Justin Bieber sa zdôveruje so svojim nešťastím

Justin Bieber, ktorého dojala depresia, sa spolieha na pomoc svojich blízkych pri prekonávaní tejto zlej náplasti. „Justin sa vyrovnáva s depresiou a prechádza ťažkým obdobím, ale robí všetko preto, aby sa zaobišiel so všetkou pomocou, ktorú môže nájsť.“ Aby to urobil, 24-ročný spevák vie, že sa môže spoľahnúť na svoj vnútorný kruh, že ho podporí v jeho boji, vrátane Hailey Baldwin, ktorá sa nedávno stala jeho manželkou, ako aj jeho pastora, ku ktorému má veľmi blízko. “Justin je odhodlaný dostať sa do poriadku, a preto začal dennú terapiu s tímom profesionálov.” Povedal zdroj blízky Kanaďanovi.

Justin Bieber sa priznáva k náchylnosti k depresiám

fotografia Justina Biebera, ktorý predvádza naživo, na ilustráciu depresie odhalenej vo Vogue a liečbe

Ak nebolo utrpenie Justina Biebera skryté, práve prostredníctvom rozhovoru pre noviny Vogue to chcelo svetu odhaliť zlo, ktoré ho už nejaký čas žerie. Iniciatíva vítaná jeho úprimnosťou, najmä preto, že neváha otvoriť svoje city k rodičom a svojmu charakterovému dedičstvu, podľa neho je zdrojom jeho nešťastia. Spevák povedal, že svoju terapiu zahájil Hoffmanovým procesom (patentovaná kolektívna psychoterapia pomenovaná po jej tvorcovi Bobovi Hoffmanovi, založená na introspekcii vzťahu dieťa-rodič a jeho opakovaní, nazývanej Syndróm lásky. Negatívny), na ktorej sa zúčastnil na týždeň, a to mu umožnilo lepšie porozumieť svojmu vnútornému hnevu: „Moja matka bola vždy veľmi depresívna a môj otec je impulzívny človek …„ bohužiaľ sa preniesol “..

Justin Bieber a ťažkosti s predpokladaním ranej známosti

fotka Justina Biebera 2019 oblečeného v čiernom pre článok o jeho depresii a terapii

Táto melanchólia, ktorú Justin B. hovorí od svojej matky, sa zrazu prebudil počas svojho turné Purpose 2017, keď ho odhalili, že ho zachvátila depresia a pocity samoty, čo ho viedlo k zrušeniu posledných 14. plánovaných koncertov. Ak Bieberovu psychologickú krehkosť určite odovzdala jeho matka, čím sa vytvorila ideálna pôda pre rozvoj depresie, obrovská predčasná sláva, ktorú mladý spevák v mladosti prekryl, iba urýchlila úzkosť a rastúci tlak, ktorý je v konečnom dôsledku ťažké zvládnuť. vydržať roky. Známa stránka a jej temné stránky, ktoré mal vždy problém zbaviť sa: „Som manipulovaný bez toho, aby ma skutočne podporoval, nehovoriac o všetkých kritikách, ktorí sa mi snažia neustále ubližovať.“ Zlozvyky šou biznisu tiež nešetria. “ Robil som veci, za ktoré som sa tak hanbil, že som vzal Xanaxa, aby to podporil. “.

J. Bieber a jeho rodičia, zdroj jeho úzkosti

odhalila fotografiu Justina a jeho rodičov Pattie Mallette, keď bol mladý, o článku o jeho depresii

V tomto oceáne nepokoja sa zdá, že Bieber stále vidí svetlo a raduje sa zo svojho manželstva s Hailey Baldwin, zdrojom šťastia a rovnováhy, ktorý mu tak veľmi chýbal. Očakáva sa, že dvojica tento zväzok oslávi druhýkrát po prvom zasnúbení z 13. septembra v budove súdu v New Yorku..

Bieber čerpá pozitíva zo svojho vzťahu s Hailey Baldwin

Fotografia Justina Biebera a Hailey Baldwina kráčajúcich po ulici v letných blúzkach na svadbu a depresiu