Spoznajte Vendée na jar!

Keď premýšľame o Vendée, máme na mysli jeho plachetnice, slaný vzduch a modrú farbu oceánu. Áno, je to pravda, ale Vendée sa tým neobmedzuje iba zďaleka! Divoká príroda úchvatnej krásy, zábavné parky pre malých i veľkých, slané močiare … Tu je niekoľko nápadov, ako na jar objaviť Vendée v celej jeho nádhere.

nafukovacie hračky pre vodné jednorožce bazén azúrová voda

Kempingové ubytovanie, kde si môžete užiť prírodu vo Vendée

Kempovanie je vždy synonymom dobrodružstva a úniku. Kempingové ubytovanie vám umožní byť blízko zelenej prírody a mora a pritom si užívať pohodlie dobrej postele a dokonca aj kuchynku, v ktorej môžete variť ako doma! Je to ideálne, ak chcete so svojimi deťmi zažiť dobrodružstvo! Najväčšia výhoda dovolenka v kempingu vo Vendée, vládne tam priateľská atmosféra zábava, aquaparky, vyhrievané vonkajšie alebo vnútorné bazény a pohodlie bungalovov a mobilných domov.

Kemping sa navyše vyvinul. V závislosti od vášho výberu môžete zostať v a neobvyklý kemping (spať v bubline, pod hviezdami, napríklad na stromoch), na chate alebo v pohodlnom mobilnom dome. Kempovanie je dokonalým kompromisom medzi stanovým dobrodružstvom pod hviezdami a pohodlím domova. Práve preto je kemping ideálnym ubytovaním pre váš pobyt vo Vendée.

Kempy ponuka rôzne druhy koníčkov vhodné pre všetky chute. Medzi aquaparkmi, bazénmi, saunou a rôznymi športmi sa nebudete nudiť !

A navyše budete mať k dispozícii veľmi výhodnú cenu ubytovania pre úspešný pobyt vo dvojici alebo ako rodina. Budete si môcť naplno užiť jarné prázdniny bez toho, aby ste investovali majland.

jar objaviť vendee

Základné informácie na objavenie Vendée na jar

Vendée má pre vás pripravenú toľko prekvapení vďaka rozmanitosti svojho prostredia. Tu je niekoľko základných vecí, ktoré musíte počas pobytu rozhodne navštíviť.

Soľné močiare Noirmoutier

Ostrov Noirmoutier je vysnívanou destináciou regiónu Vendée milovníci mora, dedín a remeselných trhov. Zvlášť podľahnete kúzlu slaných močiarov Noirmoutier. Keďže pokrývajú tretinu ostrova, nemôžete ich minúť. Na pamiatku si budete môcť priniesť kvety soli !

žena pri bazéne s kokteilom v ruke azúrovou vodou

Ostrov Yeu

Máte radi divokú prírodu, výlety a pikniky v a divoké prostredie, extrémne pokojný? Ile d’Yeu je destinácia, ktorú musíte vidieť. Ponoríte sa do nádhery divokej Vendée !

Ostrov je známy aj svojimi historické stránky. Pri pobyte v kempingu na ostrove Yeu budete blízko všetkých zaujímavých miest, aby ste si mohli naplno užiť útek..

Zelené Benátky

Poitevinská bažina je tiež nutnosťou! Budete radi robiť výlet loďou alebo kanoe objaviť všetku nádheru Zelených Benátok. Môžete tiež bicyklovať po nedotknutej a pokojnej prírode. Pocit úniku bude prítomný s jemným zvukom prírody: spev vtákov, jemné lapanie vody …

blondínka na nebesky modrom aute v lese prázdniny