Trendový stôl, pozrite sa na centrálny dekoratívny prvok

Z geografického hľadiska, ústredný prvok v miestnosti, ale aj v každodennom živote, stôl sprevádza ľudí, ich jedlá, ale aj ich rozhodnutia po stáročia. Rodina sa tam stretáva večer, jediný okamih spoločenstva v súčasných životoch diktovaný trvalou cestovnou rýchlosťou, aby sa podelili o svoje príbehy a anektoty dňa, prerobili svet alebo predstavili problémy, ako si to želá. “ Tento kus nábytku je tak užitočný a nám blízky 4 stopy, viac -menej sa zmestí do denníkov ako do historických kníh. Rozbalíme tam teda jej zášť, zatiaľ čo ona maskuje určité výmeny, ktoré jej robili pod nosom, a okolo nej a jej kruhového tvaru boli nakreslené osudy ľudí. Aj keď je to len doplnok, pokiaľ ide o ocenenie „umenia stola“, trendový stôl môže byť aj umením sám o sebe.

Stôl, viac ako len kus nábytku

Zistite, aké dôležité je vybrať si správny trendový stôl pre úspešnú dekoráciu

Stôl, ústredný prvok úspešnej dekorácie

Rustikálny drevený stôl, ručne vyrobený v priebehu slabnúceho storočia a stále stojaci ako pôvodný dub, je už dlho štandardom kvalitného stolovania. Tento kus nábytku, ktorý je nám drahý, však odvtedy prešiel dverami štýlu a dizajnu. Skutočne, zatiaľ čo niektoré prvky, ako je pohovka, konferenčný stolík alebo televízna skrinka, držia vrchol, keď príde výber interiérovej dekorácie, stôl s veľkým T je niekedy na základe svojej hodnosti zaujatý v pozadí., pre mnohých jednoducho praktické. Vzhľadom na svoju veľkosť a každodenné použitie má však stôl zásadný význam v dekoratívnom prístupe a potvrdzuje štýl svojou jednoduchou prítomnosťou..

Tabuľka ako značka štýlu

Centrálny bod interiéru, stôl zdôrazňuje atmosféru a stáva sa trendovým

Trendový stôl pre každého

TO pozrite si množstvo dostupných modelov a rôzne materiály, z ktorých je zostavený, sa stôl teraz preslávil v úspešnom interiérovom dizajne. Bez ohľadu na tvar, obdĺžnikový, štvorcový, kruhový alebo špeciálny formát; materiál, sklo, drevo, kov, plast alebo dokonca kameň.

Pri výbere vášho trendového stola sú samozrejme brané do úvahy rôzne faktory. Jednou z hlavných bude logicky priestor dostupný v miestnosti, ktorá ho má prijať. Malé priestory budú jednoduchšie pre štvorcový model, ktorý je v prípade strečovej verzie možné transformovať na obdĺžnikový prvok schopný ľahko ubytovať niekoľko ďalších hostí..

Dizajn sa pozýva okolo stola

Rôzne materiály a tvary nájdu ideálny trendový stôl pre váš interiér

Materiál, tvar, dizajnový stôl sa prispôsobí každému prostrediu

Rozmanitosť materiálov, ktoré sa dnes používajú pri navrhovaní dekoratívnych prvkov, umožňuje trendovému stolu presadiť svoj charakter a výrazne zdôrazniť štýl a atmosféru interiéru. Drevené modely, nepochybne najrozšírenejšie, ale aj najuniverzálnejšie, sa hodia ku klasickej atmosfére, ako aj k škandinávskej, rustikálnej alebo dokonca priemyselnej inšpirácii. Typ súčasnej dekorácie, ktorá bude presvitať aj kovom. Sklo bude vďaka svojej transparentnosti hrať kartu modernosti a elegancie a podčiarkne hľadanie moderného minimalizmu. Kameň je teraz tiež jedným z materiálov dostupných pre trendový stôl. Vzácnejšia voľba, ktorá však vie, ako vyniknúť.

Vďaka práci dizajnérov z celého sveta sa stôl stal sám o sebe dekoratívnym prvkom a stôl tiež vie, ako hrať kartu originality. Krútené, centrálne alebo vyvýšené nohy v tvare X ako barový stôl, prvky stola vzdorujú gravitácii na potešenie fanúšikov moderného dizajnu..

Rôzne štýly, aby si každý našiel svoj ideálny trendový stôl

Drevo, kov, keramika, všetky materiály a všetky štýly, aby ste si vybrali svoj trendový stôl