Vianočná dekorácia pre dospelých – ultra kreatívne projekty pre jedinečnú dekoráciu

Keďže sa Vianoce rýchlo blížia, je načase pomôcť našim domovom obliecť si slávnostné oblečenie. A hoci niektorí minú ohromné ​​množstvo peňazí, aby sa ubezpečili, že ich výzdoba je najlepšia, existujú iní, ktorí sa budú vyhýbať davom, ktoré tlačia obchody. Budú preferovať pohodlie rodinného domu a pri výrobe malých, jedinečných dekorácií pre domácich majstrov s vysokou pridanou hodnotou sa budú spoliehať na vlastné ruky. Dnes im poskytneme malú pomocnú ruku a ponúkneme im množstvo skvelých návrhov vianočných dekorácií, ktoré by mohli urobiť pre dospelých..

Malý magický svet, ktorý môžete vytvoriť pre svoju severskú dekoráciu ducha – úžasný nápad na vianočnú výzdobu, ktorý vyrobíte pre dospelých

malé scény snehová guľa v sklenenej nádobe s umelým snehom a figúrkami jeleňov a jedlí, vianočná dekorácia na výrobu

Svetelná girlanda v žiarovkách – úžasný nápad na vianočnú dekoráciu, ktorý vyrobí dospelým z recyklovaných predmetov

Potrebné materiály a nástroje:

 • miniatúrne žiarovky
 • akrylová farba v rôznych farbách
 • vianočný veniec na zavesenie

Realizácia krok za krokom:

 1. Aby sme žiarovky najskôr premaľovali, namočíme ich do farby. Potom opatrne vyberte a nechajte farbu dobre stiecť. Budete potrebovať trpezlivosť, pretože tento proces bude trvať niekoľko minút. Uistite sa však, že ste nezanechali prebytočný lak !
 2. Potom každú žiarovku otočte a nechajte uschnúť. V prípade, že ich dno nemôže zostať stabilné, môžete uvažovať o vyvŕtaní otvorov do kartónu, aby ste vytvorili podporu sušenia..
 3. Nakoniec, aby ste skomponovali svoju výzdobu, uložte mini žiarovky na girlandu prichytením lepiacou pištoľou. Inštalujte na stenu, ozdobte svoj stôl, úložný priestor alebo dokonca prečo nie aj svoj vianočný stromček !

Krásny upcyklačný projekt ako nápad na vianočnú dekoráciu pre dospelých

ako vyrobiť vianočný veniec z trblietavého venca a farebných miniatúrnych žiaroviek farby a pripevnených vianočných ozdôb pre dospelých, vianočné DIY pre dospelých

© sisterssuitcaseblog

Ako vyrobiť vianočnú ozdobu na stôl? Návody na potpourri si urobte sami a ozdobte tak svoj interiér vianočnými vôňami

Potrebné materiály a nástroje:

 • plátky pomaranča, citrónu a limetky
 • škoricové tyčinky
 • šišky

Realizácia krok za krokom:

Dôležitá poznámka: ak plánujete sušiť ovocie na vzduchu, projekt by mal začať niekoľko týždňov pred jeho konečným dokončením; vezmite však na vedomie, že ovocie by ste mohli dehydratovať v rúre – v tomto prípade by doba sušenia bola iba 3 hodiny pri nízkej teplote 50 ° C. Ako však uvidíte nižšie, sušenie v mikrovlnných vlnách je ďalšia možnosť, ktorú je potrebné zvážiť;

 1. Vyberte si pomerne aromatické ovocie a nakrájajte ho na plátky asi 1/2 cm. Potom ich nechajte odkvapkať na papierovej utierke. Pred sušením absorbuje časť vlhkosti.
 2. Plátky položte na tanier mikrovlnnej rúry a dajte do režimu rozmrazovania. Ovocie sušte v 10-minútových intervaloch, pričom plátky zakaždým otočte. Čas sušenia bude závisieť od výkonu vašej mikrovlnnej rúry, preto dávajte pozor, aby ste ovocie nespálili! Ak vám hrozí takéto riziko, skráťte intervaly na 5 minút..
 3. Nakoniec zložte svoju zmes. V konkrétnom prípade sme okrem sušeného ovocia použili aj škoricové tyčinky a šišky, ale mohli ste pridať aj badián, celé mandle, esenciálne oleje a ďalšie …

Vonia to doma ako Vianoce? Ešte nie ? Neváhajte a urobte túto úžasnú manuálnu vianočnú aktivitu

nápad vyrobiť hrniec pourri v sklenenej miske so sušenými plátkami citrónu a pomaranča, škoricovými tyčinkami a šiškami, vianočnou ozdobou pre dospelých

© thethingsshemakes

Ako vyrobiť domáce vianočné gule ?

DIY vianočné gule sú úplne iným svetom dekorácie, ktorý je tiež plný originálnych návrhov. Tu sú dva spôsoby, ako pokračovať! Buď ozdobíme ich vonkajší alebo vnútorný povrch, alebo ich naplníme drobnými ozdobami. V prvom prípade ide najčastejšie o malé vzory nakreslené farbou, pompony alebo trblietky prichytené lepidlom. V druhom prípade je váš výber ešte bohatší – konfety, borovicové vetvy, umelý sneh a figúrky na obnovu malých rozprávkových scén … Ale napriek tomu akýkoľvek iný ozdobný predmet, ktorý sa vám páči, pokiaľ je. Dostatočne malý! Nižšie uvádzame reprezentatívne príklady týchto dvoch všeobecných techník, ktoré sa veľmi ľahko vykonávajú..

biela vetva v plastovej fľaši ozdobená vianočnými guľami rôznej veľkosti, medeným pohárom, rozmarínom, sušenými plátkami pomaranča

Vnútorné vianočné gule maľované zlatou fóliou vianočná ozdoba

Potrebné materiály a nástroje:

 • transparentné vianočné gule
 • rôzne akrylové farby
 • stužka
 • kefa
 • Zlatý list
 • lepiaci lak

Realizácia krok za krokom:

 1. Najprv si vyberte farby laku, ktoré sa vám páčia a ktoré sú podľa vás vhodné na zdobenie vašich ručne vyrábaných snehových gúľ. Potom nalejte štedrú kvapku zvolenej farby do gule, ktorú by ste chceli ozdobiť. Zatvorte otvorenie loptičky prstom, zatraste a krúžte, aby sa farba rozšírila po celom vnútornom povrchu. V prípade potreby neváhajte pridať aj ďalší náter !
 2. Pred prilepením zlatého listu potom ošetrite vonkajší povrch lepiacim lakom. Je tiež na vás, aby ste si vybrali, či chcete pokryť celý povrch alebo iba jeho časť.
 3. Nechajte lepidlo zaschnúť, kým sa povrch dobre neprilepí. Zaistite list zlata k svojej lopte tak, že ho omotáte a prebytočný podiel odstráňte štetcom. Na prilepenie naneste vrstvu lepidla.
 4. Čiapku nasaďte späť a zaveste na pásik zlatej stužky.

Vyrobte vianočné gule ako žiadne iné – áno, pretože nesú odtlačok vašej vlastnej predstavivosti a tvorivého úsilia

vyrobte si personalizovanú priehľadnú guľu s modrou farbou vo vnútri a zlatým listom

biela dekorácia vianočného stromčeka ozdobená priehľadnými vianočnými guľami ozdobená zvonku modrou farbou a zlatým listom

© thesweetestortunity

Vianočné gule plnené konfetami na farebnú ručne vyrobenú vianočnú ozdobu

Potrebné materiály a nástroje:

 • transparentné vianočné gule
 • trblietavé konfety
 • trochu vody
 • list papiera

Realizácia krok za krokom:

 1. Najprv odstráňte kravatu z vianočnej čačky, aby ste vnútro vyplnili trblietavými konfetami. Aby ste to urobili, zložte list papiera na polovicu, aby ste vytvorili akýsi lievik, ktorý vám v skutočnosti výrazne uľahčí úlohu. !
 2. Potom naplňte vianočnú guľu 2-3 kvapkami vody. Položte palec na otvor gule a zatraste, aby konfety mohli visieť na vnútornom povrchu lopty..
 3. Pred vložením háčikov na svoje miesto nechajte guľky dobre preschnúť cez noc.

Túžite po farebných Vianociach? … Táto DIY vianočná ozdoba pre dospelých je to, čo hľadáte

personalizované priehľadné vianočné gule s trblietavými konfetami vo vnútri, ručne vyrábaná vianočná ozdoba na originálny vianočný stromček

© blissmakes

Výroba vianočných dekorácií z rozprávok: Snehové gule vyrobené vlastnými rukami v recyklovanej nádobe, ktoré vás prenesú do čarovného vesmíru

Magický malý svet uzavretý v recyklovanej nádobe – nemôže byť nič úžasnejšie a úžasnejšie pozvať vílneho ducha dovnútra a mať svoj malý kútik severného pólu doma. Tu je návod, ktorý vám pomôže urobiť túto ozdobu v dvoch krokoch, troch pohyboch.

 Potrebné materiály a nástroje:

 • sklenená nádoba
 • silné lepidlo
 • biele lepidlo na vloženie do nádoby (veľmi častým riešením je použiť kvapku alebo niekoľko kvapiek glycerínu)
 • nožnice
 • lepiaca pištoľ
 • Figúrka na vianočný stromček alebo iná malá figúrka
 • lesk

Realizácia krok za krokom:

 1. Najprv musíte pripevniť figúrku k vnútornej časti veka. Ak chcete, aby malá ozdoba, ktorou sa chystáte ozdobiť veko, získala výšku, môžete pripojiť ďalšiu podporu. Môže to byť napríklad spodok plastového pohára, ktorý budete musieť pripevniť lepidlom.
 2. Potom naň prilepte aj malý stromček a ste pripravení prejsť na ďalší krok.
 3. Teraz musíte svoju nádobu naplniť dostatočným množstvom bieleho lepidla. Pridajte postrek (nie viac ako 1/5 obsahu malého hrnca s trblietkami) a nakoniec zalejte horúcou vodou po okraj (nie však po okraj), pretože hladina vody pod tlakom figúrky stúpne.
 4. Otočte veko tak, aby bola figúrka vložená do nádoby a zaskrutkujte. Na zvýšenie pevnosti môžete použiť aj horúce lepidlo.
 5. Otočte nádobu, zatraste a sledujte, ako padá sneh.

Vianočná ozdoba pre seba, ktorá nás pozýva vydať sa na imaginárnu cestu v krajine Santa Clausa

vyrobte si originálnu snehovú guľu z umelého snehu a figúrky z umelého vianočného stromčeka s glycerínom, nápad na vianočnú dekoráciu si vyrobte sami

© heyletsmakestuff

Ako si vyrobiť vianočné ozdoby sami pomocou šrotu

Recyklácia sklenenej nádoby alebo nádoby na výrobu snehovej gule je celkom bežný nápad, ale napriek tomu existuje množstvo kreatívnych projektov zameraných na recykláciu s týmto obľúbeným recyklovaným materiálom. Tieto krásne vázy, ktoré vidíte nižšie, môžete napríklad vyrobiť premaľovaním sklenených nádob niekoľkými vrstvami bridlicovej farby (po nanesení každej z nich vyhladíte). Potom už len horúcou lepiacou pištoľou pripevnite malé umelé ozdoby a máte super elegantný stredobod !

Rafinovaný stredobod vašich elegantných Vianoc – vynikajúci nápad na domácu vianočnú výzdobu

Tip na vianočnú dekoráciu, ako sa vyrobiť v nádobách z recyklovaného skla ozdobených bridlicovou farbou a ozdobami z umelých vetiev cezmíny a jablka

© designimprovised

Vianočný veniec v škandinávskom štýle pre rafinovaný slávnostný nádych: ďalší skvelý projekt vianočnej dekorácie pre domácich majstrov

Potrebné materiály a nástroje:

 • vyšívacia obruč
 • stužka
 • vlnená priadza a rybárska šnúra
 • umelé vetvy borovice
 • Vianočné gule
 • nožnice

Realizácia krok za krokom:

 1. Vašou prvou úlohou by bolo ozdobiť spodok vašej vyšívacej obruče vlnenými niťami. Za týmto účelom sa najskôr rozhodnite o požadovanej dĺžke ofiny na zavesenie. Potom odstrihnite dvojité nite požadovanej dĺžky, pretože vedzte, že ich potom zložíte na polovicu, aby ste ich pripevnili k bubnu. Vlákna uviažte v spodnej časti obruče pri hlave larka.
 2. Orežte rovnakú časť zelenými borovicovými vetvami a zaistite ich zelenou rybárskou šnúrou. Aby boli uzly v ňom dobre skryté, môžete bubon prevrátiť a urobiť to na opačnej strane..
 3. Vystrihnite ďalšiu dostatočne dlhú rybársku šnúru a navlečte na ňu vianočné gule rôznych farieb a veľkostí. Previažte túto girlandu štýlom šnúry na prádlo.
 4. Nakoniec môžete tiež odstrihnúť spodnú časť strapca vlnených nití, aby ste vytvorili asymetriu..
 5. Zaveste na bielu niť a ozdobte svoju stenu milým slávnostným akcentom.

Vyrobte si čistý škandinávsky vianočný veniec – ďalší kreatívny návrh vianočnej dekorácie, ako si vyrobiť

Nástenná dekorácia v škandinávskom štýle v drevenom vyšívacom bubne s dekoráciou macrame vlnené nite a borovicové konáre a dekorácia farebných vianočných ozdôb, domáca vianočná dekorácia

Konečným výsledkom je čistá elegancia – zaveste na stenu a obdivujte výsledok! Ach áno, to ste urobili vy ?

Vianočné ozdoby na vlastnú výrobu, ručne vyrobený vianočný veniec v škandinávskom štýle v drevenom vyšívacom bubne ozdobený vlnenými niťami, borovicovými konármi a girlandou z farebných vianočných gúľ

© fishandbull

Tu je niekoľko videí, ktoré prinášajú veľa nápadov … a všetky sú príliš skvelé

malá vianočná ozdoba na výrobu dreva, miniatúrny strom z naplaveného dreva s miniatúrnou girlandou z pompona

Pekná alternatíva k tradičnému vianočnému stromčeku v sklenených nádobách naplnených vianočnými guľami

pyramída zo sklenených nádob naplnených vianočnými guľami, ukážka originálneho vianočného stromčeka, girlanda zo strieborných korálikov, drevená hviezda, vianočná ozdoba na výrobu

Centrálna ozdoba vianočného stolu v trblietavých mini šiškách v sklenenej miske, vyrobte si vianočné ozdoby sami

Opäť hviezda vianočnej dekorácie na výrobu – sklenené nádoby tentoraz naplnené svetlými girlandami

príklad vianočnej dekorácie pre dospelých, sklenená nádoba so svetlou girlandou, dekoratívna kompozícia z konárov a šišok

Vianočné svetloforové svetlo v nádobe z recyklovaného skla zdobené zvonka snehom a zvnútra svetlou girlandou

Vianočný nápad na výrobu vianočnej dekorácie z dreva, kmeňovej vetvy z farebného dreva s pestrými zasadenými sviečkami

ako vyrobiť DIY plávajúcu sviečku v sklenenej nádobe s borovicovými ratolesťami, ozdobou cezmíny a konopného špagátu

Krásne svietniky v škoricových tyčinkách ako ozdoba vášho Vianoc

Vianočná dekorácia pre dospelých, svietnik v škoricových tyčinkách previazaný šnúrkou a jutovým pásom, dekoratívna kompozícia s konármi a šiškami

recyklovaná soľnička na výrobu snehovej gule s umelým snehom, figúrkou vianočného stromčeka a ružovou a hnedou stuhou, ručne vyrábaná vianočná dekorácia

DIY vianočný svietnik v sklenenom hrnci s umelým snehom, šiškou a cezmínou, originálna vianočná dekorácia na výrobu

mini vianočné scény v sklenenej nádobe a pohári naplnené snehom a figúrkou vianočného stromčeka a jeleňa, vianočnými remeslami pre dospelých

sklenená nádoba naplnená umelým snehom, zlatou figúrkou a svetlou girlandou, látkovým uzáverom a vlnenými niťami

Starý recyklovaný vianočný veniec by sa mohol zmeniť na skvelú ozdobu vašich vianočných gúľ

biela snehová guľa zdobená trblietavými konfetami vianočného venca, jednoduchá a rýchla vianočná ručná činnosť

ručne robená vianočná čačky Rudolfov vzor, ​​soby Santa Clausa s nosom z červenej bambulky, zlaté parohy na čistenie fajok a pohyblivé oči, jedľa biela

Vianočné kutilstvo s priehľadnými vianočnými guľami ozdobenými konfetami, rezaným vianočným vencom a akrylovou farbou

Vianočný stôl výzdoba nápad urobiť sami, sklenená váza s vetvami cezmíny a priehľadné vianočné gule plnené cezmínu

Dekoratívna kompozícia, ktorú je veľmi ľahké vyrobiť vo sviečkach a vianočných guličkách

ako urobiť vianočnú dekoráciu na stôl vlastnoručne, biely podnos s červenými a striebornými vianočnými guľami a červenými sviečkami

Vianočná dekorácia na výrobu z dreva, drevený kufor so sviečkami v dierach, mini ozdobné vianočné stromčeky

Nápad na vianočnú ozdobu v rustikálnom štýle z drevených dosiek so sviečkami zabalenými v rozmaríne a červenej šiške, domáca vianočná ozdoba

Vianočná dekorácia na výrobu pre dospelých – trblietavé hviezdy z fimo hliny

malé ručne vyrábané ozdoby na vianočný stromček, trblietavé fimo vianočné hviezdičky, ručné vianočné aktivity

Vianočná ozdoba na doma s rekuperovanou veľkou sklenenou nádobou na cukrovinky naplnenou farebnými žiarovkami a umelým snehom

Vianočný veniec v mini dekoratívnych darčekových balíčkoch na farebnú párty

vyrobte vianočný veniec v obruči zabalený v námorníckej modrej stužke s ozdobou malých farebných darčekových balíčkov

prírodný vianočný veniec ozdobený šiškami a fialovými miniatúrnymi vianočnými guľami, vianočné ozdoby na výrobu

Príklad vianočnej dekorácie, aby ste sa mohli zotaviť z recyklácie, recyklácie plastových fliaš na svietniky ozdobených vianočnými guľami z farebného papiera a obyčajnými sviečkami

recyklačná plastová fľaša ozdobená lepeným papierom vianočné gule s LED diódou vo vnútri, diy vianočný svietnik na čajovú sviečku

Vianočná dekorácia na stenu v zelených borovicových konároch ozdobená zlatými a modrými vianočnými guľami, vianočným stromčekom z naplaveného dreva

Vianočné terárium – pekná predstava na dokončenie vašej ručne vyrobenej vianočnej dekorácie

malé terárium v ​​čajovej šálke so šálkou, borovicovými vetvami a cezmínou zasadené v zemine, vianočné remeslá

Urob si sám pre seba vianočné, červené a svetlo zelené vianočné gule so zlatou trblietavou ozdobou na biely vianočný stromček

Vianočná dekorácia, ktorá si urobíte s rekuperáciou, šiška premaľovaná zelenou farbou so svetlou girlandou a žltou drevenou hviezdou

malé kartónové škatule s ozdobou z drevených korálikov a bielou figúrkou vianočného stromčeka, ozdoba na vianočný stromček

Jednoduchý príklad vianočnej dekorácie pre dospelých – girlanda zo sušených plátkov pomaranča

ručne vyrobený vianočný veniec zo sušených plátkov pomaranča na ozdobu klasického krbu, dekorácie zelených konárov, sviečok, drevenej hviezdy

vyrobte vianočný veniec zotavený z farebných žiaroviek, remesiel pre dospelých na ozdobu okna alebo dverí

malí vianoční škriatkovia, aby sa vyrobili v premaľovaných šiškách a hlavičkách v drevených korálikoch, ozdobách vianočných stromčekov, plste a farebných pomponoch

Vianočný mobil na zavesenie zo stropu v liekovkách naplnených trblietkami a korunou z kamienkov a lístkov z cesmínového imitačného papiera

girlanda z farebných šišiek vianočné gule s trblietavým vzorom na červenej stužke, domáca vianočná dekorácia

Nápad na vianočnú dekoráciu vyrobenú z papiera a vynikajúca alternatíva k tradičným vianočným guľám

farebné papierové prúžky vianočných gúľ zostavené pomocou horúcej lepiacej pištole, listov papiera a plsti

originálny ručne vyrobený vianočný veniec v trblietavých farebných pomponoch, zavesený na bielej stene, jednoduchá domáca vianočná dekorácia

Dekorácia na vianočný stôl vlastnoručne vyrobená, medená čajová kanvica na drevenom poli ozdobená škoricovými tyčinkami, plátkami pomaranča, vetvičkami cezmíny a borovice

sivý lampáš vyplnený zlatými a striebornými vianočnými guľami, ozdobná modrá stužka, luxusná elegantná vianočná dekorácia

vyrobte si svoj vlastný vianočný veniec z konárov antickej borovice a farebných pomponov, nápad na vianočnú domácu dekoráciu

Vianočná nástenná dekorácia vetvy naplaveného dreva so zavesenými vetvičkami borovice

Vianočné gule plnené konfetami, stužkou a prelakované farbou, vianočná ozdoba na vianočný stromček

Mini šiška – projekt pre menej nadaných v DIY

Výroba vianočnej gule v malej priehľadnej liekovke s umelým snehom a miniatúrnou figúrkou vianočného stromčeka v zlatej farbe

malé drevené polená s mini stromčekmi zo zelenej plsti, ozdoba na vianoce, snehové gule a soby rudolfa v zlate

originálna vianočná ozdoba v priehľadných vianočných guličkách zlatý text a trblietavá stuha, guľa plnená elegantnými perlami

ako vyrobiť šišku vianočných škriatkov, drevenú perleťovú hlavu a šál a farebný plstený klobúk na drevenom poli, originálna vianočná scéna

Vianočná dekorácia na stôl vlastnoručne vyrobená, hrniec na sviečku a držiak na sviečku v škoricových tyčinkách, zelených konároch alebo umelej koži

Výroba vianočných ozdôb zo slamiek a ozdobných korálikov, jednoduché domáce vianočné ozdoby na ozdobu vianočného stromčeka

Dekorácia steny v škandinávskom štýle – originálny vianočný stromček z drevených lamiel a borovicových konárov

výroba originálneho vianočného stromčeka z drevených lamiel s borovicovými vetvami pripevnenými na stenu, škandinávska vianočná dekorácia na stenu

vyrobte vianočný stromček z drevenej palety s kresbou zeleného stromčeka ozdobeného farebnými pomponmi, darčekov rozmiestnených okolo

príklad vianočného svietnika na výrobu skla vyrobeného z borovicových konárov a umelých drevených snehových vločiek

originálna dekorácia vianočnej gule zabalená do červeno -bielej pásikavej látky, bielej mašľovej stuhy a dekorácie listov

Originálny vianočný zvonček inšpirovaný témou Paríž pod snehom – magický nápad na vianočnú dekoráciu, ktorý vyrobíte pre dospelých

drobné dekorácie vianočných scén pod zvončekom, figúrky vianočného stromčeka, Eiffelova veža a ďalšie vianočné figúrky

deko zelenej vetvy s ďalšími prírodnými dekoráciami na bielej stene, škandinávsky dekor steny

ako vyrobiť sviečky v sklenenej nádobe zdobenej borovicovou vetvou a ľanovým špagátom, vianočné ozdoby na vlastnú výrobu

škandinávske vianočné mobilné deko, zavesenie na borovicovú vetvu a biele sviečky, severská sivá a biela výzdoba obývačky

ukážka vianočnej dekorácie z papiera, malý papierový vianočný stromček s ozdobou kresieb, pomponov, gombíkov a iných, vianočná scéna

originálna vianočná ozdoba na zavesenie do sklenených nádob s malými okrúhlymi závesnými okienkami, originálny vianočný svietnik

Korkové zátky sú tiež originálnym nápadom na suroviny, ktoré by ste mohli využiť na vianočné remeslá.

malý anjelik v korkovej zátke a drevenej korálkovej hlave so zdobením stužkou, vianočnou ozdobou na zavesenie

výroba vianočného stromčeka v kornúte potiahnutom zátkami, vlastnoručná výroba originálnych vianočných ozdôb

Vianočná dekorácia, ktorú si urobíte sami s rekuperáciou, recykláciou korkových zátok na výrobu originálneho vianočného stromčeka, papierovej hviezdy

malá soliflore váza vyrobená v červenej vianočnej guli s kyticou borovicovej vetvy, šišky a cezmíny

alternatívny vianočný stromček v kartónovom kornúte so zviazanými červenými a zelenými stužkami a zlatou látkovou hviezdicou navrchu

Vianočný stromček na drevenom lamelovom paneli s vianočným stromčekom vo farebných papierových trojuholníkoch, sklenenou nádobou zlatej farby a šiškami

originálna predstava zeleného vianočného stromčeka ozdobeného červenými látkovými pásmi so vzormi snehových vločiek, vyrobte si originálnu vianočnú ozdobu

Vianočný veniec v drevených konároch s lososovou ružovou dekoráciou z filcu a hnedými umelými kvetmi

recyklácia sklenených nádob s borovicovými vetvami, cezmínou a šiškami v rustikálnom podnose zo surového dreva

malé sane v červených a bezfarebných zmrzlinových tyčinkách s ozdobou z borovicových konárov a zvonov, vianočná ozdoba na výrobu pre dospelých