Letný outfit 2021: naše obľúbené nápady pre nádherný vzhľad takmer bez námahy

Dni sa predlžujú a teploty postupne stúpajú … Pre každého fashionistu je nevyhnutné, aby sledoval trendy oblečenia. A priznajme si to, leto je ideálnym časom na experimentovanie s odvážnejšími, ľahkomyseľnejšími a slnečnejšími lookmi. Vďaka ľahkým a farebným módnym kúskom, ktoré prenikajú do našich sezónnych šatníkov, je zdokonaľovanie vašej vízie a usmievanie sa na celý život jednoduchšie než kedykoľvek predtým! Výmena niekoľkých tipov medzi dievčatami však zostáva predpokladom nájdenia potrebnej inšpirácie a naštartovania mysle novými myšlienkami. Zvlášť po tom dlhom období, keď sme každý deň v pyžamovom režime. Ak sa vám to teda zdá, dnes je prehľad najlepších kúskov oblečenia, ktoré si môžete túto sezónu dovoliť. Poďme !

Dostali sme sa do letného režimu tým, že svoj šatník prispôsobíme rozmarom počasia

žena letný outfit krátke biele šaty šperk doplnok náhrdelník prívesok čierna capeline

Základné kúsky pre úspešný letný outfit 2021

Tak ako každý rok, aj toto krásne obdobie nám prináša bohaté očarenie farbami, tvarmi a príjemnými materiálmi. Medzi hviezdami leta opäť nachádzame dlhé sukne, bohémske maxi šaty, moderné topy a tričká kombinovať s obľúbenými šortkami … Boky a detaily doplnkov: vítame volániky, šnurovanie, čipky, kvetinové vzory, balijské tašky a šperky s strapcami. Potrebujete obnoviť svoj arzenál odevov? Súčasné butiky ako Čerešňový kvet sú dobrým miestom na začiatok. A teraz, bez toho, aby sme strácali čas, sa s vami podelíme o svoje obľúbené outfity, ktoré môžete v lete ukradnúť.

A ako vždy, existuje mnoho kľúčových kúskov, ktoré sprevádzajú naše kantorské výzvy.

Oranžová krátka vesta na gombíky bez okrajov okrajové bohémske slnečné okuliare letné doplnky

Pozrite sa č.1 / český outfit s dlhými letnými šatami na útek do prírody

Čo pre teba znamená perfektný víkend? Dlhá prechádzka na pláži alebo možno spontánny piknik v srdci zelených lúk? Bez ohľadu na to, kde ste, ak vás príroda volá a milujete sa cítiť slobodne, unášaní jemným vetrom a pohladení slnečnými lúčmi, nie je nič chladnejšie, ako sa rozhodnúť pre outfit v súlade s jeho pocitmi. V tomto bode sa bohémske dlhé šaty ukazujú ako najlepšie a verné spojenkyne. Ľahké, tekuté, v rozdelenej alebo opásanej verzii, má silu označovať tvary ženského tela tým najprirodzenejším a najzmyselnejším spôsobom. Jeho najväčší prínos? Nie je ani potrebné ho dopĺňať. Dokonale stelesňujúce pohodlie a vzpurného ducha, môžete ho nosiť s bosými nohami v piesku alebo v tráve. V opačnom prípade prácu zvládne aj pár gladiátorských sandálov..

Rozhodnite sa pre ľahký a plynulý outfit v úplnom súlade s prírodou

dlhé letné šaty nahá farba mesiac vzor štrbinové šaty kvetinové vzory oblečenie móda letná žena

Outfit č. 2 / Romantický ležérny vzhľad s topom a džínsami na výlet do mesta

Džínsy sú neoddeliteľnou súčasťou našich šatníkov po celý rok. V klasickej verzii alebo vo forme šortiek sa v lete nosí rovnako ľahko. Na výlet k moru, na výlet do mesta alebo na tanečnú párty vám stačí váš obľúbený pár. Potom si už len dajte top, najlepšie s výnimočným dizajnom. A našťastie, tento rok sme tam naozaj rozmaznaní. Tu je pár nápadov na pôsobivý outfit, dokonca aj na poslednú chvíľu.

  • Mäkké a magické videnie na prechádzku pri mori: biely top s nafúknutými rukávmi a odhalenými ramenami so svetlými úzkymi džínsami.
  • Podmanivý a žiarivý vzhľad na tanečnú párty: pestrofarebné tielko s čipkovanými detailmi, bez námahy kombinované s roztrhanými krátkymi šortkami.
  • Ženský a romantický outfit na výlet do mesta: biely crop top s gombíkmi a kvetinovými vzormi s tmavými džínsami pre zaujímavý kontrast.

Obľúbený pár džínsov, tisíc a jedna dokonalých vízií

biely volánový top tmavo roztrhané džínsy, letné crop top, kvetinové vzory, červené tielkové čipkované letné oblečenie 2021

Outfit č. 3 / Štýlová vízia s elegantnou kombináciou na špeciálnu príležitosť

Pokiaľ ide o špeciálnu príležitosť, šaty sú pravdepodobne ideálnym riešením, pokiaľ ide o správne oblečenie. Existuje však ešte jedna alternatíva, ktorú toto leto milujeme. Hovoríme tu o kombinéze! Originálna možnosť oblečenia, ktorá vynikne vzhľadom, ktorý je výnimočný. Medzi trendovými modelmi roku 2021 sú kúsky v nahých farbách, ako je piesok alebo svetlo ružová, fantastickou možnosťou. Ak chcete dotvoriť jej elegantný a elegantný vzhľad, zvážte pár tenkých topánok na podpätku, náramok alebo elegantné obrúčky. Okrem neutrálneho dizajnu sú pastelové odtiene, grafické alebo kvetinové vzory ďalším vhodným návrhom najmä pre denný obrad..

Odvážte sa vyniknúť svojim jedinečným štýlom

nahá béžová kombinéza dámske letné oblečenie ako sa obliecť pri zvláštnej príležitosti