Ošumelá elegantná obývačka: naše tipy na útulnú a romantickú obývačku

Na premenu nášho interiéru na skutočné útočisko pokoja a mieru nie je nič lepšie, ako zvoliť dekoráciu spájajúcu staromódne kúzlo, prirodzenosť a jemnosť foriem. Ak existuje dekoratívny štýl, ktorý tieto aspekty sumarizuje, je to ošumělý šik a jeho romantický vesmír. V najfrekventovanejšej miestnosti domu, ktorou je obývačka, nám zaručuje pohodlie. Vždy ste o tom snívali, ale neviete, ako prijať jeho vintage ducha bez toho, aby bola vaša obývačka staromódna? Pozrite sa na naše tipy na zdobenie ošarpanej elegantnej obývačky, ktorá je trochu nostalgická, ale stále aktuálna.

Štýlová ošumelá elegantná obývačka

romantická a elegantná obývačka kombinujúca ošarpanú elegantnú dekoráciu v bielych a neutrálnych tónoch so sklenenými a kovovými prvkami pre elegantnú atmosféru

Paleta farieb

Paleta farieb použitá v usporiadaní obývačky môže skutočne prispieť k atmosfére, ktorú by jej chceli dať. Pre romantickú ošumelú elegantnú obývačku okamžite myslíme na škálu pastelových tónov a neutrálnych odtieňov s krémovými akcentmi. Tí, ktorí ocenia klasický a elegantný aspekt ošumelého elegantného štýlu, sa môžu rozhodnúť pre monochromatický dekor zdobený upokojujúcimi neutrálnymi prvkami. Buďte opatrní iba s dekoráciou tón v tóne, ktorá sa môže zdať príliš neosobná. Aby sme túto monochromatickú atmosféru trochu okorenili, vyberáme pekné výtlačky a ozdobené doplnky. Neváhajte predstaviť svetlé farby v malých dotykoch do obývačky s pomerne moderným vzhľadom. Na dekoratívnom stole alebo prostredníctvom kytice čerstvých kvetov tieto farebné poznámky energizujú priestor bez toho, aby ho ubrali z jeho vintage stránky..

Obývacia izba na polceste medzi škandinávskym a ošumelým štýlom

ženská obývačka, škandinávsky štýl a ošumelé elegantné kreslo idú ruka v ruke

Nábytok s kúzlom starého

Ošumělý elegantný štýl je rozpoznateľný najmä podľa svojho rustikálneho vintage dreveného nábytku, zvetranej úpravy a pekne použitého vzhľadu nábytku. Okrem jemnosti farieb existujú aj zakrivené a harmonické tvary nábytku. Aby ste do obývačky vliali trochu toho vintage šarmu, nemusíte izbu preplniť starožitným nábytkom. Stačí si vybrať jeden očarujúci kus nábytku, aby sa stal silným prvkom obývačky. Patinovaný drevený príborník, prevýšený vinobrannými hodinami s rímskymi číslicami, tak rýchlo udá tón dekoru. Rýchlo z neho urobíte očarujúci kútik tak, že naň umiestnite starú lampu a niekoľko dekoratívnych predmetov. Rovnako tak sa patinovaný konferenčný stolík s peknou doskou a kvetinovými prvkami stane hviezdou obývačky.

Očarujúci dekor s prírodnými akcentmi

ošumelá elegantná obývacia izba v pastelovo modrých a krémových akcentoch, ktorá zdôrazňuje šarm a prirodzené dotyky

Kde nájsť nábytok pre moju romantickú obývačku ?

Je často ťažké nájsť nábytok, ktorý kombinuje kvalitu, cenu a autentický dizajn. S rozmanitým sortimentom nábytku a dekorácií, francúzsky výrobca Amadeus sa snaží tieto obavy riešiť. Jeho zbierky sú skutočným zdrojom inšpirácie pre milovníkov elegantného, ​​romantického a prírodného vidieckeho štýlu. Miešaním francúzskej elegancie a šarmu s trendmi doby sa nábytok Amadeus ľahko osvojí v tradičnom alebo skôr modernom prostredí. Položky ponúkané v internetovom obchode At Doors of Deco vám určite poskytnú nápady na jeho najlepšiu integráciu do obývačky. A keďže romantický malý dekor a útulná posteľná bielizeň sú neoddeliteľnou súčasťou ošarpanej elegantnej obývačky, pozrieme sa aj na očarujúce kolekcie značiek Country Corner a Alizéa..

Hromadenie historických predmetov robí kúzlo tejto ošarpanej elegantnej obývačky

monochromatická obývacia izba s útulnou a upokojujúcou atmosférou zariadená v romantickom štýle shabby chic

Kvetinové textílie a naturalistické vzory prinesú do obývačky závan čerstvého vzduchu

kvetinové textílie a rastlinné vzory vytvárajú vidiecky kútik v ošarpanej elegantnej obývačke