Základné predpoklady, ktoré je potrebné vziať do úvahy, aby ste si mohli čo najlepšie vybrať dvere do hotelovej izby

Hotely sú oveľa viac než len budova s ​​peknou fasádou a luxusným interiérom. Veľmi často sú útočiskom pokoja pre unavené duše, ktoré nájdu úkryt alebo nejaký únik pred starosťami a stresom každodenného života. Preto je poslanie zaistiť optimálny komfort a pokoj svojich zákazníkov prioritou pre hotelierov, ktorí sa chcú odlíšiť od konkurencie. Najmä na tento účel existuje niekoľko kľúčových faktorov, ktorých dodržiavanie do značnej miery určuje spokojnosť zákazníkov. Výber dverí do hotelovej izby je napríklad také dôležité rozhodnutie, ktoré by ste mali brať opatrne. V nasledujúcich riadkoch priblížime základné predpoklady, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere najvhodnejších modelov pre váš hotel..

Podľa akých kritérií založiť výber dverí do hotelovej izby ?

biele dvere najnovšie trendy vo dverách 2021

Bezpečnosť zákazníkov

Jednou z najdôležitejších úloh a dvere do hotelovej izby je zaistiť bezpečnosť zákazníkov a ich majetku. Preto dávame prednosť dverám, ktoré sú dosť pevné a hrubé. Medzi najvhodnejšie možnosti patria modely s pevným jadrom a protipožiarne dvere, ktoré sú dostatočne ťažké, aby sa zabránilo prípadnému prieniku..

Ďalšou dôležitou vlastnosťou je zámok. Okrem mechanických modelov si v posledných rokoch získali veľkú obľubu aj elektronicky ovládané zámky. A nehovoríme len o tých, ktorí sú vybavení riadiacim systémom magnetických kariet. Existujú už modely, ktoré umožňujú otváranie dverí priamo cez notebook zákazníka !

Zaistite pohodlie svojich zákazníkov tým, že sa rozhodnete pre pevné a ťažké dvere, ktoré ich ochránia pred prienikmi potenciál

svetlo drevené dvere svetlo zelená podlaha svetlá drevená podlaha

Zvuková izolácia

Aké sú kľúčové podmienky pre dobrý spánok? Kvalitná posteľná bielizeň, efektívne blokovanie vonkajšieho svetla (žalúziami alebo závesmi), prispôsobená klimatizácia a ticho. Pokiaľ ide o to druhé, zvuková izolácia dverí je hlavným faktorom úspechu misie. Odhlučnené modely dverí sú preto skvelým nápadom, ako zaistiť mier svojich zákazníkov prostredníctvom praktického dizajnu, ktorý ponúka značné zníženie hluku..

Pre pokojný pobyt hrá zásadnú úlohu aj zvuková izolácia dverí

dvere pre verejné budovy biele dvere veľká chodba

Požiarna odolnosť

Ako už bolo uvedené vyššie, bezpečnosť je pre zákazníkov prvoradá. Nejde však len o ochranu pred zlodejmi. Hovoríme tiež o požiarnej bezpečnosti. Aby hotelieri splnili bezpečnostné normy v prípade katastrofy, sú povinní do svojich hotelov nainštalovať protipožiarne dvere. Prístup, ktorý by mohol zasahovať do šírenia požiaru a minimalizovať škody.

Zaistite bezpečnosť svojich zákazníkov pomocou protipožiarnych dverí, ktoré znižujú riziko šírenia požiaru 

svetlá drevená podlaha biele dvere slnečná chodba svetlá drevená podlaha

Estetická stránka dverí do hotelovej izby

Vlastnosti, ako je bezpečnosť alebo zvuková izolácia, majú určite zásadný význam, ale konečný dojem ovplyvňuje aj dizajn dverí. Aby ste si vybrali perfektný model, musíte sa rozhodnúť pre neutrálny a elegantný vzhľad. Sú to teda klasické farby, ako je biela alebo čierna, ktoré nádherne doplnia sofistikovanú a príjemnú atmosféru v priestore. Drevo, naopak, zostáva najobľúbenejším materiálom, ktorý do interiéru vnáša teplú a prirodzenú notu. Napríklad odtieň wenge je modernou možnosťou pre rafinované vykreslenie.

Dokončite výzdobu miestnosti, pričom zohľadnite aj dizajn dverí

pohľad na posuvné dvere hotelová izba okrúhla stolička tapeta biele a sivé sklenené dvere hotela