Bollinger Motors predstavuje svoje dve terénne elektrické autá, B1 a B2

Bollinger Motors, americký začínajúci podnik so sídlom v Michigane, práve predstavil dve verzie svojho nového elektrického SUV s primitívnym dizajnom, jednoducho nazývaným B1 a B2. Pick -up jeep B1 a B2 predstavený minulý štvrtok, určený pre profesionálny trh, by sa mal začať vyrábať v roku 2020 za predpokladu, že mladá spoločnosť nájsť potrebné finančné prostriedky.

Spoločnosť Bollinger Motors predstavila svoje dve terénne autá, B1 a B2

Mladá americká značka Bollinger Motors práve predstavila svoje dva modely elektrických terénnych automobilov, B1 a B2

Tento 4 × 4 B1 vyzerá ako Jeep Wrangler, s menšími krivkami a jeho pick-upová verzia B2 by mala mať rovnaké technické vlastnosti ako dvojdverová verzia predstavená pred dvoma rokmi, najmä pokiaľ ide o pohonnú jednotku. Očakáva sa, že B1 a B2 od Bollinger Motors, vybavené dvoma motormi, pre každú nápravu jeden, budú mať výkon zodpovedajúci 614 konským silám a budú napájané 120 kWh batériou s dojazdom 200 kilometrov. Ak je ich maximálna rýchlosť obmedzená na 160 km / h, zrýchlenie z 0 na 100 km / h sa predpokladá za 4,5 sekundy.

Pickup Bollinger Motors B2

Americký start-up Bollinger Motors predstavil svoje dve elektrické terénne vozidlá B1 a B2

Vzhľadom na veľmi sparťanský dizajn s rovnými čiarami sa tieto hliníkové B1 a B2 nespoliehajú na svoj výkon, pokiaľ ide o rýchlosť alebo šarm, aby oslovili budúcich kupujúcich, ktorí sa viac prikláňajú k Porsche Macan alebo Audi a jeho Q4 E- tron SUV. Výsledkom je, že tieto dve vozidlá sú určené skôr pre profesionálnu kariéru, s majiteľmi pozemkov alebo inými externými pracovníkmi. Svetlá výška 40 centimetrov, užitočná hmotnosť 2,5 tony a ťažná sila 3,5 tony z nich robia ideálnych spoločníkov na výlety mimo spevnené cesty..

B1 a B2 spoločnosti Bollinger Motors sú určené predovšetkým pre profesionálnu klientelu

Bollinger Motors predstavil svoj džíp B1 a B2, dva elektrické terénne vozidlá

Zatiaľ čo výroba týchto dvoch terénnych vozidiel je naplánovaná na rok 2020, s ohľadom na dodávku v roku 2021, Bollinger Motors zjavne stále nenašiel investorov, ktorí by ju mohli financovať, a preto v tejto chvíli neoznámil ani predajnú cenu..

Mladý americký start-up stále hľadá investorov, ktorí by v roku 2020 zahájili výrobu svojich dvoch vozidiel

Mladá značka Bollinger Motors plánuje začať výrobu svojich elektrických B1 a B2 v roku 2020 za predpokladu, že sa nájdu potrebné finančné prostriedky