Xiaomi predstavuje Mi MIX Alpha a jeho celkovú obrazovku

Značka Xiaomi práve predstavila svoj nový telefón s novými funkciami. Tento smartfón s názvom Mi Mix Alpha je ilustrovaný „priestorovou“ obrazovkou, ktorá obklopuje takmer všetky dve tváre a jeho okraje. Pekinský výrobca uvádza, že príslušný OLED displej pokrýva 180,6% celého zariadenia, pričom zvyšok tvorí ultraľahký titán a zafírové sklíčko.

Spoločnosť Xiaomi predstavila Mi MIX Alpha a jeho obalenú obrazovku

Spoločnosť Xiaomi práve predstavila Mi MIX Alpha a jeho panoramatickú obrazovku pokrývajúcu obe strany zariadenia

Okrem svojej panoramatickej obrazovky sa Mi Mix Alpha vyznačuje fotoaparátom s kapacitou 108 megapixelov, ktorého snímač 1 / 1,33 palca navrhnutý spoločnosťou Samsung a slávnostne otvorený spoločnosťou Xiaomi poskytuje zábery s rozlíšením až 12 032 x 9 024 pixelov . K tomu sa pridáva 20-megapixelový ultraširoký snímač s 1,5 cm super makro funkciou a clonou na f / 2,2, ako aj 12 Mpxl teleobjektív s optickým zoomom. Fotoaparáty sú zoskupené na zadnej strane cez čierny pás a ako celok umožňujú priblíženie až x8.

Mi MIX Alpha a zvuk „priestorového displeja“

Xiaomi predstavuje Mi MIX Alpha, svoj špičkový smartfón s priestorovým displejom, ktorý ho takmer celý pokrýva

Mi Mix Alpha je vybavený obrazovkou pokrývajúcou väčšinu jeho tela a teda okrem tlačidla napájania umiestneného na hornom okraji nemá fyzické tlačidlá. Tlakovo citlivé časti na bočnej strane zariadenia plnia úlohu klasických ovládačov hlasitosti, teraz virtuálnych a hmatových. Obrazovka bude skrývať aj čítačku odtlačkov prstov, ako aj nový akustický systém nahrádzajúci reproduktor. Tento Mi Mix Alpha navyše používa pre svoj senzor priblíženia ultrazvukovú technológiu..

Najnovší produkt spoločnosti Xiaomi je hrdým miestom na fotografovanie

Xiaomi Mi MIX Alpha má priestorový displej, ktorý pokrýva 180,6% jeho povrchu

Po technickej stránke bude tento telefón novej generácie vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 855+, operačnou pamäťou RAM s kapacitou 12 GB a kapacitou úložiska 512 GB. Autonómiu zabezpečí batéria s kapacitou 4 050 mAh a 40W rýchlym nabíjaním. Tento mesiac je už v Číne pripravený na prijatie siete 5G troch hlavných čínskych operátorov. Ten, ktorý vyzerá skôr ako prototyp než sériový produkt, by mal byť uvedený na trh v blízkej budúcnosti. Značka zaisťuje, že malá výroba sa už začala a že tento Mi Mix Alpha by mal byť k dispozícii pre niektorých privilegovaných už v decembri.

Výnimočný telefón a obmedzené série sľubujú, že tento Xiaomi Mi Mix Alpha by mal byť ponúkaný za cenu ekvivalentnú 2 500 eur.

Xiaomi Mi Mix Alpha sľubuje, že bude výnimočným smartfónom

Xiaomi Mi Mix Alpha má 108 megapixelový fotoaparát s veľmi vysokým rozlíšením