Vyberte si najlepšiu originálnu izbovú rastlinu, aby ste sa doma nadýchali čerstvého vzduchu

Chladné dni sú už tu, a tak rýchlo začíname hľadať originálne spôsoby, ako spríjemniť a skrášliť náš biotop. Koniec koncov, v nasledujúcich mesiacoch budeme vo vnútri tráviť väčšinu svojho voľného času. Jeden z najpozoruhodnejších spôsobov, ako osviežiť našu výzdobu a dodať jej zenový nádych, je aranžovanie rastlín. Vynikajúci tip na dekoráciu, ktorý nám tiež umožní udržať si spojenie s vonkajším svetom. Tento článok je tu, aby vás inšpiroval k tomu, ako obliecť svoj domov prírodnými dotykmi zelenej a pokúsiť sa nájsť originálnu a nesmrteľnú izbovú rastlinu. Ponúkame vám preto top 6, ktoré vás povzbudia, aby ste sa ponáhľali do najbližšieho kvetinárstva..

Aká je najlepšia pôvodná izbová rastlina pre naše domácnosti? V poslednej dobe sme prepadli kaktusom a sukulentom …

pôvodná výzdoba bytu, sukulentná rastlina a kaktus v keškovej mačke a skutočnej mačke, pôvodná izbová rastlina

Tillandsias – rastlina, ktorá pláva vo vzduchu

Podobne ako ananás, tieto rastliny, ktoré začali byť známe ako letecké rastliny alebo vo francúzskych „dcérach vzduchu“, patria do rodiny Bromeliad. Trvalka so vždyzelenými listami, tillandsia vďačí za svoje meno svojej schopnosti poflakovať sa kdekoľvek – skaly, konáre stromov, telefónne drôty atď. a rásť bez pôdy, z toho vyplýva ich vzdušný a plávajúci charakter. V interiéri sú cenené predovšetkým ako rastliny odvádzajúce vlhkosť, ale aj pre svoju krásu, ktorá vrcholí na jar a v lete, keď je rastlina pokrytá nádhernými farebnými kvetmi. Pôvodom z Ameriky a konkrétnejšie z jej južnej a strednej časti, budú vzdušné dievčatá potrebovať veľa svetla a vlhkosti, aby mohli žiť vnútri. Zvážte ich priblíženie k ich prirodzenému stavu tým, že ich zavesíte na krásny kus naplaveného dreva alebo bridlice. A to je krásna kvetinová dekorácia do vašej obývačky v zenovom štýle !

Air girls – originálna izbová rastlina, ktorá môže byť prezentovaná ešte kreatívnejším spôsobom

vzdušné dievčatá, domyslite si, akú originálnu izbovú rastlinu si vyberiete, predstavte rastlinu bez koreňa, ktorú zavesíte na naplavené drevo, svietnik, terárium alebo ozdobný kameň

Senecio rowleyanus – rastlina klenotov

Rastlina s perlovým náhrdelníkom, tak ju nazývame veľmi očarujúcou rodáčkou z Južnej Afriky, a vďaka malým perličkovým listom roztrúseným na ovisnutých zelených stonkách praskáme. Popínavá rastlina sukulentnej rodiny, senecio rowleyanus, sa tiež veľmi ľahko pestuje, a preto je veľmi ťažké ju zabiť. Je to veľmi jednoduché … rada sa kúpa v slnečných lúčoch, zasadených v pôde dobre odvodnených kaktusov. Na druhej strane by sa mala polievať pravidelne, pričom v zime nezabúdajte na zníženie frekvencie na raz za mesiac. Nie je náhoda, že táto rastlina nosí svoje perly dôstojne. Tieto skutočne obsahujú zásoby vody. Áno, nič vážne, takže ak s polievaním na niekoľko dní odložíte !

Perlový náhrdelník – skutočný klenot pre váš zelený interiér

perlový náhrdelník, izbová závesná rastlina zelená farba na požiadanie alebo zavesenie, rastlina pre váš zen obývacia izba deco

Aloe vera – pretože milujeme sukulenty

Kozmetický priemysel je do toho blázon, ale nielen preto, že dnes je táto šťavnatá rastlina stále obľúbenejšou voľbou pre izbový zelený nádych. Dobrou správou je, že je pomerne ťažké zabiť a navyše príliš originálne. Rovnako ako rastlina s perlovým náhrdelníkom, aloe používa svoje dlhé, špicaté listy na ukladanie vody, čo vyžaduje minimálnu potrebu tohto zdroja a zalievanie iba raz za týždeň. Tento sukulent, ktorý je silne znečisťujúci, je oceňovaný aj pre svoju schopnosť bojovať proti škodlivým účinkom elektromagnetických vĺn. Preto sa dôrazne odporúča umiestniť závod v blízkosti zariadenia, ktoré ho vysiela. Zázračný liek na popáleniny, aloe gél v jeho listoch by vám tiež mohol zmierniť bolesť v prípade núdze a ak náhodou nemáte doma masť proti spáleniu. Na to, aby ste získali všeliek z gélu, stačí odstrihnúť list nožnicami. Nakoniec si všimnite, že aloe miluje opaľovanie, zvážte preto jej inštaláciu v blízkosti okna, ale bez toho, aby ste ju vystavovali priamemu slnečnému žiareniu..

Aloe – zelená izbová rastlina s mnohými cnosťami, tiež s čisto dekoratívnou funkciou

pôvodná izbová rastlina, zelená rastlina aloe vera s dlhými listami na pestovanie v kvetináči, príklad znečisťujúcej a dekoratívnej rastliny

Monstera Deliciosa – vneste do svojho domova ducha džungle

Sen o dobrodružstve a exotike dal v posledných rokoch úplne novú ašpiráciu do našich interiérov štýlom dekorácie „mestská džungľa“ vytvoreným s cieľom obnoviť prerušené spojenie s prírodou a jej bohatstvom. Rastlina s monštruózne veľkými, krásnymi a veľmi dobre rezanými listami sa ukázala byť stredobodom tejto dekoratívnej evolúcie – monštrum. Kvetina, ktorá nás prenáša do rajských krajín, prináša potrebný zelený nádych do každého interiéru. Aj tu je dobrou správou, že na to, aby ste Monsteru mohli pestovať doma, nemusíte mať zelený palec. Stačí si vybrať pomerne svetlé miesto bez priameho kontaktu so slnkom, dobrú zmes pôdy a odvodnenej zeminy a týždenné zavlažovanie. Nezabudnite tiež postriekať jej listy vodou, aby ste odstránili prach a navlhčili rastlinu. Nezabudnite, že je to opäť rastlina z Južnej Ameriky, ktorá má rada vlhké prostredie. Potom neváhajte orezať jej listy, aby ste obmedzili jej rýchly rast. Pomohlo by aj každoročné presádzanie, pretože jeho korene sa vyvíjajú pomerne rýchlo. A na konci dňa, zaujímavá skutočnosť – monštrum je v skutočnosti tak milovaná, že sa z tohto ochorenia dokonca vyvinul úplne nový dekoračný trend, ktorý ním bol inšpirovaný. Nenechajte sa preto prekvapiť, keď uvidíte umelecké diela, potlačené látky a dokonca aj tapety, ktoré využívajú tento podmanivý motív..

Monstera Deliciosa – pozvite ducha džungle do svojho domova s ​​touto veľkou izbovou rastlinou s tropickým nádychom

monstera deliciosa zelená rastlina so širokými listami na pestovanie v kvetináči, príklad veľkej tropickej rastliny na dekoráciu mestskej džungle

Spathiphyllum alebo mesačný kvet – pre milovníkov kala

Keďže ľalie sú obľúbeným kvetom mnohých ľudí, milujeme myšlienku mesačného kvetu doma. Pôvodom z dažďových pralesov Strednej a Južnej Ameriky, táto rastlina fascinuje bielymi kvetmi, ktoré sa topia v množstve zelených listov. Tiež sa nazýva mierový kvet, vždy kvôli pokojnej farbe kvetov táto rastlina netoleruje priame vystavenie slnku, pričom oceňuje mierne svetlo a vlhké prostredie. Potreba vody je týždenná, ale medzi zalievaním nechajte pôdu vyschnúť. Jedna z jeho najväčších výhod – kvitnutie po celý rok, takže krása zaručená aj po celý rok. Rovnako ako aloe, aj mesačný kvet je cenený pre svoje čistiace schopnosti, čím znečisťuje vzduch v domácnosti.

Moon flower – vynikajúci návrh pre kvitnúcu izbovú rastlinu, ktorá je tiež ultra elegantná

príklad izbovej kvitnúcej rastliny, mesačného kvetu alebo ľalie pokojnej vysadenej v kvetináči, elegantná dekorácia interiéru

Calamondin alebo Apartment Orange – závan exotiky a originality v byte

Dnes je tu všetko … dokonca aj pomarančovníky a trpasličí citrónovníky, ktoré sa veľmi ľahko prispôsobujú životným podmienkam nášho interiéru. Predstava mať vo svojom vnútri takú rastlinu je veľmi lákavá – zaručená farba a tropická atmosféra. Navyše, jej jarné kvitnutie naplní váš domov príjemnými opojnými vôňami. Uprednostnenie tepla interiérov v zime, nič vám nebráni a povedzme, že je dokonca vhodné ho cez leto vytiahnuť. Očividne je to rastlina, ktorá má rada aj opaľovanie a teplo, takže by ste si mali nájsť miesto, ktoré spĺňa tieto vlastnosti. Pravidelná zálievka (aspoň raz týždenne) je veľmi potrebná! Naplánujte si aj dostatočne veľký črepník, naplnený citrusovým kompostom, ako aj pravidelné rosenie listov. Buďte opatrní, aj keď sú veľmi jedlé, malé plody pomarančovníka majú skôr horkú chuť, a preto je hlavnou ozdobou tejto rastliny.

Izbový pomaranč – pôvodná izbová rastlina, ktorá sa má použiť na obnovenie záujmu o triezvy dekor

bytový pomaranč rastúci v kvetináči, nápad na ovocný strom doma, originálna izbová rastlina, dekoratívny ovocný strom

La Sansevière – nezničiteľná rastlina, ktorá srší sociálnymi sieťami

Podobne ako Monstera, táto rastlina s dlhými tmavozelenými listami, pruhovanými a žltými okrajmi, už niekoľko rokov koluje v médiách a sociálnych sieťach. Vzhľadom na tvar jeho listov nie je prekvapujúce, že sa mu v bežnom jazyku hovorí „jazyk svokry“. Samozrejme s pekným žmurknutím! Okrem svojich dekoratívnych vlastností je oceňovaný aj vďaka odolnému a prakticky nezničiteľnému charakteru. Skromná potreba vody, tieň alebo úplné slnečné žiarenie, vlny horúčav – sansevière ich bez problémov podporuje. Rastlina, ktorá je uznávaná predovšetkým kvôli svojmu znečisťujúcemu charakteru, je ideálnou voľbou do spálne.

krásny materinský jazyk

Ficus elastica alebo gumovník – zelený obr

Ďalšia rastlina, ktorú milujú milovníci džungle doma, ficus elastica dodá vášmu interiéru tropickú atmosféru. Je to nepochybne vďaka svojmu okrasnému šarmu, vďaka ktorému je v poslednej dobe tak populárny, ale nielen. Pokojne, táto rastlina je ideálnym darčekom pre vášho priateľa, ktorý nemá zelený palec. Je chamtivý po svetle, ale bez priamej expozície. Na strane vody je zalievanie raz týždenne úplne dostatočné, ale v lete je fikus ešte menej skúpy. Podobne ako sansevière by mala čistiace a čistiace vlastnosti vzhľadom na okolitý vzduch v interiéri. Vďaka svojej štíhlej veľkosti, ktorá môže v interiéri dosiahnuť až 3 metre, je gumovník ideálny na vytvorenie zeleného ohniska v miestnosti..

ficus elastica kaučukovník myšlienka izbovej rastliny v kvetináči

Každá z týchto pekných rastlín si zaslúži svoje miesto v našich interiéroch. Ale po výbere zaujímavých rastlín pre náš dekor, musíme tiež pamätať na to, ako ich krásne zobraziť. A tu vám opäť pomôžeme so zaujímavými nápadmi, ktoré vám umožnia vytvoriť krásny zelený kútik vo vašom dome. Ponorte sa teraz do našej galérie a získajte viac inšpirácie ….

Zelené dotyky osviežia dekor v tmavých tónoch

dekorácia obývačky s maľovanými čiernymi stenami s dekoráciou parapetu a kaktusovým servisným stolom a inými malými rastlinami a prázdnymi rámami, pôvodná izbová rastlina

Svokrin jazyk-ďalšia veľmi obľúbená a veľmi originálna rastlina do interiéru, z ktorého srší exotika

čo izbová rastlina, svokrin jazyk alebo sansevieria a ďalšie malé kaktusy a sukulenty, dizajnérska žltá stolička, ratanový puf, fialová sedačka a orientálny koberec

Jedáleň ponorená do masy zelenej vegetácie

najkrajšie izbové rastliny, nápad na výzdobu jedálne s farebnými stoličkami, jedálenský stôl zo surového dreva, police plné rastlín a obrovskú rastlinu monstera

Niektoré vnútorné sukulenty na ozdobu servírovacieho stolu

vnútorné rady sukulentov na servírovacom stole, drevenú lampu a biele kreslo s bielym a sivým vankúšom

svokrin jazyk, monštrum, palmy a iné črepníkové kvety, hnedá sedačka, vintage nábytok, trend dekorácie tropickej mestskej džungle

Nápad na dekoráciu zeleného kancelárskeho rohu s kaktusmi a sukulentmi rôznych veľkostí zasadenými do bielych kvetináčov, dreveného stola a stoličky

Stena zdobená ozdobnými písmenami porastenými visiacimi izbovými rastlinami – zenový dekor par excellence 

moderná výzdoba spálne pre dospelých v bielej posteľnej bielizni a zelenej posteľnej prikrývke, biele dekoratívne písmená so zelenými akcentmi a ďalšie kvetináče s exotickými rastlinami

moderný nápad na výzdobu obývačky s košom na gumovník, parketami zo svetlého dreva, čiernou sedačkou a bielymi stenami

Guma v kvetináči v bielej kuchyni – dobrá voľba pre veľkú izbovú rastlinu

elegantná biela kuchyňa s bielym kuchynským čelom, opotrebovaným orientálnym kobercom, drevenou pracovnou doskou a gumenou nádobou

originálna dekorácia stola s ružovou a bielou orchideou, bielym kreslom, modrými závesmi, izbovými kvitnúcimi rastlinami

Krásny interiérový sukulent visiaci na kúsku naplaveného dreva – neobvyklá dekorácia konferenčného stolíka

myšlienka vzdušných dievčat, vzduchovo zelená sukulentná rastlina visiaca na kúsku naplaveného dreva. drevený a kovový stôl a sivá sedačka

tropická výzdoba obývačky s drevenou pohovkou, operadlom a vankúšmi s palmou, niekoľkými závesnými a umiestnenými kvetináčmi, bielou tehlovou stenou a bielym kobercom

príklad izbovej popínavej rastliny, biely kuchynský dekor s otvoreným úložným priestorom, biela kuchynská fasáda, tradičný kuchynský štýl

Orchidea v celej svojej kráse – skvelý nápad pre kvitnúcu izbovú rastlinu

kvitnúca izbová rastlina biele orchidey v kvetináči na surovom drevenom stole, obklopené hromadami kníh, krb, pruhované kreslo, originálna výzdoba obývačky

niekoľko izbových kvitnúcich rastlín v radoch blízko črepníkového okna, rôzne druhy orchideí a iných kvetov

originálna kuchynská dekorácia s trpasličím citrónovníkom a črepníkovými bylinkami zavesená na drevenej doske, elegantná biela kuchyňa

Nápad na výzdobu spálne, posteľ ozdobená plédom, vankúšmi, zelenými kvetináčmi, radmi na parapete a drevenými stoličkami

Duch džungle v spálni – sladké sny plné dobrodružstva a exotických krajín

matrac na drevených paletách, banánovník a monštrum v koši, okrúhly koberec, vankúše s exotickým vzorom monštrum, biela tehlová stena

šedá pohovka, vinobranie, úložný priestor na knižnicu, niekoľko hrncov na stôl a závesné kvetináče so zelenými rastlinami

dekoratívna rastlinná maľba so vzduchovými kvetmi zavesená na plote zarámovanom na bielej stene, stoh kníh, figúrka psa, pôvodná izbová rastlina

pôvodné dekorácie, miestnosť so stenami zo sivého uhlia, čiernobiely koberec, nábytok z priemyselného dreva, niekoľko kaktusov v kvetináči, zelené rastliny pre interiérové ​​fotografie, kaktusové deko

koniec postele v zelenej monštre a palme, sivá posteľná bielizeň, biele steny, čierne závesy a čierna metalická stolička, okrúhle zrkadlo

Kaktusy a sukulenty vysadené vo farebnom piesku – originálna izbová rastlina prezentovaná takým originálnym spôsobom

izbová sukulentná rastlina a kaktus v sklenenej nádobe s kvetináčom, zafarbenou pieskom a štrkom, pôvodná izbová rastlina

príklad interiérových sukulentov, perlového náhrdelníka, sukulentného a zebrového kaktusu v betónovom hrnci, krásny konferenčný stolík do obývačky

okenný parapet zdobený exotickými zelenými rastlinami, moderná výzdoba obývačky v hnedej koženej sedačke, konferenčný stolík z dreva

originálna dekorácia do detskej izby, drevená stolička, drevený a kovový písací stôl, niekoľko črepníkových zelených rastlín a kytice kvetov vo vázach

Zaistite spánok dieťaťa obklopený sviežou zelenou vegetáciou

výzdoba spálne v tropickom štýle Tumblr so zelenou vegetáciou, zelené rastliny na okne, rebrod a kvetináče visiace na stene s macrame, sivou a bielou posteľnou bielizňou

originálny deco zelený kútik na vnorených konferenčných stolíkoch, izbovej sukulentnej rastline a kaktuse na ružovom pozadí

medziposchodie obývacia izba, biele steny, žlté pohovky, parkety zo svetlého dreva, zelené izbové rastliny, biele schodisko, dekorácia stien ozdobnými rámami

Calathea – veľká izbová rastlina ideálna na zahriatie súčasného interiéru

veľká izbová rastlina vo veľkom kvetináči, calathea pre moderný bytový dekor v bielej, modrošedej sedačke

sivá a biela dekorácia obývačky s bielou sedačkou, škandinávske drevené konferenčné stolíky, sivá podlaha, sivé a biele taburetky, dotyk zelene s niektorými kvetináčmi, nástenná dekorácia rámov rastlín

obývacia izba zariadená vo vintage štýle, žltá sedacia súprava, parkety zo surového dreva, nástenné rámy v štýle art deco, niekoľko veľkých izbových rastlín

moderná výzdoba obývačky s veľkou izbovou rastlinou v kvetináči, tmavošedou pohovkou, hnedou koženou rozkladacou pohovkou, dreveným konferenčným stolíkom, bielymi a hnedými stoličkami, orientálnym kobercom

drevená podlahová a stenová krytina, podlahový matrac so sivou a bielou posteľnou bielizňou, izbová závesná rastlina, knižnica s rastlinami a knihami

Rastlinný stôl na ozdobenie krbu vnútornými sukulentmi

nástenná rastlinná maľba v ráme, krbové dekorácie s kvetináčmi a originálnou lampou v lampióne, vintage deco do obývačky

deco obývacia izba s modrými stenami, najkrajšími izbovými rastlinami, sukulentmi a kaktusmi na drobných dekoratívnych stolíkoch, drevenými parketami, závesmi s kvetinovým vzorom

exotická ratanová stolička na kovových nohách, nástenná nákupná taška a kaktus zasadený v kvetináči a v ratanovom koši, dekorácia z tropického kaktusu

veľká izbová rastlina, palma v držiaku na ratanový kôš, moderná spálňa, lavica z dreva a kovu, biela a sivá posteľná bielizeň, klobúky usporiadané na bielej stene

dekoratívne drevené police s dekoratívnymi predmetmi z kníh a množstvom zelených rastlín v kvetináči, interiér zen deco

Teplá výzdoba obývačky v žltej farbe s palmou pre tropický nádych

žltá výzdoba obývačky s horčicovo žltou sedačkou a žltou stoličkou, biely minimalistický stôl, vnútorná palma v kvetináči

najkrajšie izbové rastliny, kožená sedacia súprava, parkety z tmavého dreva, čierny vintage nábytok, originálna izbová zelená rastlina

príklad izbovej kvitnúcej rastliny, ružovej orchidey a terária so sukulentnou izbovou rastlinou a kaktusom

tropická výzdoba obývačky s kaktusovými kvetináčmi a inými zelenými rastlinami a úložným košom na parketách zo svetlého dreva, výzdoba obývačky Zen

moderný model spálne pre dospelých v sivobielom prevedení so zeleným kreslom a zelenými rastlinami v kartónových škatuliach usporiadaných na sivobielej stene, originálnym závesným svetlom, dekorom portrétov a nástenným umením

sukulenty vysadené v hre so žltým autom a vedľa nej ďalšie zelené rastliny, stoh kníh, vnútorné sukulenty

Vnútorná popínavá rastlina, ktorá vytvorí výnimočnú ozdobu čela postele v úplne bielej spálni

predstava originálnej izbovej popínavej rastliny, brečtan na drevenej podpere ako originálne čelo postele, biela posteľná bielizeň

ako zariadiť veľkú izbovú rastlinu v ratanovom koši, bielu posteľnú bielizeň, modré vankúše, kokonové koberce, dekoráciu steny macrame

biele otvorené police s odhaleným kuchynským riadom, čierna kuchynská doska s čiernym mramorom a čiernym mramorom, africký dekor so závesnou rastlinou vo vnútri

Umenie macrame na zavesenie závesných izbových rastlín – obľúbený ozdobný akcent

šedá pohovka, zebrový koberec, drevený konferenčný stolík, drevená knižnica, dekorácia kokonu obývačky s závesnou rastlinou, závesný kvetináč macrame

závesné kvetináče macrame s visiacou rastlinou a monštrou v kvetináči, sivá sedačka, etnický vankúš, bohémska elegantná obývačka

nápad na výzdobu bielej spálne s kvetináčmi visiacimi nad drevenou posteľou s bielou posteľnou bielizňou, bytová rastlina

pôvodný dekor do kúpeľne s cementovou dlažbou, bielou voľne stojacou vaňou, závesnými kvetináčmi padajúcich rastlín, zenovým dekorom kúpeľne

exotický duch v romantickej spálni pre dospelých s rôznymi kvetináčmi, svetlou girlandou, posteľnou bielizňou mandaly

hrnce visiace nad bielou lavicou, zdobené károvaným a ružovým ozdobným vankúšom, biele steny, umelecké obrazy

Rastliny v kúpeľni? Prečo nie ! 

Zenová kúpeľňová dekorácia čierne zelené kvetináče, parkety zo surového dreva, pôvodné obklady

kúpeľňa s bielou vaňou a reflektormi tropických rastlín, africký dekor, výzdoba portrétnej steny

Nápad na kovovú posteľ s bielou, sivou a béžovou posteľnou bielizňou, bielymi policami s knihami a zelenými kvetináčmi, výzdobou prírodnej spálne

závesný kvetináč macrame a aechmea v kvetináči, dekorácia obývačky s bielymi stenami a modrou sedačkou zdobenou vankúšmi a ružovým plédom

ako zobraziť zelené izbové rastliny na poličke z drevenej debny, zelené rastliny v kvetináči na pozadí bielej steny

niekoľko kvitnúcich izbových rastlín pestovaných v pestrofarebných kvetináčoch na parapete, romantická zenová výzdoba obývačky

Rastliny sa veľmi úspešne adaptujú na akýkoľvek typ dekoru – od škandinávskeho štýlu po bohémsky šik

čiernobiela výzdoba spálne so zelenými nádychmi, ktorú prinášajú kvetináče usporiadané na okennom parapete, biele steny, čiernobiela posteľná bielizeň, čiernobiele fotografie, hromady časopisov a knihy na bielenej parkete

bohémska elegantná moderná obývacia izba so stolom, ratanovým kreslom s bielym plédom, svetlými parketami, zelenými rastlinami a kobercom na stenu

vnútorná zelená stena tvorená zelenými rastlinami, kožená stolička, kožený koberec, biele steny, svetlé parkety, exotická výzdoba obývačky

svetlo šedá sedačka, stoly v škandinávskom štýle, biely nábytok, severská moderná výzdoba obývačky, niekoľko rastlín na dotyk zelene

Africká fialka – super pekná izbová kvitnúca rastlina

biele kvetináče afrických fialiek naaranžované na parapete, izbové kvitnúce rastliny do rozkvitnutej obývačky

drevená rozkladacia pohovka so svetlo sivým matracom a dekoratívnymi vankúšmi obklopená exotickými rastlinami v kvetináčoch, palmami a tkaným kvetináčom

originálna myšlienka centra naplaveného dreva s vnútornými sukulentmi vysadenými vo vnútri a teráriom zo sklenenej nádoby

Bambus pre zenovú atmosféru v obývačke

sivý dekor interiéru obývačky s bambusom zasadeným do sklenenej nádoby v drevenej doske na servírovacom stole

aké rastliny do kuchyne, voda zelená dlažba a nízka biela kuchynská skrinka, police zo surového dreva, s rastlinami a kuchynským riadom

mosadzná polica so záhradou zo sukulentov v mosadzných kvetináčoch, malé terárium so vzduchovkou, originálna dekorácia na stenu

malá záhrada kaktusov vysadená v piesku v tmavomodrom kvetinovom poli, predstava vnútornej miniatúrnej záhrady na parapete

závesné kvetináče macrame na vetve naplaveného dreva, parkety zo svetlého dreva, malý koberec macrame, biele steny

Mini rozprávková záhrada – váš malý zelený rozprávkový kútik vo vnútri

myšlienka malej rozprávkovej záhrady so sukulentmi, kvetinovým machom, kamienkami a malými originálnymi figúrkami, najkrajších izbových rastlín

moderná rustikálna výzdoba obývačky s bonsajom na konferenčnom stolíku zo surového dreva, sivobielou pohovkou, bielymi a tmavomodrými vankúšmi, parketami zo surového dreva

biela výzdoba steny do kúpelne, biela vaňa na bielej dlažbe, zelená rastlina na okrúhlom drevenom stole

sivá a biela výzdoba obývačky s bonsajom v rohu, sivá sedačka, drevený konferenčný stolík, nástenný stolík v štýle art deco, drevená stolička a parkety zo svetlého dreva, biele steny