Netflix testuje novú funkciu na ovládanie rýchlosti prehrávania

Android media Police nedávno odhalila, že Netflix testuje novú funkciu, ktorá vám umožňuje ovládať rýchlosť prehrávania jej programov. Aktuálne je vo fáze testovania, kde niekoľko používateľov používa smartfóny s Androidom, ohlásenie tejto možnej novej možnosti viedlo k určitej nespokojnosti hollywoodskych profesionálov, popredných hercov a režisérov..

Nová funkcia na ovládanie rýchlosti čítania v systéme Android

Netflix testuje v systéme Android novú funkciu na ovládanie rýchlosti prehrávania programu

Vzhľadom na rýchle znásobenie reakcií verejnosti, akými je napríklad režisér Judd Apatow: „Ponúkame vám krásne veci. Nechajte ich tak, ako boli vyrobené “alebo od herca z Breaking Bad / El Camino Aarona Paula„ To je hrozný nápad. Ja a všetci režiséri, proti ktorým viem, že budem bojovať, “chcel Netflix odpovedať na otázky prostredníctvom hovorcu a obhájil svoju neustálu„ snahu “zlepšiť zážitok zo sledovania ponúkaný svojim predplatiteľom..

Rýchlosť čítania môže byť spomalená alebo zrýchlená

Aplikácia Netflix v systéme Android vám umožňuje zmeniť rýchlosť prehrávania programu

@Androidská polícia

Streamingový gigant si všimol negatívne reakcie na filmový priemysel oznámením testu a pokúsil sa veci upokojiť spresnením, že na obrazovkách sa neplánuje žiadne opatrenie na zovšeobecnenie tejto funkcie. už na niektorých DVD prehrávačoch existoval niekoľko rokov. Podľa Netflixu by implementácia funkcie umožňujúcej sledovanie programov s nízkou rýchlosťou čítania (-0,5x alebo -0,75x) alebo zrýchlenou ( + 1,25x alebo + 1,5x) reagovala iba na žiadosť predplatiteľov, najmä ktorí sledujú programy s titulkami, a že by to v žiadnom prípade nebolo automatické.

Funkcia, ktorú v súčasnosti testujú niektorí predplatitelia

Netflix testuje s určitými predplatiteľmi Androidu novú funkciu na zrýchlenie alebo spomalenie sledovania programu

Tvárou v tvár kritikom, ktorí ukazujú prstom na priamy útok na diela a umeleckú víziu tvorcov zo strany Netflixu a jeho predplatiteľov, sa firma bráni aj prostredníctvom svojej globálnej stratégie, a to ponúkať službu prezerania na kľúč. želania každého z nich, čo zahŕňa aj ovládanie rýchlosti čítania. Všimnite si toho, že platforma v súčasnosti testuje niekoľko ďalších nových funkcií, ako napríklad tie, ktoré vám umožňujú upraviť jas epizódy priamo v indexe série alebo dokonca jednoduchšiu úpravu výberu jazyka..

Novinka, pri ktorej niektorí profesionáli z kina vyskočia

Rozhodnutie spoločnosti Netflix testovať zrýchlenie alebo spomalenie jej programovania vyvolalo protesty niektorých hercov a režisérov

Všetky novinky z oblasti špičkových technológií nájdete v našom oficiálny účet na Twitteri.