Vyberte si dokonalú obuv pre svoje obľúbené dámske džínsy

Populárny odev, ak vôbec, džínsy prešli generáciami takmer storočie a pol bez toho, aby si odpálili viečko. Funkčné plátno s toskánskym pôvodom, denim, sa vďaka praktickej vynaliezavosti jedného Leviho Straussa rýchlo stalo spoločníkom robotníkov na americkom západe. Vyzbrojený nitmi premieňa tkaninu vyrobenú z bavlny a ľanu na skutočný odev, silný a pohodlný, ktorý sa za tie roky zmení len veľmi málo. Napriek tomu, že džínsy boli obmedzené len na úlohu technického odevu, získali si priazeň po celom svete až po vojne, keď sa niektoré obľúbené postavy s mladým publikom pri hľadaní identity rozhodli nosiť tieto nohavice, ktoré sú synonymom pre rozvrat. Pretože ak má dnes každý džínsové nohavice, musel prejsť cenzúrou oblečenia uloženou v niektorých školách do konca päťdesiatych rokov minulého storočia, kým liberalizácia sedemdesiatych rokov tento kus látky demokratizovala..

Vyberte si ideálnu obuv, ktorú budete nosiť k svojim obľúbeným džínsom

Objavte tipy na nájdenie perfektného páru topánok, ktoré skombinujete s obľúbenými džínsami

Džínsy, ktoré sú dnes povinnou výbavou, sa od svojej popularizácie v podstate zmenili len veľmi málo. Na základe známeho denimového plátna sa strihy a povrchové úpravy v priebehu rokov vyvíjali podľa trendov, ktoré, ako vieme, sú len večným reštartom. Skinny džínsy, ktoré v 70 -tych rokoch predstavila punková móda, sa následne na začiatku roku 2000 opäť stali veľkým návratom, aby konečne nikdy neopustili scénu a nestali sa novým štandardom dámskej módy. Štíhla verzia, o niečo voľnejšia, sa stala väčšinou medzi mužmi, zatiaľ čo rovný strih s vysokým pásom a jeho priateľský derivát sa v posledných rokoch dostávajú do centra pozornosti. Dokonalý ležérny kúsok, džínsy, sa vždy páčili svojmu všestrannému majetku, vďaka ktorému sú každodenným oblečením a prispôsobujú sa veľmi širokému spektru štýlov a farieb. Uvoľnený, keď zvážnel, sa teda môže pochváliť uľahčovaním výber dámskej obuvi a prispôsobiť sa všetkým štýlom a okolnostiam. Ale potom, ktoré topánky s džínsy pre ženy ?

Noste džínsy s obľúbenými teniskami, aby ste dosiahli maximálne pohodlie

Aké tenisky si obliecť k slim rifliam alebo boyfriend rifliam

Ak máme radi pohodlie svojich obľúbených džínsov, rovnako sa nám páči aj pohodlie tenisiek, ďalší zásadný kúsok každodenného života. Vďaka tomu, že sa tenisky stali trendovými, dokázali sa znova objaviť a dostať sa zo športovej zvieracej kazajky, ktorá jej bola kedysi pripisovaná. Nízke tenisky s vintage pocitom ako ikonický Stan Smith alebo robustná robustná podrážka z 90. rokov, každý pár prirodzene zodpovedá určitému strihu džínsov.. Akú obuv si obliecť k štíhlej ? Nenápadný vzhľadom na jemnosť svojho radu bude prvým, ktorý uzavrie úzku siluetu, ktorú ponúkajú úzke džínsy, čím sa vyhnete kontrastom v tvare a veľkosti. Tenisky na klinovej podrážke, inak v mužskej verzii nazývané aj hrubé alebo dokonca oteckové topánky, budú ideálnym partnerom džínsového strihu s prezývkou priateľ. Pretože tieto dva prvky pochádzajú z rovnakých 90 -tych rokov, ich spojenie sa zdá byť prirodzené, najmä v prípade ich nadrozmerného typu..

Malé balerínky alebo gladiátorské sandále s letnými džínsami

Akú obuv si v lete obliecť k tenkým rifliam? Sparťanské balerínky a sandále

Pretože sa dajú nosiť celoročne, rifle si svoje miesto nájdu aj počas letnej sezóny. Vďaka skráteným modelom alebo s opakovanými lemami necháva členok ťažiť zo slnečných lúčov, zatiaľ čo noha bude dýchať v sparťanských sandáloch otvorených štyrom vetrom alebo vďaka malému páru balerín a jeho osobitosti, na ktorú treba zabudnúť . Na druhej strane sa pre chladnejšie ročné obdobia rozhodneme pre pár kožených členkových topánok, v ktorých sa spodná časť džínsov buď zmestí podľa šírky ponúkanej topánkou, alebo sa na nej zastaví vďaka šikovne vypočítaný lem.

Kožené členkové topánky, historické partnerky riflí

nápady na vysokánske kožené členkové topánky, ktoré sa budú v zime nosiť s džínsami

Džínsy napokon nie sú nekompatibilné s topánkami na vysokom podpätku, ktoré tak budú zdôrazňovať siluetu tvarovanú perfektne upravenými nohavicami. Derby mokasíny podporia retro stránku úzkych džínsov a ponúknu veľmi britský vzhľad 60. rokov. Tieto storočné nohavice majú preto len veľmi málo obmedzení, pokiaľ ide o výber obuvi, ktorá im pristane. Univerzálny od prírody, ponúka každému príležitosť dennodenne presadiť svoj štýl a bez váhania si užiť svoj nový obľúbený pár..

Tradičný šik s podpätkami alebo prerušovaný retro nádychom derby

Ako nosiť podpätky alebo derby mokasíny k dámskym rifliam