Musclor and the Masters of the Universe sa čoskoro vrátia do Netflixu

Netflix a režisér Kevin Smith práve oznámili, že chcú oživiť Musclor, najsilnejšieho muža vo vesmíre, kultovú kreslenú postavičku 80. rokov. Najprv bola jednoduchá plastová hračka vytvorená spoločnosťou Mattel, Musclor and Masters of the Universe, neskôr upravená. do karikatúry v roku 1983 od Lou Scheimera. Populárne šialenstvo na mieste stretnutia, ktoré v roku 1987 viedlo k adaptácii superhrdinu v kine, pričom švédsky herec Dolph Lundgren, známy svojim účinkovaním v Rocky IV, v hlavnej úlohe svalnatej blondínky bojoval so zloduchom Skeletorom. . Plačúci komerčný neúspech pri uvedení na trh, ktorý však filmu prinesie osobitné miesto v srdciach fanúšikov série Z..

Musclor and the Masters of the Universe čoskoro príde na planétu Netflix

Netflix v blízkej budúcnosti odvysiela reštart animovaného filmu Mattel Musclor a Masters of the Universe režiséra Kevina Smitha

Aj keď Netflix práve obnovil ďalšiu sériu času, She-Ra a princezné pri moci, tiež z franšízy „Masters of the Universe“, dozvedáme sa preto, že streamovacia platforma nepočíta zastavenie tak dobre a predvídať návrat Musclora na radosť nostalgikov za zlatým vekom vesmíru Mattel a inými vinobranými produkciami.

Režisér a spoluautor scenára Musclor and the Masters of the Universe bude Kevin Smith

Kevin Smith z programu Netflix reštartuje karikatúru Musclor and the Masters of the Universe z 80. rokov

Plánovaný program minisérie oznámil na Power-Con Kevin Smith, ktorý prevezme opraty réžie a písania po boku scenáristov Erica Carrasca a Tima Sheridana. „Som Mattel TV a Netflix nekonečne vďačný za to, že so mnou zdieľali tajomstvá Grayskull a celého ich vesmíru,“ povedal tvorca View Askewniverse, sám fanúšik pôvodnej karikatúry. Očakáva sa, že tento reštart, nazvaný Master of the Universe Revelation, vyberie niektoré nevyriešené príbehy z pôvodného programu. „Toto je príbeh Majstrov vesmíru, o ktorom ste snívali ako dieťa,“ dodal Smith..

„Toto je príbeh Masters of the Universe, o ktorom ste snívali, že ho uvidíte ako dieťa“ Kevin Smith

Kultový superhrdina Musclor a majstri vesmíru z 80. rokov sa čoskoro vráti k reštartu na Netflixe

Séria založená na večnom konflikte medzi Musclorom, princom Eternie a darebným Skeletorom, by nás mala ponoriť späť do pôvodného vesmíru karikatúry, avšak adaptácia sa bude približovať tomu, čo nachádzame v súčasnej japonskej produkcii. Tento reštart, ktorý sľubuje „epický príbeh, ktorý by mohol predstaviť konečný súboj medzi Musclorom a jeho nepriateľským Skeletorom“, by teda mohol byť koncom hádky, ktorá obe postavy agituje už viac ako 35 rokov. Mattel TV a Rob David zatiaľ neoznámili dátum vydania tejto produkcie.

Po premiére karikatúry v roku 1983 bol Musclor v roku 1987 adaptovaný na film s Dolphom Lundgrenom v hlavnej úlohe.

Karikatúra Musclor and the Masters of the Universe, ktorú vytvoril Mattel v roku 1983, bola v roku 1987 upravená pre kino s Dolphom Lundgrenom.