Virgil Abloh & Nigo za kapsulu Louis Vuitton LV²

Po oficiálnej príprave nadchádzajúcej spolupráce s franšízou League Of Legends pokračuje francúzska značka v partnerskej kampani s kapsulou Louis Vuitton LV² od Virgila Abloha & NIGO. Ako diskrétne oznámil umelecký riaditeľ na Instagrame, luxusný dom čoskoro spojí svoje sily s japonským dizajnérom a vymyslí kolekciu na koniec roka 2020. Nový krok v procese osvieženia LV rodáka z Rockfordu, ktorý tu podpisuje svoju prvú spoluprácu od nástupu na svoj post v roku 2018..

Virgil Abloh a Nigo budú spolupracovať na kapsule Louis Vuitton LV²

Virgil Abloh oznamuje pripravovanú kolekciu kapsúl Louis Vuitton LV² v spolupráci s NIGO

Kapsula, ktorá už mala názov Louis Vuitton LV² alebo Squared, by mala byť predstavená hviezdnym dizajnérskym duom novej generácie a mala by byť uvedená na trh v rámci sezóny pred jesenom 2020. NIGO, japonský zakladateľ značky BAPE, A Bathing Ape, od Billionaire Boys Club a vedúci dcérskej spoločnosti UT japonskej značky Uniqlo sa tak v mene značky skupiny LVMH zaväzuje k svojmu americkému náprotivku, do ktorého by mala vniesť svoj osobitý grafický nádych. „Moje miesto v Louis Vuitton je priamo spôsobené inšpiráciou z práce, ktorú NIGO vykonával počas svojej kariéry,“ zdôrazňuje šéf spoločnosti Off-White..

Tvorca BAPE prinesie svoj štýl do ďalšej kapsuly Louis Vuitton LV²

Louis Vuitton LV², ďalšia spolupráca vo forme kapsúl navrhnutá Virgilom Ablohom a NIGO a naplánovaná na jeseň 2020

Teraz si zvykol na tímovú prácu a nedávno podpísal kolekciu Human Made X Adidas s ďalším odborníkom na životnú scénu, Pharrellom Williamsom..

LV pokračuje v stratégii otvorenosti a modernizácie

Virgil Abloh, umelecký riaditeľ spoločnosti Louis Vuitton, vyzýva japonskú spoločnosť NIGO na kolekciu LV² na jeseň 2020

Ak dom už oznámil, že táto kolekcia kapsúl Louis Vuitton LV² od Virgila Abloha a NIGO by mala zahŕňať niekoľko rodín položiek, ako je oblečenie, obuv, doplnky a samozrejme kožené výrobky, záľuba francúzskej značky, žiadne ďalšie podrobnosti o estetike bolo to ešte oznámené. Mali by ste však očakávať pôvodnú grafiku, ako aj reinterpretáciu podpisov Louisa Vuittona, najmä jeho ikonického monogramu.

Virgil Abloh si vyberá svojho japonského mentora pre svoju prvú spoluprácu ako DA Louisa Vuittona

S ďalšou kolekciou LV² na jeseň 2020 Virgil Abloh podpisuje svoju prvú spoluprácu ako DA Louis Vuitton

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

? ✌? ✨®

Príspevok zdieľaný @ virgilabloh 12. decembra 2019 o 6:27 hod. PST