Pozrite sa na novinky zo série marca 2020

Pozrite sa na niektoré novinky série marec 2020

Ako každý mesiac, streamovací gigant Netflix, ako aj všetci jeho konkurenti ako HBO, Apple + alebo dokonca historický Canal +, pridávajú do svojho katalógu nové produkty. Poďme objaviť Séria marca 2020 ktorá zaberie naše dlhé večery na konci zimy a ktorá, dúfame, uspokojí náš večný smäd po záchvatovom sledovaní.

ZeroZeroZero: Canal +: 9. marca

Rovnako ako predtým Gomorra, aj séria ZeroZeroZero je inšpirovaná jednou z kníh talianskeho spisovateľa Roberta Saviana: „Extra čisté. Journey into the Cocaine Economy, “ktorá sa zaoberá medzinárodným obchodovaním s kokaínom. Réžia Stefano Sollima a interpretácia Gabriel Byrne, Harold Torres alebo Andrea Riseborough, séria, ktorej názov je prevzatý z názvu výrobku maximálnej čistoty, uvádza do perspektívy vzťah talianskej mafie s mexickými kartelmi prostredníctvom “ organizácia dodávky 5 ton bieleho prášku medzi oba kontinenty.

ZeroZeroZero alias 0,9

V rámci novej série z marca 2020 uvádza kanál plus na trh ZeroZeroZero v komunite obchodujúcej s kokaínom

Overené: Canal + Séries / myCanal : 20. marca

Séria 10 epizód, ktorú podpísal Franck Gastambide, rozpráva príbeh mladého rappera Apache. Málo známe, zrazu sa to dostane do centra pozornosti, keď sa rapová hviezda Sam (Moussa Mansaly) nakoniec rozhodne to „validovať“. Ako prvý krok do hudobného priemyslu sa mladý Apache alias Hatik ocitne tvárou v tvár rozmarom prostredia a atmosféry, ktorá tam vládne, medzi rivalitou a vojnami klanov..

Overené hrou

Canal + Séries predstavuje Validé, originálnu sériu o svete rapu, ktorú vytvoril Franck Gastambide

Ktorá séria na Netflixe v marci 2020 ?

Líder na trhu samozrejme plánoval vylepšiť svoj katalóg pôvodných sérií na nasledujúci marec.

Freud: Netflix: 23. marca

Pôvodný triler série Netflix režiséra Rakúšana Marvina Krena sa točí okolo mladého Sigmunda Freuda vo Viedni 19. storočia. Ten, kto sa stane otcom modernej psychoanalýzy, začne vyšetrovať sériu vrážd spáchaných sériovým vrahom. Roberta Finstera v hlavnej úlohe bude podporovať médium Fleur Salomé v podaní Elly Rumpfovej a Georga Friedricha ako inšpektora Alfreda Kissa.

Freuda, Oidipa a sériové vraždy

Netflix vo svojej novej sérii z marca 2020 uvádza na trh Freud, sériu trilerov, v ktorej je hlavným headlinerom psychoanalytik.

Feel Good: Netflix: 19. marca

Mae je mladá kanadská herečka, ktorá teraz žije v britskom hlavnom meste. Sužovaná minulosťou prerušovanou závislosťami sa napriek svojim každodenným šou snaží udržať hlavu nad vodou. Ako sa zamiluje do Georga a jej starí démoni sa k nej dostanú, mladá žena sa snaží udržať na ceste. Autobiografická séria pre svoju tvorkyňu Mae MArtinovú, ktorá tu hrá svoju vlastnú úlohu po boku Charlotte Richie.

Séria, marec 2020: Cítite sa dobre, alebo nie tak zle

Feel Good, originálna séria Netflixu o živote a úskaliach jej tvorkyne Mae Martin

Kráľovstvo (sezóna 2): Netflix: 13. marca

Návrat do feudálnej Kórey, kde záhadná choroba, ktorej nulovým pacientom nie je nikto iný ako samotný kráľ, zmenila väčšinu ľudí na armádu zombie. Korunný princ v podaní Ju Ji-hoona, zbavený trónu kráľovnou a klanom Haewon Cho, ide do vojny proti svojim nepriateľom a snaží sa pochopiť pôvod zla, ktoré naďalej trápi jeho vazalov..

Kráľovstvo (2. sezóna), princ sa vracia do vojny

Nová séria, marec 2020: Kórejská zombie séria Kingdom sa vracia do druhej sezóny

Upíri: Netflix: 20. marca

Aj keď Netflix nedávno oznámil, že chce stále viac investovať do francúzskej produkcie, platforma sem prináša novú fantastickú sériu vyrobenú vo Francúzsku. Oficiálna synopsa odhalená službou: Upíri existujú. Tu medzi nami. Dnes v Paríži žije rodina Martha Radescu (Suzanne Clément) v úkryte. Ale keď sa 16-ročná Doïna (Oulaya Amamra) ukáže ako nový druh upíra, ich jemná rovnováha exploduje. Polovica človeka, polovica upíra, Doïna sa učí žiť so svojou dvojakou povahou. Cez deň sa stáva nebezpečenstvom pre svojich priateľov. V noci po nej túži upírska komunita fascinovaná jej jedinečnosťou. “

Novinka zo série v marci 2020: Upíri, tínedžeri sajúci krv

Netflix v túžbe po francúzskych investíciách uvádza na trh novú sériu Vampires, marec 2020

Aké série sledovať na Apple TV + alebo HBO ?

Napriek všadeprítomnosti Netflixu má americká konkurencia stále zdroje na ponúkanie kvalitných programov

Úžasné príbehy: Apple TV +: 6. marca

Remake série 80. rokov, ktorý vytvoril Steven Spielberg a produkovalo ho v tom čase niekoľko veľkých filmových mien, ako napríklad Martin Scorsese alebo Clint Eastwood, sa vracia s názvom The Fantastic Stories so svojim podielom príbehov, ktoré sú s každou epizódou odlišné, pričom miešajú horor a fantastické filmy. k úžasnému.

Fantastické príbehy Stevena Spielberga, verzia 2020

Apple TV + uvádza na trh Amazing Stories, remake série Stevena Spielberga z 80. rokov

Zápletka proti Amerike: HBO: 16. marca

Rovnako ako Amazonský muž vo vysokom zámku, aj táto séria nás ponorí do alternatívnej verzie americkej histórie v kontexte druhej svetovej vojny. Keď Charles Lindbergh a jeho antisemitské prejavy vyhrali prezidentské voľby v roku 1940 proti Rooseveltovi, zachvátila americká židovská komunita strach v stále viac netolerantnej spoločnosti..

Zápletka proti Amerike alebo ponor do fašistickej Ameriky

Nová séria z marca 2020 na HBO, The Plot Against America alebo prepis americkej histórie v 2. svetovej vojne