Google uvádza na trh Play Pass, neobmedzené predplatné Obchodu Play

Google v súčasnosti testuje novú službu predplatného, ​​ktorá poskytuje neobmedzený prístup k všetkému obsahu v Obchode Play. Play Pass za 4,99 dolárov umožňuje používateľom systému Android sťahovať „stovky prémiových aplikácií a hier“ výmenou za mesačné predplatné. Táto nová služba z obchodu Google je zameraná predovšetkým na fanúšikov mobilných hier a môže sa inšpirovať ponukou Arcade spoločnosti Apple a ponúka široký sortiment hier „bez reklamy alebo nákupu v aplikácii“, od „logických po hudobné aplikácie s prístupom“ k stovkám prémiových aplikácií a hier “, ako napríklad Life Is Strange, Marvel Pinball alebo dokonca Threes, podľa sľubov spoločnosti Google.

Google uvádza na trh Play Pass, službu mesačného predplatného na neobmedzený prístup do Obchodu Play

Google spustí svoju novú službu Play Pass, mesačné predplatné, aby ste si mohli obchod Play neobmedzene užívať

Na základe informácií zhromaždených používateľmi XDA Developers a potvrdených Android Police sa zdá, že Play Pass dokončil svoju vývojovú fázu a v súčasnosti sa testuje v USA..

Play Pass sľubuje prístup k stovkám aplikácií „bez reklám, nákup v aplikácii“

Služba Google Play Pass vám umožní bezplatne stiahnuť mnoho prémiových aplikácií a hier

Aj keď spoločnosť Mountain View nezverejnila žiadny oficiálny dátum uvedenia na trh, môže sa zhodovať s Arcade značky Apple, ktorá je naplánovaná na budúcu jeseň. Konkurencia, ktorá sľubuje, že bude tvrdá, vzhľadom na úsilie vynaložené spoločnosťou Apple pri vývoji titulov, ktoré ponúka jej program predplatného, ​​v spolupráci so spoločnosťami Sega, Lego alebo Cartoon Network.

„Prístup k stovkám prémiových aplikácií a hier“ sľubuje Play Pass za 4,99 dolárov mesačne

Vďaka Play Pass Google sľubuje prístup k stovkám prémiových aplikácií a hier za 4,99 dolárov mesačne

Zo zverejnených snímok obrazovky vyplýva, že Google neplánoval vytvoriť špeciálnu aplikáciu Play Pass, ale namiesto toho by mal svoju službu integrovať priamo do Obchodu Play prostredníctvom sekcie „Preskúmať“. Google Play Pass. Ponúklo by to teda zoznam „aplikácií a hier, ktoré by vás mali potešiť“, ako aj celý jeho katalóg platených programov v bežných časoch, teraz voľne použiteľný a bez skrytých nákladov, práve tie, ktoré môžeme používať. Obvykle dostupné pri sťahovaní času a inzerované ako „nákupy v aplikácii“.

Rovnako ako Apple Arcade, aj Google Play Pass by sa mohol začať budúci rok na jeseň

Google by mohol svoj Play Pass uviesť na trh budúci rok na jeseň, v konkurencii Apple Arcade