Harley-Davidson predstavuje svoje prototypy elektrických bicyklov

Po predstavení svojho prvého elektrického motocykla LiveWire, ikonickej značky lesklých zariadení vyrobených v USA, práve predstavil svoj budúci projekt, elektrický bicykel. Harley-Davidson sa skutočne stále viac zameriava na čisté modely vozidiel, najmä na tento budúci rad elektricky asistovaných bicyklov. Kolekcia, ktorá bola oznámená niekoľko mesiacov prostredníctvom oficiálnych fotografií zverejnených americkou značkou, je konečne odhalená v mäse.

Harley-Davidson predstavuje svoj pravdepodobný rad elektrických bicyklov

Po zverejnení fotografií Harley-Davidson predstavil svoje prototypy elektrobicyklov na milánskom autosalóne

@ Harley Davidson

Táto zbierka elektrobicyklov značky Harley-Davidson, ktorých mená sú stále neznáme, sa ešte len nachádza vo fáze prototypu a predstavila sa na výstave dvojkolesových tátošov EICMA v Miláne. Aj keď automobilka avizuje spustenie výroby potenciálne na rok 2020, tvrdí však, že je stále „v procese vyhodnocovania trhových príležitostí a finalizácie detailov dizajnu“.

Bicykle Harley-Davidson sa stále finalizujú

Spoločnosť Harley-Davidson predstavila v Miláne tri prototypy svojich budúcich elektrických bicyklov

@ Harley Davidson

Táto budúca rada elektrických bicyklov Harley-Davidson je k dispozícii v troch modeloch typu MTB, ktoré sa od seba odlišujú stredovou lištou rámu, niekedy priamo v „mužskom“ štýle, niekedy so sklonom k ​​dámskym bicyklom, alebo nie -existujúce s cieľom uľahčiť krok. Tieto tri špičkové bicykle novej generácie zobrazené v čiernej, čiernej a bielej a sivej / oranžovej farbe sú zrejme vybavené pásovým prevodom, kotúčovými brzdami, elektromotorom umiestneným v kľuke a vyberateľnou batériou. Ukryté v prednej časti rám.

Harley-Davidson predviedla svoju trojicu štýlových terénnych bicyklov

Značka motocyklov Harley-Davidson predstavila svoje tri elektrické bicykle ešte v štádiu prototypu

@ Harley Davidson

Okrem niekoľkých fotografií a talianskej prezentácie sa Harley-Davidson nevyjadril k technickým vlastnostiam svojich šliapacích strojov, ktorých konečná verzia sa môže stále líšiť od tej, ktorá tu bola odhalená. Neboli teda oznámené žiadne informácie o výkone motora batérie, o jeho autonómii ani o cenovom rozpätí..

Harley-Davidson dúfa, že začne výrobu svojich elektrobicyklov už v roku 2020

Harley-Davidson predstavila svoje elektrické bicykle na milánskej dvojkolovej výstave

Na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu s elektronickými bicyklami, ktorý by mal do roku 2023 dosiahnuť 40 miliónov predaných kusov, sa v súčasnosti mnoho automobiliek spolu s ďalšími špecializovanejšími výrobcami zaoberá týmto novým sociálnym fenoménom. Významná a sľubná perspektíva vývoja, ktorá už podnietila ďalší plod americkej motorizácie, General Motors, uviedla na trh svoj vlastný rad skladacích asistenčných bicyklov.

Napriek predstaveniu svojich prototypov elektrobicyklov Harley-Davidson o nich neoznámil

@ elektrek.co

Všetky novinky z oblasti špičkových technológií nájdete na našom webe oficiálny účet na Twitteri.