Maľba lebky: trendový dekoratívny predmet, ktorý pigmentuje váš interiér

V poslednom čase sa prechádzame v kruhoch a nápady na zábavné aktivity začínajú dochádzať. Napriek tomu existuje niekoľko skvelých liekov na zlú náladu a nudu. A samozrejme, pretože sme závislí na interiérovom dizajne, pre nás je to zdobenie projektov! Tiež zdieľate našu vášeň pre transformáciu monotónneho priestoru? Tu je náš návrh dňa. Úplne zmeňte náladu podmanivým a trendovým kúskom, vrátane a maľovanie lebky. Nie ste si istí, či je to pre vás to správne riešenie? Na získanie jasnejšieho obrazu je teda potrebná určitá inšpirácia a niekoľko zaujímavých faktov. Poďme !

Dajte charakter monotónnemu priestoru zvolením trendovej dekorácie na stenu

moderný rozvrh obývacej izby so sedačkou, žltá farba, trend, prestrihaný stôl 2021

Dekoratívna nástenná maľba v interiérovom dizajne

Existuje mnoho spôsobov, ako oživiť priestor, ktorý nemá charakter. Napríklad už dávno používame rôzne triky na sublimáciu prázdnych stien. V tomto bode sú nástenné maľby jedným z najdôležitejších predmetov, ktoré majú výhodu v náhlej transformácii interiéru. Dizajn sa však v priebehu rokov vyvíja a v súčasnosti je o abstraktné a futuristické modely veľký záujem. Presne v tejto kategórii nachádzajú svoje miesto obrazy lebiek. Zvláštne, zaujímavé a impozantné sú v skutočnosti samy osebe hodnotnými dekoratívnymi predmetmi, ideálnymi na rozbitie monotónnosti, najmä v obývacej izbe..

Dekoratívne obrazy sú vlajkovým riešením na vylepšenie stien 

interiérový dizajn dekorácia obývacia izba predmety umenie fotorámčeky obrazy umenie súčasný štýl

Lebka: symbol s mnohými význammi

Symboly majú vo svete umenia silný vplyv. Aj ten najmenší predmet môže mať preto určitý význam, príbeh, emóciu alebo pocit. A čo viac, ten istý symbol má na celom svete rôzne významy. Lebky nie sú výnimkou.

Tento prvok je najčastejšie spojený so smrťou a môže tiež pôsobiť ako náhle pripomenutie smrteľnosti. Na druhej strane, v niektorých kultúrach lebky predstavujú zmenu a transformáciu. Medzi ďalšie obľúbené významy patrí ochrana, moc a sila, ako aj bohatstvo. V zásade má každá ľudská bytosť schopnosť prisúdiť danému objektu význam na základe vlastného porozumenia a učenia.

Lebka: symbol s viacerými význammi

obývačka dekorácia poznámka postava dekoratívna nástenná maľba lebka pohovka zelená rastlina palma izbový

Aké sú niektoré obľúbené kresby lebiek ?

Ako väčšina dekoratívnych predmetov, aj tento nám ponúka širokú škálu alternatív. Skutoční súčasní výrobcovia ponúkajú veľký výber malieb lebiek pokiaľ ide o úžasné veľkosti, farby a prevedenie. Aby ste našli svoju vzácnu perlu, je vo všeobecnosti možné vyberať si z kúskov v bielej a čiernej farbe alebo z malieb kúpaných vo farbe. Ak ste odvážnejší, existuje aj niekoľko umeleckých možností, ako hrať kombináciou prvkov optickú ilúziu. Kvetovaná lebka, lebka piráta alebo femme fatale, obraz dvojice s motívmi mexickej kavalery … Nie ste si istí, ktorou cestou sa vydať? Tu je niekoľko tipov na výber dokonalého modelu, ktorý bude v súlade so zvyškom vašej výzdoby.

Nájdite svoju vzácnu perlu medzi tisícmi a jednou pôsobivou modelkou

Ako ozdobiť steny v obývacej izbe nápad na výzdobu steny pomocou maľby pirátskej lebky

Aký dizajn prijať na doplnenie už existujúceho dekoru

Aj keď nemôžeme vylúčiť možnosť zvoliť si model, ktorý sa úplne líši od zvyšku dekorácie, je možné si vybrať maľbu na lebku, ktorá prirodzene zapadne do interiéru. V prvom prípade je teda požadovaným efektom pridanie pútavého a hravého prvku, ktorý si všimnete hneď, ako vojdete do miestnosti. Na druhej strane, druhou alternatívou je vybrať namiesto toho dekoratívny kus, ktorý ľahko zapadne do atmosféry bez prílišného hluku. Ale ako to urobiť ?

Gotický štýl/ Maľba lebky je najčastejšie vidieť spojená s gotickým štýlom. Aby sme to adoptovali v takej atmosfére, uprednostňujeme modely v neutrálnych farbách, ako je čierna a šedá, s akcentmi v červenej, fialovej alebo hnedej farbe.

Eklektický alebo hippie elegantný dekor / Etnické alebo hippie elegantné štýly naopak oplývajú farbami a originálnymi predmetmi. Preto tu budú viacfarebné obrazy, ako napríklad mexická tlač calavera, ktoré sa budú nádherne kombinovať s eklektickým duchom.

Súčasný dizajn / V prípade, že chcete k svojmu minimalistickému a modernému dekoru pridať umelecké dielo, žiadne starosti. Pretože stôl s lebkou v bielom a čiernom prevedení má čo vyleštiť váš prepracovaný interiér. Jemne vnesie jemnú stopu drámy a mystiky, pričom zostane v rámci neutrálneho a zjednodušujúceho dekoru.

Vyberte si umelecké dielo, ktoré splynie s už existujúcou výzdobou, alebo sa odvážte a modelka zasiahne značkuoko

trendy farby interiérový nábytok sedačka biely stôl lebka stena lebka umenie dekor