Darčeková sada pre ženy – najlepší darček pre mamu

“Mama je osoba, ktorá zaujíma miesto každého … Ale nikto ju nemôže nahradiť …” hovorí obľúbené príslovie. Toto stvorenie si preto zaslúži prekvapenie veľmi špeciálneho nápadu na darček pre mamu. Nezáleží na tom, či hovoríme o jej narodeninách, Dni matiek alebo pri inej príležitosti na oslavu. Dať jej niečo jedinečné a personalizované, nič ako darčekový balíček pre ženy. Nájdite dnes skvelé nápady.

Kúpeľný / kozmetický box

Vaša matka je osoba, ktorá vás celý život rozmaznávala, teraz ste na rade, aby ste ju urobili šťastnou. Deň matiek je na to skvelá príležitosť. Kozmetický box? Super nápad! Ibaže, snažte sa poučiť sa o jej vkusu v kozmetických výrobkoch. Typ pokožky / vlasov, vek, preferované vône, ingrediencie – všetky tieto faktory zohrávajú dôležitú úlohu pri výbere kozmetiky. A ak mu chcete dopriať skutočný zenový zážitok, nie je nič lepšie ako kúpeľná sada. Tento box obsahuje okrem esenciálnych solí, kúpeľových gélov a exfoliátorov všetky druhy predmetov, ktoré prispievajú k pohode a pokojnej atmosfére. Voňavé sviečky, aromatický zapaľovač, mini fľaša šampanského … A dokonca, prečo nie, trochu čokolády, ktorú si môžete dopriať ležaním vo vani. V prípade, že by ste chceli svoj darček prispôsobiť viac, neváhajte si vyrobiť svoj vlastný kúpeľný výrobok z prírodných surovín.

Spa box, kde môžete stráviť príjemný večer vo vani

spa box s ovocným mydlom a konvalinkami do kúpeľa v drevenom boxe

Krabica na knihu

Veľkolepý nápad pre bibliomanské mamičky. Knižná krabica je mimoriadne originálnym darčekom, ktorý si získava na obľube. Ale namiesto toho, aby ste jej dali veľa kníh, prečo si zážitok znova neprispôsobiť. Voľba redakcie je darčeková krabička Kube. Okrem prekvapivých kníh existujú aj všetky druhy milých dobrôt a pochúťok – sviečky, pohľadnice, mydlá, čaje atď. Inšpiratívny box s ženskými knihami by bol napríklad ideálny na Deň matiek. Nájdete tu 3 knihy zo života niektorých pôsobivých žien, čokoládovú tyčinku, niekoľko džemov na džem, zápisník a tri karty.. Kube ponúka tiež personalizované mesačné knižné boxy, ďalší dobrý nápad na darček !

Knižný box pre nadšencov čítania

box kube box inšpirujúce ženy zaváraninové poháre notebook darčekové karty ku dňu matiek

Krabica čajov

Mama miluje odpoludnie so šálkou čaju? Neváhajte mu ponúknuť krabičku plnú jeho obľúbených čajov. Alebo krabička exotických čajov, ktoré nikdy nemala možnosť ochutnať. Každý milovník teplého nápoja by bol potešený. Tieto škatule, často vyrobené z dreva, pôsobia dojmom otvorenia skutočnej šperkovnice. Ak plánujete vyplniť políčko sami, urobte to podľa konkrétnej logiky. Najčastejšie by išlo o usporiadanie tašiek v chromatickom poradí..

Bohatý sortiment čajov v krabici – skutočný klenot

drevený čajový box s čajovými vreckami s rôznym vkusom ukážkový darček pre jeho matku.jfif

Košík lahôdok

Keďže je ťažké nájsť mamu, ktorá by odolala sladkostiam a zákuskom, je tento typ setu stávkou na istotu. Iste, skutočnosť, že si ho vyrobíte sami, je lákavá myšlienka. Tvojej matky by sa toho gesta len veľmi dotklo. Muffiny, čokoládové tyčinky, košíčky, vegánske hľuzovky. A potom, čokoláda, jahody, vanilka – výber by opäť závisel od jeho osobného vkusu. V prípade zložitejších a rafinovanejších pochúťok sa neváhajte obrátiť na výrobcu čokolády alebo cukrára.

Krásna škatuľka naplnená makrónkami pastelovej farby

krabička s makrónkami v pastelových farbách a rôznych chutiach biele kvitnúce konáre originálny darček ku dňu matiek gurmánska škatuľka.jfif

Krabička na zamotanie

Tu je konečne rámček, ktorý kombinuje prvky všetkých políčok, ktoré sme práve uviedli. Jeho hlavnou myšlienkou je podieľať sa na vytváraní 100% zážitku z kokonu. Najmä z tohto dôvodu by boli objekty vyberané na základe predstavy vašej matky o perfektnom relaxačnom večeri. Môže to byť napríklad vonná sviečka, šálka čaju, ponožky, mäkká deka a možno aj niekoľko maškrty..

Krabica pohody na strávenie chvíľ kokonu

Útulná škatuľka zo zeleného podnosu so žltou károvanou servisnou kanvicou a šálkou, tip na darček pre mamu