Mick Jagger má operáciu srdca, Rolling Stones odložili turné

Legendárna rocková skupina The Rolling Stones práve oznámila, že bude musieť odložiť plánované nové turné v USA a Kanade. Otázne sú zdravotné problémy ich charizmatického vodcu Micka Jaggera, ktorý bol nútený čoskoro podstúpiť operáciu srdca, a priori, aby mu vymenil srdcovú chlopňu. 75-ročný spevák, ktorý opustil svoj uponáhľaný životný štýl v minulosti, povedal, že bol pre svojich fanúšikov zdrvený a zarmútený: „Je mi strašne ľúto všetkých našich fanúšikov v Amerike a Kanade, ktorí majú lístky. Naozaj nenávidím myšlienku nechať ťa takto dole “.

Mick Jagger a Rolling Stones nútení odložiť turné „No Filter“

snímka obrazovky webu Rolling Stones, ktorý oznámil, že kvôli zdravotným problémom Micka Jaggera musí odložiť turné No Filter USA a Kanada

Oznámenie o tomto odložení turné oznámila skupina pred niekoľkými dňami prostredníctvom tweetera: „Skupina bohužiaľ musí odložiť ďalšie termíny turné v USA a Kanade (…), lekári odmietli, aby Mick vzal toto turné, že potrebuje lekársku pomoc a že musí počkať, kým sa úplne uzdraví “. Správa, ktorá nielen sklamala Micka Jaggera, ale aj ostatných členov skupiny, ktorí napriek tomu chceli podporiť svojho celoživotného priateľa, ako Keith Richards, priateľ Jaggera od začiatku skupiny v roku 1962: „Všetci sú veľmi sklamaní, ale raz problém je vyriešený uvidíme sa veľmi skoro. Mick, vždy tu budeme pre teba! “.

Mick Jagger sa bude musieť zotaviť z budúcej operácie srdca, než sa vráti na pódium

Mick Jagger potrebuje operáciu srdca, aby sa mohol vrátiť na pódium a začať turné bez filtra s Rolling Stones

Skupina mala naplánované začať nové turné „No Filter“ 20. apríla na Hard Rock Stadium v ​​Miami na Floride, potom sa vydať do niekoľkých ďalších amerických miest a skončiť 29. júna v Burl’s Creek Event Grounds, Ontario, Kanada..

„Skutočne neznášam predstavu, že ťa takto sklamem.“ Mick jagger

Rolling Stones odkladajú turné po USA a Kanade kvôli zdravotným problémom ich speváka Micka Jaggera

Osemnásobný otec a dnes už pradedko, Mick Jagger zostáva jedným z najväčších umelcov všetkých čias. Pri mikrofóne Kotúľajúce sa kamene už viac ako päťdesiat rokov stále púta fanúšikov po celom svete svojou energiou a svojim kývnutím je napriek rokom stále neporušený.

„Vidíme sa veľmi rýchlo, keď je problém vyriešený.“ Keith richards

Turné Rolling Stones bez filtra sa malo začať 20. apríla v Miami, ale bolo odložené kvôli operácii srdca Mickovi Jaggerovi