nachádza svoje diskrétne miesto na vonkajšej strane päty, zvýraznené logom Supreme box, rovnako skromne.

Lesklá koža pre Euro Hiker Low od Timberland & Najvyšší

Spolupráca Supreme x Timberland sa vracia v roku 2020 s dvojicou tenisiek Euro Hiker Low v lesklej koži

Supreme x Timberland, jednoduchá a účinná kapsula pre oboch dlhoročných partnerov

K tejto špeciálnej Euro Hiker Low Supreme x Timberland si dvojica naplánovala aj mikinu a šiltovku. Ten je k dispozícii v šiestich rôznych farbách, čiernej, tmavomodrej, šedej, žltej, bielej a červenej. Zvláštnosť modelu, tieto dve značky sa bavili kombináciou loga a preklepu Timberland s názvom Supreme. Výšivku podčiarkuje fráza „Vietor, voda, Zem a obloha“. Dve originality, ktoré možno nájsť na mikine, k dispozícii v štyroch striedmych farbách.

Tieto dve značky prispôsobili tradičnú mikinu značky outdoor

Supreme a Timberland začínajú svoju novú spoluprácu na jar 2020

Čiapka Timberland x Supreme bude sprevádzať svetlú budúcnosť

Timberland Euro Hiker Low predstavený v novej spolupráci so značkou Supreme

Kde kúpiť Supreme počas výluky ?

Aj keď Supreme zatvoril všetky svoje obchody, okrem Japonska, z dôvodu šírenia epidémie koronavírusu bude táto nová kolekcia Supreme x Timberland k dispozícii iba online na stránka značky New York, od 26. marca. Pri tejto príležitosti ponúka značka náklady na dopravu pri objednávkach nad 150 eur, pričom Japonci dostanú novú kapsulu od 28. marca.

Timberland a Supreme sa v marci vracajú pre novú spoločnú kapsulu na jar 2020