Ford si pre nové testy Fusion Hybrid vybral Detroit

Potom, čo už výrobca Ford spustil niekoľko sérií testov svojho projektu autonómnych automobilov Fusion Hybrid v rôznych amerických mestách, ako je Pittsburgh, Miami alebo Washington DC, teraz útočí do ulíc historického hlavného mesta automobilového priemyslu Detroitu. „Každé mesto predstavuje jedinečnú príležitosť urobiť náš autonómny systém inteligentnejším vďaka vystaveniu odlišnému dizajnu cestnej infraštruktúry, správaniu sa za volantom a dokonca aj umiestneniu semaforov,“ povedal Peter Rander, riaditeľ ‘Argo AI, mladého start-upu, ktorý Ford ponúkol, že bude vykonávať vývoj svojich autonómnych vozidiel. „Informácie, ktoré zbierame testami vykonanými v piatich veľmi odlišných metropolách, nám umožňujú dosiahnuť skutočný pokrok,“ dodal..

Ford a Argo AI si vybrali Detroit pre nové kolo testov Fusion Hybrid

Ford a Argo Ai začínajú v meste Detroit nové testy svojho autonómneho automobilu Fusion Hybrid

Šéf mladej spoločnosti, ktorá začala svoju činnosť v roku 2016, tak vyzdvihuje pokroky dosiahnuté v tejto tretej generácii vozidla Fusion Hybrid, vrátane série senzorov s výrazne zlepšeným výkonom vďaka sérii kamier s vysokým rozlíšením a novej architektúre. čo umožňuje vyššiu účinnosť z hľadiska zvuku a termometrie. Zdá sa, že bezpečnosť napreduje aj s vývojom nových monitorovacích prvkov bŕzd a riadenia s cieľom zlepšiť ovládateľnosť vozidla v prípade poruchy elektroniky, ako to bolo v predchádzajúcom teste vykonanom v Pittsburghu. Minulý rok, s účasťou auta na dopravnej nehode, pri ktorej zostali dvaja zranení.

Corktown, štvrť v Detroite, čoskoro uvidí vo svojich uliciach Ford Fusion Hybrid a Argo Ai

Detroit a Corktown budú hostiteľmi novej testovacej jazdy autonómneho hybridného vozidla tretej generácie Fusion Hybrid od spoločností Ford a Argo Ai

Zdá sa, že výber Mortor City pre túto novú sériu testov Fusion Hybrid bol motivovaný rozmanitosťou cestnej infraštruktúry, ktorú ponúka hlavné mesto Michigan. „Detroit má takmer každý typ cesty, ktorý si dokážete predstaviť,“ komentuje Peter Rander postupujúcimi neoznačenými širokými pruhmi a užšími ulicami obytných štvrtí. Corktown, okres Detroit vybraný na začiatku testov, je jednou zo súčasných kolísok výskumu autonómnych vozidiel, opäť uisťuje generálneho riaditeľa spoločnosti Argo AI, a poskytuje tak výrobcovi zdroj znalostí, ktoré môžu uľahčiť práce s Fordom..

„Detroit má takmer každý typ cesty, aký si dokážete predstaviť“ Peter Rander, Argo Ai

Detroit je šieste mesto, ktoré vybrali Ford a Argo na testy tretej generácie Fusion Hybrid

Tretia generácia Fusion Hybrid je a priori bezpečnejšia ako predchádzajúce

Ford a spoločnosť Argo Ai si vybrali Detroit kvôli rozmanitosti jeho cestnej infraštruktúry, aby úspešne otestovali svoje autonómne auto Fusion Hybrid