Kozmetická chirurgia alebo facelift – radšej menej ako príliš

Verná klientela, Hollywood a jeho hviezdy, sú už mnoho rokov veľkými ambasádormi kozmetickej chirurgie. Ako verní zákazníci tieto často ikonické postavy nepriamo propagujú statočnosť skalpelu v rukách profesionálov. Čelo, tváre, krk alebo lícne kosti, facelift podľa odporúčania lekára Iecep centrum kozmetickej chirurgie, je súčasťou zvyčajných obradov mnohých celebrít, ktoré sa jednoducho snažia čeliť malým dermatologickým znakom, ktoré sa v čase radi vyvíjajú. Najmä mnohým hercom a herečkám môže korekcia faceliftom predĺžiť kariéru, aby bola aj naďalej dôveryhodná pri inkarnácii určitých náročných rolí..

Demi Moore a sviežosť jej 54 rokov

54 -ročná kozmetická chirurgia Demi Moore Secret Beauty

Aj keď niektoré konkrétne príklady nepropagujú facelifty, pretože sú príliš extrémne, ba dokonca až karikatúrne, sú výsledkom prehnaných požiadaviek, ktoré ukazujú, že boj s časom nemožno vždy korunovať úspechom. Aby sa chirurgický zákrok, ako aj klienti vysporiadali s akýmikoľvek negatívnymi a kontraproduktívnymi výsledkami, musia mať na pamäti, že pokiaľ ide o kozmetické úpravy, je lepšie radšej menej ako príliš. V skutočnosti je záujmom faceliftu pôsobiť proti určitým prvkom tváre alebo krku, ktoré by boli čo najmenej nápadné, čo naj diskrétnejším spôsobom, aby sa dosiahol výsledok, ktorý má byť prirodzený. To je dôvod, prečo by príliš veľký zásah nebol zaujímavý, pretože viac poradia modifikácií ako korekcií.

Tom Cruise a jeho upravená tvár

tom cruise lifting tváre pre mužov iecep klinika

Operácia, ktorá nezanechá žiadne stopy po svojom prechode, je preto úspešným zásahom, pretože nejde o dobytie kúzelného triku hodného rozprávky, ktorým by sme ignorovali tri desaťročia minulé, ale skutočne o vymazanie niektorých nedokonalostí, ktoré život má. odišiel striedmo.

Žiarivá tvár Angeliny Jolie

klinika kozmetickej chirurgie iecep angelina jolie

Megan Fox a jej kráska šťuchá

Megan Fox 30 -ročná klinika facelift iecep

Objavte všetky naše položky z oblasti módy a krásy v našej špeciálnej kategórii.