Peaky Blinders sezóna 5 – BBC odhaľuje prvé obrázky

Ako bolo oznámené pred niekoľkými mesiacmi, Peaky Blinders absolvuje svoj veľký návrat v roku 2019 k dlho očakávanej 5. sezóne. Séria, ktorá nás vrhá do meteorického vzostupu súrodencov Birminghamu v podsvetí dvadsiatych rokov minulého storočia, je už štyri sezóny skutočným úspechom, nesie sa v nej mimoriadne efektívne obsadenie a vo veľkej miere ju vedie vynikajúci Cillian Murphy ako Tommy Shelby, impozantný stratég. a ambiciózny vodca gangu.

Tommy Shelby sa vráti na jar 2019 do sezóny 5 Peaky Blinders

snímka obrazovky skrytých záberov novej sezóny 5 vrcholných žalúzií z upútavky na rok 2019 BTC

Fanúšikovia Peaky Blinderu si preto mohli v krátkom čase pozrieť nový pohľad na sezónu 5 v novom traileri, ktorý zverejnila BBC, v očakávaní vydania naplánovaného na jar 2019. Diváci britského kanála preto dostali ako novoročný darček toto video zhromaždenie úryvky jeho dlho očakávaných vlajkových programov. Kým minútový klip obsahoval klipy od Killing Eve, Line of Duty a Luther, všetku pozornosť upútal krátky, ale výbušný teaser Peaky Blinders..

Oficiálny upútavka na sériu BBC 2019, vrátane niekoľkých krátkych záberov zo sezóny 5 Peaky Blinders

Cillian Murphy, ktorý hrá Thomasa Shelbyho v sérii BBC One, sa objaví s mihnutím oka, počas ktorého ho vidia v blízkosti horiaceho auta, drží telo v náručí a vyzerá pravdepodobne rozrušene … dosť na to, aby udržal verejnosť v napätí..

Predstavuje to menej ako sekundu na upútavke 1:08, ale práve o tejto novej sezóne 5 Peaky Blinders sa hovorí najviac a zdá sa, že drží latku pre najočakávanejšiu sériu v roku 2019. Ukážka vo forme otrávený darček preto, ak máme veriť komentárom fanúšikov na sociálnych sieťach, u ktorých je netrpezlivosť len posilnená.

Pripomíname, že Tommy bol na konci štvrtej sezóny zvolený za poslanca za Birmingham South, zatiaľ čo rodina Shelbyových sa konečne vyrovnala s mafiánskym bossom Lucom Changrettom, ktorého stvárnil Adrien Brody. V tejto novej sezóne, ktorú produkovala Annie Harrison-Baxter, sa po drsnejšej vojne gangov vracia množstvo známych postáv. K hereckému obsadeniu sa pridajú aj nové tváre, vrátane hviezdy Hunger Games Sama Claflina a splitskej komičky Anyy Taylor-Joy. Séria tiež prejde z BBC 2 na BBC 1, a to v nadväznosti na obrovský úspech prvých štyroch sezón..

Sam Claflin na castingu tejto sezóny 5 Peaky Blinders …

Fotografia Sam Claflin v piatej klapke, sezóna 5, obsadená ako nová politická postava

Prvýkrát oznámený ako posledná sezóna Peaky Blinders, mal by však otvoriť dvere šiestej a siedmej okenici. Informácie, ktoré žiadajú iba o potvrdenie BBC, bez ktorých by bolo podložené záznamami sledovanosti, by bolo nesprávne.

… rovnako ako Anya Taylor Joy

obrázok radosti Anya Taylora v sérii Peaky Blinders obsadenej v roku 2019

Cillian Murphy ako Tommy Shelby, vodca rodinného gangu Peaky Blinders

Obrázok Cillian Murphy v Tommy Shelby v novej sérii Peaky Blinders 5 na BBC 1 Netflix