Nastavte si svoju kanceláriu na malom priestore – 7 tipov, ako ušetriť miesto, pre váš úspešný kútik z práce na diaľku

Koncept práce na diaľku alebo práce na diaľku predstavuje revolúciu v dnešnom podnikateľskom svete. S rastúcim počtom šéfov, ktorí zbavujú svojich zamestnancov potreby prísť do kancelárie, sa zvyšuje potreba vytvárať si vlastnú pracovnú plochu doma. Na prvý pohľad jednoduchá úloha, ktorá by sa mohla ukázať ako celkom zložitá, ak máte len niekoľko malých metrov štvorcových. V nasledujúcich riadkoch vám dáme nie jeden, ale 7 tipov na podporu tézy, že vývoj a kancelária na malom priestore, je veľmi možná misia.

Nainštalujte svoju kanceláriu na malý priestor pod svahom / schodiskom / podkrovím

V malom dome sa dobré využitie priestoru stáva kľúčovým trikom pri plánovaní bez rušenia. Priestor pod schodiskom, pod odkvapom alebo pod svahom, všetky tieto stratené rohy sú obzvlášť vhodné na rozvoj domácej kancelárie. Áno, výška stropu je niekedy dosť obmedzená, a napriek tomu je povaha tohto rohu taká, že by ste tam väčšinu času sedeli. Pokiaľ teda nemôžete ubytovať kanceláriu, šikmý priestor sa javí ako skvelé riešenie. Aby bol diskrétnejší, zvážte jeho skrytie posuvnými dverami alebo iné oddelenie. A opäť, ak je kancelária pod svahom vhodná na prestavbu vo vašom dome, nezabudnite sa starať o svetlo. Skutočná nevyhnutnosť pre miesta určené na prácu často chýba v priestoroch pod svahmi. Ak teda nie je prirodzené svetlo alebo ste zvyknutí pracovať neskoro v noci, zvážte poskytnutie kancelárskych priestorov zdrojom umelého osvetlenia. Nakoniec by ste si mali vybrať kanceláriu, ktorá sa dobre hodí pre takýto typ priestoru, ale nebojte sa, vhodných riešení je veľa a našli sme naše obľúbené. v katalógu La Redoute.

Krásny príklad stola na podstavci inštalovaného v podkroví

nápad nainštalovať rohovú kanceláriu pod svah, predstava malého priestoru v dreve, kancelársky podstavec pod strechou

Myslite múdro s pracovným stolom zasadeným do výklenku alebo výklenku

Pomerne rozšírený architektonický prvok je výklenok ďalším podceňovaným a často málo využívaným priestorom. Prečo by ste si namiesto starostlivosti o jednoduchý kvetináč nemali nechať tu svoje kancelárske priestory. Inštalácia niekoľkých políc, aby ste využili výhody vertikály, vám umožní dobre zorganizovať svoje veci. Na to by stačili aj tie najmenšie výklenky – pri pracovnom stole by vás mohla napadnúť inštalácia jednoduchej dosky z dreva, napríklad vloženej do medzistien. A aby zahŕňal aj úložný priestor, pripevnite vyššie dve ďalšie dosky. Skvelé, nie ?

Rozhodnite sa pre rohový stôl

Rohy miestnosti sú ďalším priestorom s obrovským potenciálom. Prirodzene by sme nainštalovali rohový stôl – multifunkčný kus nábytku, ktorý je veľmi praktický aj na organizáciu všetkého papierovania, ktoré tradične leží na našich stoloch. Pretože rohový stôl ponúka výhodu dvojitého povrchu vyplývajúceho z jeho uhlového tvaru. Najčastejšie sa skladá z priehradky na uloženie počítača a kolmej odkladacej plochy, ktorá udržiava v blízkosti kancelárske a kancelárske potreby. Perfektné kancelárske riešenie na vytvorenie atmosféry úplne oddanej myšlienke práce.

Rohový stôl na zväčšenie pracovnej plochy

malá rohová kancelária inštalovaná vo výklenku v blízkosti kuchynskej linky, nápad na modernú kancelársku výzdobu

Ukrývajte kancelárske priestory pod medziposchodím

Mezanín je skutočný romantický kokon, na ktorého úpätí je veľmi jednoduché nainštalovať kancelársky priestor. S výhodou súkromia, ktoré sa ukazuje ako veľmi vhodné pre koncentráciu, je medziposchodie obľúbeným riešením v detskej spálni. Podobne ako šikmá kancelária, aj medziposchodie musí dostávať dostatok svetla, aby mohlo plniť svoju funkciu. S rovnakým záujmom o maximalizáciu svetla budeme stále premýšľať o použití svetlých farieb pri maľovaní stien a kancelárskom nábytku..

Využite výhody multifunkčnej kancelárie

Vyššie uvedené multifunkčné stoly sa zďaleka neobmedzujú iba na rohový stôl. Stôl, sekretár s úložným priestorom, stoly integrované s úložnými priestormi a dokonca aj toaletný stolík. V kancelárskom svete nie je zabitie dvoch vtákov jedným kameňom nič nové a nábytok 2 v 1 je ďalším obľúbeným riešením v tesných priestoroch. Akýkoľvek iný kus nábytku s dostatočne vysokým vrchom môžete premeniť aj na kanceláriu. Na tento účel sú obzvlášť vhodné nízke skladovacie jednotky..

Vintage sekretársky stôl s úložným priestorom

Priestorovo úsporný sekretársky stôl vo vintage štýle s vertikálnym úložným priestorom vo vintage obývačke

Zahrajte si kartu minimalizmu s malým pomocným stolom

A ak sa vám zdá založenie kancelárie vo vašom dome stále nemysliteľné, vzhľadom na nedostatok miesta vedzte, že riešenia existujú aj pre najprísnejšie domácnosti. Jeden z našich obľúbených je akcentovaný nástenný stôl, ktorý by ste mohli nainštalovať pod okno, aby ste využili výhody prirodzeného svetla. Ešte lepšie je, ak sa rozhodnete pre skladací mechanizmus, ktorý vám v prípade potreby ušetrí ešte viac miesta. Takže v akejkoľvek miestnosti jeho kancelárie stačí hľadať !

Rustikálny bočný stôl pod okno, ktorý šetrí miesto

nainštalujte pomocný stôl v rustikálnom štýle pod okno, napríklad originálny stôl šetriaci priestor, postavte kanceláriu na malom mieste