Spice Girls sa čoskoro stanú hrdinkami karikatúry Paramount

Dobrá správa pre fanúšikov Spice Girls. Okrem tohoto ich britské jarné turné ktoré sa skončí veľkými fanfárami s ich dvoma veľkými koncertmi očakávanými na štadióne Wembley v Londýne, avšak bez Victorie B sa z pikantných dievčat čoskoro stanú hrdinky karikatúry produkovanej Paramount Animation.

Spice Girls, čoskoro sa stanú hrdinkami animovaného filmu

Fotografia Spice Girls, ktorá sa stretáva na turné na jar 2019, po ktorej nasleduje animovaná funkcia v roku 2020 v Paramount

Podľa mediálneho portálu Hollywood Reporter, ktorý informáciu zverejnil, sa v tomto budúcom animovanom filme predstaví päť členov populárnej skupiny 90. rokov Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm, Geri Halliwell a najznámejší z nich. ich, Victoria Beckham.

S turné a budúcim celovečerným animovaným filmom sú Spice Girls späť !

O niekoľko rokov neskôr je tu Návrat Spice Girls, pričom ich turné v roku 2019 a budúci karikatúra sú naplánované na rok 2020

Ak z vedenia Paramount Animation ešte nevyfiltrovali žiadne podrobnosti, najmä pokiaľ ide o konkrétny dátum vydania naplánovaný na rok 2020, Mireille Soria, prezidentka produkčnej spoločnosti, však zdôraznila, že film bude nabitý ikonickými skladbami Spice Girls, ako ako aj nové nevydané skladby vyrobené pre túto akciu.

Animovaný film, ktorý zatiaľ nemá názov, je súčasťou novej stratégie Paramount Animation, ktorá chce vyvinúť rozsiahlu ponuku tým, že plánuje vydanie dvoch nových projektov ročne. Premiéra filmu SpongeBob SquarePants „Je to nádherná špongia“ sa plánuje na budúci rok a potom v tom istom roku bude nasledovať adaptácia románu Ellen Hopkinovej „Rumble“..

23 rokov po Spice World sa Spice Girls v roku 2020 vrátia na veľkú obrazovku

Dvadsaťtri rokov po filme Spice World sa Spice Girls vrátia na veľké plátno v karikatúre Paramount

V roku 2020 by sa preto mal Spice Girls vrátiť na veľké plátna, 23 rokov po vydaní ich prvého vyhradeného filmu Spice World, ktorý sa stal kultovým napriek negatívnym recenziám pri jeho uvedení, čo samozrejme nezabránilo tomu, aby bol trafil do škatule. -kancelária. O dve desaťročia neskôr sa zdá, že hraný film si opäť našiel svoje publikum, nesené tvrdeným feminizmom, v tej dobe ešte nie veľmi vnímaným..

„Spice Girls mali nápad, že vyvíjame (…) sú do toho veľmi zapojení“ Mireille Soria, Paramount Animation

Pripravovaný animovaný film v hlavnej úlohe so Spice Girls vyvinie Paramount Animation a jeho vydanie je naplánované na rok 2020