Disney Plus: už 50 miliónov predplatiteľov na celom svete

Keďže globálne zadržiavanie exploduje dopytu po streamovaní a tlačí Netflix na zníženie kvality streamovania, aby sa obmedzil jeho vplyv na šírku pásma, Disney Plus odhaľuje svoje údaje. Len päť mesiacov po svojom prvom spustení v USA, Kanade a Holandsku sa nová streamovacia služba formuje tak, aby bola impozantným konkurentom lídra na trhu Netflix viac ako kedykoľvek predtým a už oznámila 50 miliónov predplatiteľov..

Už má 50 miliónov predplatiteľov služby Disney SVOD

Po 5 mesiacoch Disney Plus už dosahuje 50 miliónov predplatiteľov na celom svete

Predplatné Disney Plus: už 50 miliónov predplatných

Dva týždne po príchode do Európy a oneskorenom spustení vo Francúzsku v dôsledku nasýtenej internetovej siete prináša nová streamovacia služba spoločnosti Disney pôsobivé čísla. Rodinne orientovaná platforma, dlho očakávaná ako dôveryhodná alternatíva k obrovskému Netflixu, zdvojnásobila počet používateľov na celom svete od zverejnenia prvých údajov zverejnených vo februári minulého roka. „Sme radi, že Disney Plus je takým úspechom miliónov ľudí na celom svete, čo je predpokladom našej ďalšej expanzie v Európe, Japonsku a Latinskej Amerike,“ komentovalo vedenie Mickeyho domu..

S otrasným príchodom vyšle Disney Plus silný signál celej konkurencii

Disney Plus má 50 miliónov predplatiteľov na celom svete, 5 mesiacov po spustení

Netflix alebo Disney Plus: Mickey už predstavuje 1/3 zákazníkov Netflixu

S 50 miliónmi predplatiteľov, vrátane 8 miliónov v Indii za jeden týždeň, môže Disney Plus a jeho úžasný vstup zatieniť Netlix a jeho 167 miliónov používateľov. Súťaž, ktorá by sa mala zintenzívniť s ďalším medzinárodným nasadením platformy Hulu, dcérskej spoločnosti Disney. Spoločnosť s veľkými ušami plánuje do roku 2024 osloviť 90 miliónov zákazníkov.

Aplikáciu si už vo Francúzsku stiahlo viac ako 1,8 milióna

aplikácia Disney Plus France bola od svojho spustenia stiahnutá 1,8 milióna krát

Agresívna cenová politika 6,99 € / mesiac oproti 13,99 € za ekvivalent Netflixu a katalóg s populárnymi titulmi od Marvelu, Pixaru alebo Star Wars s „The Mandalorian“, to sú niektoré z faktorov vzniku týchto sľubných začiatkov. Očakáva sa, že spoločnosť bude pokračovať v vzostupe v nasledujúcich mesiacoch s príchodom série Marvel „Sokol a zimný vojak“ a predpokladaným spustením niektorých programov. Zdá sa však, že zadržanie, ktoré postihuje viac ako 3 miliardy ľudí na celom svete, je jedným z kľúčov tohto komerčného úspechu. Čísla by sa mali riadiť, akonáhle koronavírusová kríza pominie.

Nízke ceny a lákavý katalóg pomohli spoločnosti Disney úspešne spustiť svoju platformu

katalóg disney plus a nízke ceny robia úspech Disney Plus, ktorý má už 50 miliónov predplatiteľov na celom svete