Felicity Huffman sa priznáva k falšovaniu prípadu prijatia na vysokú školu

Rovnako ako ďalších trinásť rodín z celkového počtu tridsiatich obvinených, herečka zo seriálu „Zúfalé manželky“ Felicity Huffman oznámila, že sa chce v prípade priznať a „plne prevziať svoju vinu, ako aj dôsledky svojho konania“. zaplatené výmenou za uľahčený zápis na prestížne americké univerzity. Ten, kto údajne v roku 2017 zaplatil 15 000 dolárov špecializovanej nadácii, aby jej dcéra mohla ťažiť zo skreslených výsledkov, zvažuje, že „zradila“ a „spôsobila škodu svojej dcére, rodine a svetu vzdelávania“, pričom tiež dodala, že chce Ospravedlňte sa „zaslúžilým študentom, ktorých rodiny sa úprimne obetujú za úspech svojich detí“. Spresňuje, že jej dcéra o týchto praktikách nevedela a jej „zrada“ bola len väčšia.

Felicity Huffman sa uznáva vinnou z falšovaného prípadu prijatia

Felicity Huffman sa priznala k prípadu podplácania, ktorého cieľom bolo uľahčiť zápis jej dcéry na vysokú školu

Zdôraznený po vyšetrovaní FBI, tento prípad korupcie by sa odohral počas niekoľkých rokov, v rokoch 2011 až 2018. Na čele tejto siete je nadácia riadená Rickom Singerom, oficiálne sa špecializujúca na prípravu prijímacích skúšok na vysoké školy, ale ukázalo sa, že je to skutočný korupčný stroj. Celkom 25 miliónov dolárov sa tejto organizácii podarilo sfalšovať niektoré vysvedčenia a uplácať športových trénerov s cieľom vytvoriť pre niektorých kandidátov fiktívnu športovú históriu..

Felicity Huffmanovej hrozilo až 20 rokov väzenia, nakoniec však dostal podmienečný trest

Felicity Huffmanovej by mala namiesto 20 rokov väzenia hroziť podmienečne priznanie viny

Toto federálne vyšetrovanie s názvom „Operácia Varsity Blues“ sa zameriava na niekoľko rodín známych osobností, ako je napríklad herečka Felicity Huffman, známa svojou úlohou Lynette Scavo v sérii „Zúfalé manželky“. Lori Loughlin, známa tým, že hrala v telenovele „The house party“, je tiež súčasťou obvinenej, obvinenej z časti, že zaplatila 500 000 dolárov za prijatie svojej dcéry na USC, University of Southern California. Na rozdiel od svojej hereckej kolegyne sa Lori Loughlin a jej manžel Mossimo Giannulli rozhodli, že budú obhajovať svoju nevinu..

William Rick Singer, obvinený z toho, že stál na čele systému tejto organizovanej korupcie

William Rick Singer je obvinený z toho, že je organizátorom rozsiahlej siete skorumpovaných zápisov na univerzity

Ak Felicity Huffmanovej hrozí obvinenie až 20 rokov väzenia a pokuta 250 000 dolárov, prokurátor zodpovedný za tento prípad však po tomto obvinení požadoval trest 12 mesiacov pod dohľadom dozorcu a pokutu 20 000 dolárov. postup na priznanie viny herečke.

Lori Loughlin, obvinená zo zaplatenia 500 000 dolárov za registráciu svojej dcéry v USC, sa bráni

Lori Loughlin je tiež obvinená z účasti na korupčnej sieti po zaplatení 500 000 dolárov na uľahčenie zápisu jej dcéry na University of Southern California