Jednoduchý účes – množstvo návodov a nápadov na účesy, ktoré môžete dosiahnuť v dvoch krokoch tromi pohybmi

Keď sa ráno zobudíte, tesne predtým, ako si položíte otázku „prečo vstávať tak skoro“ a „Naozaj potrebujem pracovať“, vidíte svoju postavu v zrkadle. Áno, spočiatku je to trochu hmlisté, ale o niekoľko minút neskôr môžete jasne vidieť tvár ženy. Jeho strapaté vlasy a trochu unavený a neupravený vzhľad vás oklamú na malú chvíľu … ale nie, zlá správa … nie je to niekto iný, ste to vy. V súčasnosti nie je nič lepšie ako a ľahký účes, ktorý môžete urobiť sám kto zachráni deň a premení Popolušku alebo skôr Dormillona na skutočnú princeznú.

V tomto článku vám pomôžeme dosiahnuť túto transformáciu tým, že vám ukážeme niekoľko spôsobov, ako si vlasy upraviť v dvoch krokoch, troch pohyboch. Zostaňte teda s nami a nájdite naše návody a fotografie jednoduchých a očarujúcich účesov na strihy akejkoľvek dĺžky a akéhokoľvek druhu. Príjemné čítanie a pozeranie!

Vlasy energizované neostrými kučerami, ozdobené kvetinovou sponou do vlasov – účes, ktorý sa ľahko robí a je veľmi ženský

kučeravé vlasy usporiadané do krátkeho vlnitého bobu, predný prameň stiahnutý dozadu sponou do vlasov s oranžovým kvetom, plážové vlny

Prirodzený a super ľahký spôsob, ako si natočiť vlasy a vytvoriť romantické „plážové vlny“

Na dosiahnutie tohto účesu vám stačí jeden postrek slanou vodou ktoré by ste si mohli dokonca vyrobiť aj doma. Áno, správne ste to pochopili, nepoužívate teplo na vytváranie svojich pekných, prírodných kučier. Žiadne nebezpečenstvo pre vaše vlasy! Na prípravu spreja so slanou vodou budete potrebovať:

  • pohár horúcej vody
  • čajová lyžička kokosového oleja (alebo iného rastlinného oleja) malá
  • lyžička morskej soli
  • niekoľko kvapiek gélu na vlasy

Nalejte vodu do rozprašovača a pridajte všetky ostatné prísady. Horúca voda má rozpustiť soľ a gél. Fľašu však niekoľkokrát dobre pretrepte, aby ste sa presvedčili, že je všetko dobre premiešané. Sprej naneste na suché alebo mierne vlhké vlasy. Akonáhle si vlasy pokryjete sprejom, dobre ich rozdrvte oboma rukami. Potom nechajte vlasy uschnúť a občas ich zdrsnite. Odporúčame vám, aby ste pre efektívnejší efekt zostali mimo. Vonku vám vlasy schnú oveľa rýchlejšie, čím si lepšie udržia svoj „strapatý“ tvar.

Na konci môžete tiež česať korienky vlasov, aby ste im dodali určitú textúru. Dokončite nanesením stylingového vosku. Znovu sa pokrčte, aby ste zvýraznili vlnitý vzhľad. Pre trvalý efekt nastriekajte sprej proti vlhkosti.

Náš prvý návod na ľahký účes. Najľahší a najprirodzenejší spôsob, ako mávať vlasy

slaná voda v spreji, ktorá sa má aplikovať na suché alebo vlhké vlasy, aby získala plážové vlny, ľahký účes, ako si ráno urobiť sama

Vlasy dobre pokrčte, aby vytvorili požadovaný „vlnitý“ efekt tohto jednoduchého účesu na vlastnú päsť

pokrčte vlasy a vytvorte plážové vlny, nápad na účes ľahko dosiahnete pomocou slanej vody v spreji

Konečný výsledok je úžasný! Tu je ľahký účes na leto

sprej s plážovým efektom, slaná voda na vytvorenie svetlých kučier, plážové vlny typu kutilstvo, degradované blond vlasy pre ženy, letný look

Roztomilý, originálny a ľahký nástup na tradičný chvost

Aby ste dosiahli túto peknú verziu chvosta, potrebujete stylingovú penu, hrebeň, malú priehľadnú gumu a sponku do vlasov. Najprv musíte na dlhé vlasy, ktoré môžu byť vlhké alebo suché, naniesť penu. Položte vlasy na stranu a rozdeľte ich na dve časti. Zadná časť, musíte ju vrátiť späť dopredu, dole. Spojte dve sekcie do jedného uzla. Potom zaistite gumičkou. Potiahnite druhú k uzlu, aby ste skryli jej prítomnosť. Pre väčšiu bezpečnosť pridajte sponku do vlasov. Nakloňte chvost, aby vyzeral plnší, potom cez neho prejdite prstami a narovnajte ho.

Zdá sa vám chvost chvosta príliš bežný? Tu je ľahký účes, ktorý dokazuje opak

nápad na chvost s uzlom na vlasy, ľahký návod na účes, dlhé vlasy, blondínka, krok za krokom

Chaotický drdol pre štýlový a bohémsky vzhľad zároveň

Je to príklad účesu, ktorý je veľmi vhodný na každý deň a ktorý vám ušetrí veľa námahy. Najprv si zopnite vlasy do copu. Na tento účel odporúčame použiť transparentný elastický pás. Potom v polovici stiahnite chvost, aby ste vytvorili drdol. Teraz, čo robiť s koncom zostávajúcich vlasov? Omotajte extra vlasy okolo už vytvoreného drdola a zasuňte hrot vlasov do gumičky. Na zaistenie použite kolíky Bobby.

Chaotický drdol mohol pôsobiť profesionálne a bohémsky zároveň. Tu je návod na účes, ktorý vás naučí, ako to urobiť veľmi jednoduchou technikou

ľahký návod na účes, príklad ľahkého drdolu z chvosta, zámky spadnuté okolo tváre

Polovičný drdol – účes, ktorý sublimuje vlasy strednej dĺžky 

Jedná sa o účes, ktorý je možné vykonať na rovných alebo mierne kučeravých vlasoch. Odporúčame túto druhú možnosť, pretože efekt bude skutočne príjemnejší. Prvým krokom tohto tutoriálu je oddelenie vrchnej vrstvy od zvyšku vlasov, aby sa vrátili späť. Aby ste sa zorientovali, táto vrstva začína v chrámoch. Potom vezmite takto vytvorený knôt a začnite ním krútiť. Pokračujte v obaľovaní knôtu, ale tentoraz vytvorte žemľu. Dávajte pozor, aby ste príliš neutiahli, pretože to uberie na objeme a textúre. Na zaistenie použite radšej snehové svorky než gumičku. Nakoniec prečešte vlasy na čele, aby ste dodali objem. Je to perfektný tip pre tých z vás, ktorí majú jemné vlasy.

Pekná alternatíva ku klasickému drdolu. Polovičný drdol vyrobený na krátkom vlnitom bobu. Jednoduchý a rýchly účes

napoly drdol účes tutorial nápad dosiahnuť na krátkom vlnitom zanorenom bobu, nápad, ako si ráno upraviť vlasy

Vyrobte si africký cop, ktorým očaríte svoje okolie

Nasledujúci návod vás môže stáť trochu viac námahy, ale akonáhle si techniku ​​osvojíte, bude to trvať len niekoľko minút. Predstavujeme vám klasický účes – africký cop, ktorý zvýrazní krásu vašich vlasov a dodá vám mladistvý vzhľad..

Najprv si musíte vlasy dobre vyčistiť a potom rozdeliť tri pramene v hornej časti hlavy. Začnite ich križovať, presne tak, ako začnete s obyčajným vrkočom. Urobte to 2,3 krát a potom začnite pridávať knôty ponechané na oboch stranách. Pridajte ďalšie vlákna vždy, keď sa jeden z troch hlavných prameňov privedie do stredu. Tak ďalej, kým sa nedostanete dnu, kde ho musíte previazať priehľadnou gumičkou.

Prámiky sú ľahký nápad na účes, ktorý zvýrazní aj vašu ženskosť.

Dvojitý chvost na vytvorenie objemného účesu 

Pre niektorých z nás je obnovenie strateného objemu vlasov nemožnou misiou. Napriek tomu má niekoľko trikov, ktoré by mohli pomôcť vytvoriť ilúziu objemu. Medzi nimi je dvojitý chvost, ktorý je veľmi ľahké dosiahnuť. Vlasy stačí rozdeliť na dve časti – hornú časť a spodnú časť. Potom zo spodnej časti vytvorte chvost, zatiaľ čo horná vrstva je v hornej časti izolovaná. Nakoniec aj ten druhý uviažte gumičkou a nechajte voľne padať na prvý chvost.

Dvojitý chvost – riešenie na vytvorenie objemu pomocou jednoduchej a rýchlej techniky účesu

nápad, ako urobiť dvojitý chvost, ženu s dlhými vlasmi, nízky chvost a ten vysoký, ktorý na neho padá, strapatý účes

Vytvorte dva chvosty a nechajte ten vrchný splynúť so spodným. Je to tak jednoduché, tento návod na účes

spojte vysokú časť elastickým a ľahkým nápadom účesu, aby ste vytvorili dojem objemu, dvojitý chvost

spustite vysoký chvost na nízky chvost, nápad, ako vytvoriť dojem objemu, ľahký a rýchly účes, žena, dlhé vlasy

Makrónky – veľmi pekný účes, ktorý je ľahký ako koláč 

Nič také raketové vedy. Vlasy rozdelíte na dve lúče, sledujúce pokožku hlavy a vytvarujete vysoké vrkôčiky. Jemne vráťte dva chvosty na základni a potom ich omotajte okolo seba, aby ste vytvorili dva malé drdoly. Nakoniec zaistite snehovými kliešťami. Ak by vám to nevadilo, mohli by ste dva chvosty zatočiť aj pri ich zrolovaní, ale voľba je na vás.

Makaróny – je to roztomilé. Tu je jednoduchý účes, ktorý vám dodá veľmi pekný vzhľad

ľahký návod na účes, dlhé kučeravé vlasy, blondínka, ako sa vyrábajú vysoké makrónky, malé vylepšenia na stiahnutie copu

Jednoduchý návod na účes, ktorý vyniká svojou eleganciou a jemnosťou 

Tu je očarujúci účes, ktorý by veľmi úspešne mohol hrať úlohu svadobného účesu. Začnite tým, že vytvoríte neostré kučery. Potom vlasy jemne prečešte v korienkoch v hornej časti hlavy. Potom zmäkčte rovnakú časť, stále používajte hrebeň. Teraz vezmite jeden z predných prameňov a otočte ho na seba, než ho privediete za miesto, kde prevlečiete prameň 2/3 cez hlavu. To vám umožní skryť svoje špendlíky. To isté urobte s prameňom na druhej strane tváre a nakoniec ho zasuňte pod prvý prameň. Previazajte tentokrát tiež 2/3 cez hlavu a voilá.

Predné zámky stiahnuté dozadu – ľahký a veľmi jemný účes. Najlepší nápad na účes na svadbu

jednoduchý nápad na účes, dlhé kučeravé vlasy, predné pramene skrútené a prekrížené za sebou, model účesu na svadbu

Tu je konečne niekoľko videí, ktoré vám poskytnú skvelé nápady. Ale to nie je všetko! Ďalej nájdete ešte veľa návodov a nádherných fotografií

Jednoduchý a rýchly nápad na účes na každý deň. České rozpustené vlasy so strapatým vrkočom v strede

ľahký a rýchly účes, bohémsky elegantný štýl, jednoduchý neostrý cop v strede rozpustených kučeravých vlasov

nápad, ako nosiť vlasy v originálnom chvoste, vlasy stiahnuté dozadu, strapatý bohémsky štýl

Bohémsky a objemný chvost je perfektný nápad na účes, ktorý sa ľahko robí, je elegantný a rebelský zároveň

bohémsky elegantný chvost, dlhé kučeravé vlasy, pramene ohraničujúce čelo a objem na vrchu

Z vlasov urobte chvost, zazálohujte ich a nakoniec vytvarujte vysoký drdol – upravený účes, č?

nápad, ako urobiť ľahký drdol z vlasov s hrebienkom v copu, elegantný ženský účes

napoly vysoký drdol a rozpustené vlasy, ľahký nápad na účes pre ženy, sfarbenie do ružového zlata, žena s ázijskými črtami

jednoduchý drdol, pletený model drdola, bohémsky účes, tvar kvetu, rozstrapatený efekt

Ľahký drdol v bohémskom štýle s rozletmi, ktoré trčia po celom mieste. Festivalový vzhľad par excellence

ľahký model účesu na výrobu, dve časti vlasov skrútené a zozbierané dozadu, účes princeznej

ľahký a rýchly účes, vrstvený účes s čiernou stužkou a objemom na vrchu, červená farba vlasov

Viacfarebná šatka je veľmi pekný spôsob, ako ozdobiť vlasy. Chaotický efekt navyše dodáva hippie elegantný vzhľad

jednoduchý účes, strapatý drdol na dlhých hnedých vlasoch, viacfarebná šatka na čelenku zdobí účes

návod na účes, zapletaný drdol, jednoduchá technika účesu, dlhé hnedé vlasy pre ženy

ľahký účes nápad urobiť si sama, bohémsky štýl, ľahký drdol na kučeravých vlasoch, farebná čelenka

ľahký a rýchly účes, chvost s rebelskými zámkami, účes v bohémskom štýle, objemný

Upravte jej vlasy do uzla. Tu je jednoduchý účes, ktorý dáva krásne výsledky

ľahký účes nápad urobiť, predné zámky prepletené v jednoduchom motýliku, rozpustené vlasy

model účesu ľahko vykonateľný, vlasový uzol a konský chvost kučeravé vlasy, dlhé vlasy

ľahký drdol, urobte si sami, blond balayage vlasy, kučery ohraničujúce tvár, rýchly účes

ľahký účesový tutoriál, ktorý je možné dosiahnuť, vintage, rozpustené vlasy s dlhou franhou za ušami a objemom navrchu

jednoduchý a rýchly účes, dva pramene vlasov zopnuté vzadu v strede, aby splynuli v copu, rovné vlasy

Vysoký chvost predviedol dlhé kučeravé vlasy. Jednoduchý a rýchly účes, ktorý vám dodá neomylné kúzlo

vysoký chvost, žena ľahký účes, dlhé kučeravé vlasy, navrch malý objem

chvost a vrkoč v strede hlavy, nápad na účes pre stredné vlasy, melíry na oboch stranách

Bohémsky vrkoč – tu je návod, ako ho dosiahnuť v niekoľkých jednoduchých krokoch

nápad, ako si vyrobiť bohémsky elegantný vrkoč do rozpustených vlasov, jednoduchý a rýchly návod na úpravu účesu, ombré vlasy

vrkoče a chvost dva v jednom, ľahký účes žena nápad, jednoduchý a rýchly, ako urobiť vrkoč

ľahký a rýchly drdol, bohémsky a rozstrapatený efekt, myšlienka účesu každodennej ženy, bohémsky štýl

Ďalší ľahký žemľový štýl – trvá to veľmi málo času a navyše je to zábava

dva chvosty premenené na ľahký drdol, ktorý si urobíte sami, návod na rýchly účes do práce

Čelenku môžete použiť na vytvorenie účesu, ktorý sa ľahko robí a je jedinečný. Tu je krásny dôkaz

čelenka slúžiaca na vytvorenie jednoduchého a rýchleho účesu, vlasy zastrčené do čelenky, dlhý strih, kučeravé vlasy

rýchly a ľahký návod na účes, čelenka so zapletenými vlasmi, nápad na účes pre dlhé kučeravé vlasy

ľahký drdol, polovičný drdol nad hlavou a tmavé blond vlasy rozpustené a vlnité

ľahký nápad na účes pre ženy, nízke makrónky, skrútené predné zámky, elegantný a veselý vzhľad, dlhé vlasy, blond

originálna spona, doplnok do ženských vlasov na uviazanie prameňov spredu dozadu, nápad na účes pre stredné vlasy

ako urobiť ľahký bohémsky elegantný drdol, objemy na vrchu, zvýraznenia na oboch stranách tváre, blond balayage

Cop – to by mohla byť veľmi jednoduchá záležitosť. Príklad rýchleho a jednoduchého návodu na účes 

ako urobiť jednoduchý vrkoč z dvoch skrútených a spletených prameňov, dlhých blond vlasov

ľahký účes, polovičný drdol a rozpustené vlasy, bohémsky elegantný model účesu, rozcuchaný efekt

Ucho kukuričného vrkoča – očarujúci účes, ktorý sublimuje dlhé vlasy

ako urobiť vrkočový vrkoč, dva vrkoče na oboch stranách, ľahký nápad na účes pre dlhé vlasy pre ženy

jednoduchý a rýchly účes, chvost s dvoma zostavenými časťami, vlnité vlasy s prameňmi ohraničujúcimi čelo

Kúzlo doplnkov – vytvorte ľahký a originálny účes pomocou stužky

napoly chvost, ozdobený čiernou stuhou, ľahký nápad na účes, ako vytvoriť objemné kučeravé vlasy

predstava vysokého chvosta, ľahký a rýchly účes, dlhé vlasy s rozstrapateným efektom, rebelské kučery

ako urobiť ľahký drdol, rýchly účes pre ženy, návod krok za krokom, ako si vyrobiť drdol

Vysoký polovičný drdol na jednoduchom krátkom bobu – ľahký účes a veľmi módny

nápad na účes pre stredne dlhé vlasy, polovica drdola nenávidí rozstrapatené, objem hore, rovné vlasy, krátky bob

nápad na ružové sfarbenie, ľahký účes, chvost s bohémskym vrkočom a čelenka

ako urobiť jednoduchý strapatý vrkoč, ženský účes nápad, ako si urobiť sama, bohémsky elegantný štýl, dlhé vlasy

chvost, s prednými prameňmi skrútenými a stiahnutými dozadu, ľahký nápad na účes, ktorý je možné dosiahnuť na dlhých kučeravých vlasoch

jednoduchý ženský nápad na účes, predné pramene skrížené za sebou, dlhé kučeravé vlasy a účes, ktorý urobíte za niekoľko minút

predné pramene spletené a vrátené, ľahký nápad na účes s vrkočmi, bohémsky elegantný štýl

jednoduchý a rýchly účes, predné pramene skrútené a zmenené na korunu vlasov, purpurové, ružové sfarbenie

Jednoduchý návod na účes, ako dosiahnuť bohémsky elegantný drdol. Trik s chvostom v konskom chvoste sa hrá znova

ľahký drdol, strapatý efekt, ako ľahko urobiť ženský účes, bohémsky elegantný štýl, návod

predné zámky krížom -krážom zozadu, kučeravé vlasy, ľahký a rýchly nápad na účes, dlhé blond vlasy

koruna špicatého vrkoča, ktorá spája predné pramene, rozpustené rovné vlasy, nápad na elegantný ženský účes

rozpustené vlasy a objemný top, predné vlasy zozadu zozadu s čiernou stužkou, rýchly a ľahký účes

napoly vysoký drdol a rozpustené vlnité vlasy, nápad na účes strednej dĺžky vlasov, rozstrapatený efekt

Ľahký nízky drdol vyrobený z bohémskeho vrkoča. Jednoduchý a veľmi prirodzený účes

jednoduchý účes, jednoduchý vrkoč premenený na strapatý drdol, voľné bočné pramene, bohémsky elegantný model účesu

spletené vrkoče, ktoré sa zmenia na chvost, nápad na účes pre dlhé vlasy žien, účes na začiatok školského roka

dvojitý cop vytvorený z predných prameňov, zozadu zozadu, ľahký a rýchly návod na účes

dlhé spletené franky, zámok za ucho a rovné vlasy, nápad na účes očarujúcej ženy

predný cop stiahnutý v krátkych bobových blond vlasoch pre ženy, ľahký účes pre stredne dlhé vlasy

Cop na boku je ďalším skvelým spôsobom, ako zmeniť svoj účes a dodať mu jedinečný charakter. Jednoduchý a rýchly model účesu

nápad na účes pre stredne dlhé vlasy, polovičný chvost, zvrchu objem, žena krátkeho strihu

krátky a kučeravý hlboký štvorec s bočným vrkočom, ľahký a rýchly model účesu pre ženy, bohémsky štýl, elegantný

nápad na účes pre stredné vlasy, objemný polovičný chvost, blond vlasy, slnečné okuliare, bielu košeľu a rifle

svadobný účes, predstava predných krížených zadných zámkov s elegantným vlasovým doplnkom, jednoduchý a rýchly účes pre ženy

ako si vyrobiť vlasové makaróny sami, nápady na účesy pre stredné vlasy, rozstrapatený efekt

Banánová buchta – ďalší jednoduchý nápad na účes, ktorý si môžete urobiť sami. Aj tu je tvar rezolútne bohémsky

ľahký nápad s banánovým drdolom, rozcuchaný efekt, rebelské zámky, ľahký a rýchly účes, biele šaty s čiernymi bodkami

napoly vysoký drdol, polovičný nápad na dlhé a dlhé vlasy, nápad na bohémsky elegantný účes

ľahký účes nápad urobiť dlhé vlasy, vrkoč v strede kukurice, mierne kučeravé vlasy

myšlienka, že chvost, typ princeznej, morská panna, ľahký a rýchly model účesu, dlhé hnedé vlasy

predné pramene zviazané sponkami do vlasov v tvare srdca, nápad na účes stredne dlhých vlasov

Konský chvost, predĺžený do jedného vrkoča-ľahký dvojkrokový, trojtaktný účes

konský chvost, ktorý končí jednoduchým copom na pozadí rozpustených blond vlasov, blonďavých balayage žien

nápad na účes pre stredne dlhé vlasy, bočný chvost, nástavec na barretu, jednoduchý a rýchly nápad na účes

ofina odmietnutá do strany pomocou sponky do vlasov v tvare zlatého listu, krátke hlboké námestie, blondínka

nízky chvost s objemom na vrchu, ľahký nápad na účes, vlasy ombre

návod na účes z vrkoča, dlhý blond účes, jednoduchá a rýchla technika zapletania vrkočov

technika, ako splietať predné vlasy. pramene v reťazci prinavrátené, rýchly návod na úpravu vlasov krok za krokom

spletené vlasy s retiazkou, ľahký nápad na účes, predný zámok spletený a vrátený späť, hlboké štvorcové náklady

Koruna vrkoča – ľahký a rýchly účes a predovšetkým veľmi ženský

vrkoč korunka, bohémsky elegantný nápad na účes pre ženy, letný model účesu, dlhé blond vlasy

nápad na účes s jednoduchým vrkočom a zapletaným vrkočom v tvare srdca, ľahký a rýchly plážový účes

leay seydoux, jednoduchý nápad na bohémsky vrkoč, typ princeznej, ľahký účes, dlhé blond vlasy