Spoločnosť Nike predstavuje dvojicu špeciálnych hier Air Force 1 NBA Paris

Zatiaľ čo sa Paris a AccorHotel Arena chystajú na februárové hosťovanie a po prvý raz v histórii zápas základnej časti NBA, v ktorom sa postavia Milwaukee Bucks proti Charlotte Hornets, spoločnosť Nike túto udalosť neoznačila dvojicou špecializovaných leteckých spoločností. Force 1 „Parížska hra NBA“.

Spoločnosť Nike predstavuje 24. januára v AccorHotel Arena v Paríži Bercy dvojicu „NBA Paris Game“ Air Force 1 na zápas NBA.

V očakávaní zápasu NBA v hlavnom meste Nike predstavila dvojicu hier Parížskej hry Air Force 1 NBA

Basketbalová udalosť roka organizovaná spoločnosťou beIN Sport má preto právo aj na svoj oficiálny pár tenisiek. Zatiaľ čo spoločnosť Nike už predstavila sériu značkových textilných predmetov NBA Paris Game, značka swoosh dodáva čerešničku na torte tým, že odhalila špeciálny pár Air Force 1s. Oblečený do ikonickej hladkej bielej kože je ozdobený modrými a červenými prvkami vo vzťahu k francúzskej vlajke, basketbalovej krajine a pravidelnému dodávateľovi skvelých hráčov do americkej ligy..

Limitovaná kvapka na oslavu prvého zápasu NBA v Paríži, ktorý sa bude konať v hlavnom meste Francúzska

Na oslavu príchodu NBA do Paríža spoločnosť Nike uvádza na trh špeciálnu hru NBA Paris Air Force 1

Dvojica Air Force 1 NBA Paris Game má svoju obvyklú čiarku v tóne a je označená horúcou žehličkou s názvom francúzskeho hlavného mesta, podčiarknutou „Národnou basketbalovou asociáciou“ na boku päty. Nápis Air nachádzame na medzipodošve medzi dvoma modrými a červenými čiarami. Zadná časť päty je taktiež personalizovaná a obsahuje mená NBA a Paris v červenej farbe na bielom pozadí s modrými hviezdičkami. Obvyklý štítok modelu je tu vyšívaný modrou farbou a doplnený čiernou nášivkou NBA na boku jazyka. Nakoniec stielky nie sú vynechané a sú označené názvom francúzskeho hlavného mesta a národnej basketbalovej asociácie na jednej a číslom 20 na strane druhej, s odkazom na rok 2020. Jedno malé modré logo Nike kontrastuje s nepoškvrnenou bielou na spodnej časti šnúrok.

Dvojica, ktorá vzdáva hold francúzskemu basketbalu

Limitovaný pár parížskej hry Air Force 1 NBA pri príležitosti zápasu NBA v aréne Accorhôtel 24. januára 2020

Tento model Air Force 1 NBA Paris Game ’07 by mal byť v najbližších dňoch uvedený na trh na francúzskom webe Nike za 110 eur, pričom predmetná hra NBA sa uskutoční 24. januára..

Model však vyhradený pre členov NikePlus

Dvojica pocty Air Force One francúzskemu basketbalu za príchod Parížskej hry NBA do hlavného mesta