Vytvorte si prispôsobenú agendu – základný materiál, aby ste mohli začať

Teraz viac ako kedykoľvek predtým bolo vedieť, ako sa zorganizovať, aby nikdy nesklamal svoje záväzky, pre súčasného človeka zásadný problém. Trochu pomocnej ruky by nám však v tejto záležitosti stále bolo užitočných, a to je pravdepodobne hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli pre personalizované kalendáre. Bulletin, prvý spojenec v organizovaní nášho každodenného života a realizácii našich projektov, je teraz predmetom niekoľkých organizačných stratégií a personalizačných techník, ktoré sú skutočne umelecké. V tomto článku nájdete tipy a nápady ako vytvoriť svoju prispôsobenú agendu vďaka niektorým základným materiálom a nástrojom, ktoré sú nevyhnutné na to, aby ste mohli začať.

Aké nástroje a materiály na prispôsobenie agendy ?

nápad, ako si prispôsobiť svoj diár, plánovanie kalendára na mesiac, samolepky na deco stránku, kresby, srapbooking

Farebný písací materiál na vytvorenie personalizovanej agendy

Pokiaľ ide o „nevyhnutné položky“ pri vytváraní personalizovaného plánovača, prvé nástroje, ktoré máte poruke, sú perá, fixky a ceruzky. Čím väčšia je ich bohatosť, tým rozmanitejšie budú použité typografie a dizajnové techniky. Aby sme dosiahli krásnu kaligrafiu, stavili by sme na fixky s jemným hrotom a na oživenie stránok niekoľkými kresbami by sme uprednostnili akvarelové ceruzky alebo ceruzky. Ďalším malým trikom na vytvorenie pekného rozloženia a zvýraznenie dôležitých faktov je použitie zvýrazňovačov. Pokiaľ ide o farby, ich použitie určite zaregistrujte v dobre definovanej logike. Cieľom by bolo vytvoriť nejaký druh farebného kódu, ktorý bude slúžiť nielen dekoratívnym, ale aj praktickým účelom..

Krásny stylista vyrobený z čiernych a žltých pier a fixiek

ako si prispôsobiť svoj diár, myšlienka zdobiť stránky v diári čiernymi a žltými perami a značkami

Prispôsobte si agendu kancelárskymi potrebami

Kancelárske potreby, papiernictvo a ďalšie papiernictvo! A tu hovoríme nielen o tej, ktorá tvorí stránky vášho diára, ale aj o všetkých malých zoznamoch a ďalších stránkach, ktoré by ste mohli vložiť do svojho notebooku, aby bol funkčnejší a praktickejší. Nezabudnite si vytlačiť stránky sekcií, ako je ponuka týždňa, rozpočtová tabuľka, nákupný zoznam, krajina, ktorú chcete navštíviť, knihy, ktoré si chcete prečítať, a tiež všetky druhy sledovačov, aby ste sledovali svoj pokrok pri dosahovaní cieľa, ktorý ste si stanovili… Jeho diár však môžu ozdobiť poznámky post-it, farebné oddeľovače, samolepiace samolepky a akýkoľvek papier na scrapbooking s peknými vzormi. Neváhajte sa ponoriť do bohatstva riešení, ktoré Bureau Vallée ponúka papiernictvo a kancelárskych potrieb habadej.

Scrapbookingový materiál na ďalšie ozdobenie vášho notebooku

scrapbookingový papier, papiernictvo na ozdobenie stránok personalizovaného diára, ktorý si urobíte sami

Prispôsobte si svoj notebook maskovacou páskou a šablónami

A aj keď je správne pero a papier samozrejmou voľbou, stále existuje množstvo ďalších rovnako kreatívnych tipov na zdobenie, ktoré môžete použiť. V prvom rade použite pásku washi, ktorú môžete použiť buď na jednoduché ozdobenie, alebo na obmedzenie, zarámovanie alebo vyplnenie prázdneho miesta na vašej stránke. A znova, ak nie ste dobrí v kreslení, použitie šablóny alebo pečiatok je skvelou alternatívou na rozjasnenie vašich stránok originálnym dizajnom, ikonou alebo bannerom..

Washi páska na vyplnenie medzier vo vašom rozvrhu

washi páska na stránky denníka, nápad, ako si ľahko prispôsobiť svoj diár

Malé diárové dekorácie, ako si vyrobiť

Nakoniec neváhajte použiť svoju vlastnú predstavivosť a ruky na výrobu všetkých druhov dekorácií pre domácich majstrov, aby mal váš diár osobnejší nádych. Ak chcete obzvlášť ozdobiť obal, dajte voľnosť svojej predstavivosti a experimentujte s fotografickými kolážami, výšivkami, kúskami papiera zlepenými patchworkom, akvarelovými kresbami alebo inými. Záložky a rohy stránok, nevyhnutné pre lepšie zorientovanie sa vo vašom osobnom diári, by sa tiež mohli stať predmetom niekoľkých malých kreatívnych remesiel. Jednoduchá záložka z papiera, zmrzlinovej tyčinky alebo záložky do sponky, ozdobená lepiacou páskou alebo farebnou pomponou … Je len na vás, akú techniku ​​si vyberiete a ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Nechajte sa inšpirovať svetom okolo a vytvorte si krásne DIY dekorácie pre svoj osobný diár

malé dekorácie na vytvorenie vlastného diára, nápad, ako vytvoriť oddeľovače, diy záložka na prispôsobenie denníka

Bez ohľadu na to, aké techniky a nástroje si vyberiete na prispôsobenie svojej agendy, nezabudnite sa zabaviť a inšpirovať svojou vlastnou kreativitou.