Microsoft predstavuje Surface Duo, smartfón, ktorý nehovorí svoje meno

Počas svojej konferencie venovanej rozsah povrchu Počas ktorého Microsoft predstavil svoje Pro 7 a Pro X, upútal pozornosť ďalší produkt, Surface Duo. Ten je stále v koncepte a je predstavený ako smartphone so systémom Android s dvoma 5,6-palcovými obrazovkami, ktoré sú spojené pántom a dajú sa otáčať o 360 stupňov. V zloženom stave Surface Duo získava vzhľad malého 8,3-palcového tabletu poháňaného pôvodným operačným systémom Google podobným architektúrou ako Windows 10X..

Microsoft Surface Duo

Microsoft predstavil skladacie hybridné zariadenie Surface Duo s dvoma obrazovkami

Dve obrazovky tohto prototypu novej generácie umožňujú bežať nezávisle a ponúkajú tak možnosť správy dvoch aplikácií súčasne. Surface Duo, naklonený v režime na šírku, je možné používať ako počítač, pričom spodná obrazovka funguje ako klávesnica, čo uľahčuje ovládanie vstavaných aplikácií Microsoft..

Surface duo, hybridný smartphone s dvoma obrazovkami

Microsoft Surface Duo, skladací smartphone s dvoma obrazovkami novej generácie

@trusted

Ak pri jeho predstavení chýbali technické detaily, Wired media uvádza, že Surface Duo je vybavené procesorom Snapdragon 855 a že súčasná prototypová verzia v súčasnej dobe nemá fotoaparát, čo by bolo možné na prípadnej finalizovanej verzii opraviť. Ak spoločnosť Microsoft prostredníctvom svojho produktového manažéra Panos Panaya odmietne považovať tento Surface Duo za smartfón, ale skôr za „malý povrch“, jeho ergonómia má tendenciu demonštrovať opak a mohla by znamenať návrat americkej firmy v tejto oblasti. trhu, po vypnutí platformy Windows Phone v roku 2017.

Microsoft je späť na trhu so smartfónmi ?

Microsoft predstavuje Surface Duo ako malú plochu a nie ako smartfón

@cnet

Rovnako ako jeho veľký brat Neo, ďalší povrch s dvoma obrazovkami, zdá sa, že Surface Duo je len letmým pohľadom na prebiehajúce projekty na strane Microsoftu. Spoločnosť je naplánovaná na rok 2020, ale nechcela by sa ponáhľať, aby vývojárom umožnila nakŕmiť jej nové zariadenia aplikáciami..

Na ďalšie informácie o najnovšom vytvorení americkej firmy si budeme musieť počkať

Microsoft Surface Duo, skladací mini tablet s dvoma nezávislými obrazovkami

Sledujte všetky high-tech novinky z Archzine News na Twitter.