Rami Malek bude veľkým zlom nasledujúceho Jamesa Bonda

Práve na podujatí, ktoré sa uskutočnilo v jamajskom dome Iana Fleminga a ktoré sa v priamom prenose vysielalo online, bola na jar budúceho roka oznámená prítomnosť Ramiho Maleka v kastingu na nadchádzajúceho Jamesa Bonda. Americký herec egyptského pôvodu, držiteľ Oscara za úlohu Freddieho Mercuryho v Bohemian Rhapsody, si preto zahrá veľké nešťastie 25. epizódy dobrodružstiev najznámejšieho špióna jeho veličenstva. Postaví sa proti Danielovi Craigovi, ktorý si v tomto opuse v réžii Caryho Fukunaga zahrá piaty a poslednýkrát 007 a ktorého meno zatiaľ nie je známe..

Rami Malek si zahrá v nadchádzajúcom Jamesovi Bondovi s názvom 25

Americký herec Rami Malek si v nadchádzajúcom filme Jamesa Bonda zahrá veľkého zlého

Zatiaľ čo detaily scenára ešte nie sú odhalené, Rami Malek si oblečie kostým „tajomného darebáka so silnou špičkovou zbraňou“, klasiku britských špionážnych dobrodružstiev. Rami Malek bez tejto prvej prezentácie toto oznámenie potvrdil a komentoval: „Nemôžem byť s vami, pretože v plnej produkcii v New Yorku som netrpezlivý pripojiť sa k filmovému štábu a jeho obsadeniu. (…) I uistím sa, že James Bond to má v tejto 25. epizóde ťažké “. Daniel Craig alias 007 je teraz varovaný.

James Bond bude čeliť Rami Malekovi s najmodernejšou zbraňou

Rami Malek si v nadchádzajúcom Jamesovi Bondovi 25 zahrá zloducha so silnou hi-tech zbraňou

Ako obvykle, Bond bude čeliť impozantnému súperovi, ktorému bude musieť čeliť, aby zachránil svet. Podľa oficiálneho zhrnutia bude 007, ktorý po odchode do dôchodku vedie pokojný život na Jamajke, vyzvaný, aby sa vrátil do služby, aby pomohol svojmu priateľovi CIA Felixovi Leiterovi a bojoval proti zlému ozbrojenému psychopatovi. 2.0, ktorú stelesňuje Rami Malek.

Táto 25. epizóda dobrodružstiev Jamesa Bonda 007 bude pre Daniela Craiga poslednou

Daniel Craig alias James Bond bude čeliť novému zloduchovi v podaní Ramiho Maleka

Podľa producentky Barbary Broccoli sa zdá, že vývoj Jamesa Bonda k ženám sa dá očakávať. „Hnutie Me Too má skutočný vplyv na spoločnosť a plánujeme to zohľadniť v našich filmoch úpravou postoja 007.“ Adaptácia obhajovaná Danielom Craigom, pre ktorého je Bond postavou večnej evolúcie, pokiaľ ide o jeho dobu, pričom poukazuje na jeho nedokonalosti. “Ako filmári a výtvarníci nemôžeme poprieť, čo sa deje v skutočnom svete,” povedal..

Daniel Craig a ženské obsadenie pripravovanej epizódy 007

Daniel Craig obklopený obsadením Jamesa Bonda 25, ktoré bude jeho posledným dobrodružstvom v kostýme 007

Pokiaľ ide o zvyšok obsadenia, Léa Seydoux sa vracia k svojej úlohe Madeleine Swann, psychologičky objavenej v Spectre. Na scénu sú späť ďalšie známe tváre, napríklad Ralph Fiennes ako „M“ a Ben Whishaw za „Q“, zatiaľ čo Naomie Harris si zahrá Moneypenny.