Náramok Pandora: prispôsobiteľný a trendový šperk, ktorý môžete ponúknuť alebo ponúknuť

Prispôsobiteľný náramok Pandora je dokonalým šperkom, ktorý môžete darovať alebo ponúknuť na oslavu výnimočného momentu. Nájdete ich na zozname prianí žien všetkých vekových skupín a všetkých vkusov, pričom nehrozí, že sa pri výbere darčeka pomýlite. Aké je však tajomstvo oslnivého úspechu tohto trendového klenotu? Koncept náramku, ktorý milujeme, je jednoduchý a originálny. Náramok Pandora je postupne zdobený kúzlami malých šperkov, ktoré sú k dispozícii v rôznych témach a vzoroch. Za každým kúzlom alebo kúzlom je teda osobný príbeh, ktorý je rozprávaný a znovu vynájdený. Navyše, potešenie z prijatia alebo ponuky tohto vyvíjajúceho sa náramku je o to väčšie, že môžeme skomponovať jedinečný šperk na jeho obraz..

Náramok Pandora s perličkami

prispôsobiteľný náramok pandora so striebornými príveskami, nápad na darček ku dňu matiek, šperky pandora s príveskami

Kúzla Pandora pre všetky príležitosti

Vesmír z šperky pandora sa neustále obnovuje vďaka objaveniu sa nových symbolických kúziel. Existuje teda nekonečný počet možných kombinácií, ktoré vám umožňujú zostaviť jedinečný náramok podľa vášho vkusu. Medzi viac ako 600 kúzlami určite nájdete súvisiace tematické kúzla na oslavu špeciálnej udalosti alebo na míľnik v živote. Kúzla na Deň matiek, prívesky v tvare číslic a písmen na označenie narodenín alebo dátumu narodenia, symboly lásky na vyslovenie „milujem ťa“, Pandora myslela na všetko a na všetko..

Motýlik v pozlátenom striebre s certifikovaným kubickým zirkónom

zlatý strieborný motýľový prívesok na náramok pandora, prispôsobiteľný nápad na darček ku dňu matiek

Kolekcie, ktoré uspokoja všetky chute

Skutočný módny doplnok, váš Pandora náramok mení štýl podľa ročných období a prianí. Zmenou a zmiešaním kúziel môžete ľahko zmeniť svoj vzhľad. Aby sme to uviedli v jarnom duchu, môžete sa inšpirovať novou kolekciou Pandora 2019, ktorá vzdáva hold prírode. Kolekcia Jardin je založená na jemných a ženských motívoch ako kvet, lienka a štvorlístok. Klenotníctvo tiež uviedlo na trh sofistikovanú zbierku náramkov a ich zodpovedajúcich kúziel. Náramok z plochej sieťoviny Reflexion a jeho spony sa líšia od klasického modelu svojou nadčasovou eleganciou. K dispozícii v troch ikonických farbách Pandora ju ľahko nosia ženy všetkých vekových skupín. Toto je teda perfektný darček na Deň matiek.

Prispôsobte si svoj náramok pomocou malých kúziel Pandora

malé kúzla, ktoré pridávajú k prispôsobiteľnému náramku pandora, šperky pandora na prispôsobenie náramku s kúzlom

Kolekcia Pandora Disney

Ak chcete svojmu náramku dodať rozmarný a magický nádych, nie je nič lepšie ako kúzla inšpirované Disney. Pri príležitosti 90. narodenín Mickey Mouse spustila Pandora kolekciu Disney s rozkošnými príveskami, ktoré oslavujú naše obľúbené postavy. Kolekcia presiaknutá sladkou nostalgiou pre ženy, ktoré sa chcú znova spojiť so svojou detskou dušou. Ste zvedaví na zvyšok sveta šperkov Pandora? Prejdite na webovú stránku internetového obchodu spoločnosti Brandfield. Oficiálny distribútor šperkov Pandora, obchod veľkých značiek, ponúka výber najobľúbenejších kúziel domu.

Dumbo prívesok z exkluzívnej kolekcie Disney

Exkluzívna kolekcia disney Pandora strieborný dumbo prívesok, náramok pandora disney prívesok

Očarujúci náramok na dotvorenie jej svadobného vzhľadu

zásnubný prsteň z diamantu a bieleho zlata v kombinácii s jednoduchým náramkom s kúzlom pandora ozdobeným perlou