Netflix posilňuje rodičovskú kontrolu o nové možnosti

V tomto období dlhého uväznenia sú obrazovky stále viac všadeprítomné ako obvykle. Medzi konzolami, online hrami a internetovými kurzami dosahuje sledovanie filmov a seriálov na VOD svoj vrchol, dokonca tlačí na poskytovateľov internetových služieb a ďalšie platformy, aby obmedzili ich distribúciu s cieľom znížiť ich vplyv na šírku pásma. Všeobecné. Keďže sú školy zatvorené a veľkonočné prázdniny sa už začali, deti viac než kedykoľvek predtým láka tráviť čas na streamovacích službách. V tejto súvislosti sa vysielateľ Netflix rozhodol posilniť svoj systém rodičovskej kontroly pridaním nových možností..

Netflix posilňuje svoju rodičovskú kontrolu

Netflix pridáva do svojej rodičovskej kontroly nové, obmedzujúcejšie funkcie

Prísnejšia rodičovská kontrola počas tohto obdobia pôrodu

Od zovšeobecnenia globálneho zablokovania, ktoré v súčasnosti postihuje viac ako tri miliardy ľudí, je dopyt stále viac požadovaný, Netflix práve vylepšil svoju rodičovskú kontrolu s cieľom obmedziť prístup k niektorým svojim programom na tých najmenších. Medzi nové opatrenia najpopulárnejšia streamingová platforma práve zaviedla systém PIN kódov. Rodičia tak teraz môžu obmedziť prístup dieťaťa k svojmu profilu vďaka kódovanému zamykaniu.

Teraz je možné účet zamknúť pomocou PIN kódu

V tomto období nadmernej spotreby obrazovky Netflix posilňuje svoju rodičovskú kontrolu

Nová rodičovská kontrola Netflix: nové filtre a úplné odstránenie programu

Pre rodičovskú autoritu bola vyvinutá silná novinka. Ak už bolo vytváranie účtov pre deti možné, nová rodičovská kontrola nastaví nový parameter na filtrovanie obsahu podľa názvu. Výsledkom je, že dospelí si môžu vybrať programy, ktoré chcú svojim deťom zakázať, jednoduchým odstránením z výsledkov vyhľadávania, ale aj z profilu dotknutých osôb. Netflix okrem toho predstavil nové filtre na lepšie triedenie nevhodného obsahu podľa odporúčaní pre vek alebo kategóriu, špecifických pre každú krajinu..

Rodičovská kontrola s novými filtrami

Silnejšia rodičovská kontrola Netflix na ochranu detí počas pôrodu

Nová rodičovská kontrola konečne umožňuje správcom kontrolovať históriu zobrazení účtu a vypnúť automatické prehrávanie epizód, aby sa obmedzilo sledovanie záchvatov. “Dúfame, že tieto nové možnosti rodičovskej kontroly pomôžu rodičom správne sa rozhodnúť pre ich rodiny a deti,” povedala Michelle Parsons, vedúca obsahu pre deti v Netflixe. Tieto nové opatrenia sa dajú ľahko uplatniť v nastaveniach každého účtu.

Niektoré programy je teraz možné z účtu odstrániť

Teraz je možné ovládať 4-miestny rodičovský kód netflix na ovládanie detských účtov Netflix