Svadba: Prečo si vybrať oblek na mieru?

Svadobný deň je špeciálne obdobie. Výnimočné, plné emócií a nezabudnuteľných chvíľ, ale aj znepokojujúce. Každá nová nevesta sníva o rozprávke, v ktorej hrá hlavnú úlohu. Preto musia ona aj jej manžel vyzerať nádherne a nosiť sa najkrajšie outfity svetove, zo sveta. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je obliecť si oblečenie na mieru. Iba taká časť môže plne spĺňať vaše požiadavky. Vlastné prešívanie začína od nuly a sleduje vašu individuálnu siluetu a proporcie. To je samozrejme drahšie, pretože je ťažké to dosiahnuť, ale stojí za to investovať. V nasledujúcich riadkoch si priblížime výber svadobného obleku na mieru a všetky výhody, ktoré ponúka.

Oblek na mieru je najlepšou alternatívou pre dokonalý vzhľad

strih svadobný deň žena oblečená v bielych šatách muž v tmavomodrej farbe

Voľba obleku na mieru

Výroba obleku na mieru je najlepší spôsob, ako nájsť svoj individuálny štýl bez ohľadu na aktuálne módne trendy. Máte možnosť vytvoriť šablónu podľa vlastných preferencií. Okrem toho ďalšou výhodou je tiež slobodný výber textílií a ich kvalita. Pretože nikto by sa nechcel cítiť nepríjemne vo svoj vlastný svadobný deň, však? Úlohou dobrého návrhára v tejto dôležitej misii je teda pomôcť vám s radami a pokynmi. Okrem toho je na vás, aby ste si predstavili kostým svojich snov.

Nečakajte teda na stretnutie s Vami zvoleným mlynárom alebo krajčírom

mlynárka, ktorá šije vo svojej dielni na šijacom stroji

Oblek na mieru – ekvivalent perfektného strihu

Každá osoba má špecifické proporcie a potom strih odevu musí byť v súlade s týmito proporciami. Váš kostým tak zvýrazní línie vášho tela a skryje aj nedokonalosti. Vykonávanie presných a podrobných meraní profesionálom zahŕňa meranie výšky, hrudníka, merania pása a bokov. Pri mužských oblekoch meriame aj šírku ramien, chrbta a rukávov a dĺžku nohavíc. Potom je strih kostýmu nakreslený na papier. Hotové šablóny sú umiestnené na zvolenú tkaninu a načrtnuté kriedou.

Rozhodnite sa pre strih, ktorý zvýrazní vašu postavu

biely krajčírsky meter s číslami v dielni

Význam opráv a príslušenstva

Niekedy kvôli chudnutiu alebo priberaniu musíte urobiť úpravy. Za týchto podmienok je výber a svadobný oblek na mieru je najsprávnejší, pretože predpokladá zmeny. V procese vytvárania modelu nechávajú návrhári výhrady k možným opravám. Okrem toho máte možnosť vyrobiť niekoľko tvaroviek. Pri každom líčení niekedy zdieľame nápady na detaily, ktoré je možné pridať alebo odstrániť z konečnej verzie odevu. Niektorí návrhári ponúkajú opravy aj na Silvestra v deň D. !

Vdýchnite odevu nový život a kedykoľvek ho prispôsobte svojej postave

muž oblečený v modrom obleku s kravatou a hodinkami okolo rúčky

Ručne vyrobené, nevyhnutné pre kostým na mieru

Ručná výroba prispôsobeného kostýmu je najdôležitejším krokom a jeho najväčším prínosom. Odporúčame vám, aby ste sa rozhodli iba pre návrhárov, ktorí pracujú so špecializovaným a moderným vybavením. Tieto nástroje vám poskytujú úplnú slobodu konania a zaručujú presné výsledky. Je tiež dôležité vyžadovať, aby boli tkaniny a pomocné materiály vopred testované na možnú deformáciu počas žehlenia a lepenia. Teraz, keď poznáte dôležitosť obleku šitého na mieru pre vašu svadbu, stačí nájsť špecialistu, ktorému môžete povedať svoje preferencie..

Doprajte si slobodu cítiť sa vo svoj svadobný deň príjemne 

pár vo svadobný deň veľká kytica bielych ruží a svadobný závoj