Spoločnosť LG predstavuje nový rolovateľný televízor

Zatiaľ čo spoločnosť LG už v minulosti predstavila svoj projekt roll-up TV, ktorý ešte nebol vydaný pre rok 2019, zdá sa, že kórejská značka je odhodlaná to dotiahnuť do konca. V predvečer nadchádzajúceho veľtrhu CES 2020 v Las Vegas výrobca predstavuje novú verziu svojej televízie novej generácie v zdanlivo prepracovanom formáte. Ak bol predchádzajúci prototyp založený na krabici umiestnenej na zemi, z ktorej sa obrazovka rozkladala zdola nahor, táto aktualizácia obráti proces tým, že sa pripevní k stropu ako plátno videoprojektora..

Spoločnosť LG sa chystá predstaviť novú verziu svojho rolovateľného televízora

Po zrušení predaja svojej prvej verzie sa LG chystá odhaliť nový koncept rolovateľnej televízie

Zdá sa, že táto nová verzia roll-up televízora vsádza na maximálnu úsporu miesta. Vďaka inštalácii na strop materiál zmizne, rovnako ako televízna skrinka, ktorá sa stane zbytočnou a uvoľní miesto na podlahe. Pri absencii ilustračného obrázku LG Display vysvetlil svoj koncept v tlačovej správe „Televízor je uložený v strope a dá sa rozvinúť, kedykoľvek budete chcieť. Potom sa zroluje, keď sa nepoužíva “.

Na rozdiel od prvej verzie, ktorá bola predtým predstavená, nový roll-up televízor LG by mal zostúpiť zo stropu

Spoločnosť LG predstaví na veľtrhu CES 2020 v Las Vegas nový súhrnný televízor

Spoločnosť LG má v úmysle upozorniť na začiatku roka. Okrem svojho nového konceptu roll-up TV, ktorého špecifiká by mali byť na CES odhalené podrobnejšie, plánuje spoločnosť predstaviť aj nový 48-palcový OLED televízor Cinematic Sound. Novinka pre Kórejčana, ktorého katalóg doteraz obsahoval iba obrazovky s veľkosťou najmenej 55 palcov alebo 140 centimetrov. Spôsob, ako rozšíriť svoju potenciálnu klientelu, najmä tých, ktorí žijú v malých oblastiach.

Súhrnná obrazovka by mala byť uvedená na trh v roku 2019

Nová verzia roll-up televízora LG bude umiestnená na strop, a nie na podlahu, ako bolo uvedené vyššie

Rovnako ako pri svojom roll-up televízore však LG nezverejnilo žiadne podrobnosti o svojom novom produkte, najmä pokiaľ ide o cenu. Dúfajme, že značka viac dodrží svoje sľuby, pokiaľ ide o marketing, a opäť sa neuspokojí s predstavením produktov, ktoré potom budú dlho čakať..

Spoločnosť LG predstaví aj svoj prvý 48-palcový OLED displej

Spoločnosť LG predstaví na veľtrhu CES 2020 novú 48-palcovú obrazovku OLED TV, zatiaľ najmenej 55 palcov