Peaky Blinders sezóna 5 prichádza 4. októbra na Netflixe

Potom, čo BBC oznámila príchod dlho očakávanej sezóny 5 Peaky Blinders na 25. augusta, Netflix zase odhaľuje, že šesť epizód úspešnej ságy bude k dispozícii od 4. októbra pre fanúšikov z celého sveta..

Peaky Blinders 5. sezóna má premiéru na Netflixe od 4. októbra

5. sezóna Peaky Blinders bude k dispozícii na Netflixe od 4. októbra

Po dvoch rokoch čakania od konca predchádzajúcej štvrtej sezóny, ktorá bola ocenená BAFTA za najlepšiu dramatickú sériu, sa uvedenie pokračovania dobrodružstiev klanu Shelby na čele s Cillian Murphy v posledných rokoch zrýchlilo, vrátane vysielania upútavka na túto sezónu 5. Britská telenovela, ktorú vytvoril scenárista Steven Knight, si za tie roky získala svoje publikum a stala sa jednou z najobľúbenejších a najsledovanejších televíznych relácií posledných rokov..

Britskí fanúšikovia Peaky Blinders objavia 5. sezónu od 25. augusta

Sezóna Peaky Blinders sa bude vysielať od 25. augusta na BBC a 4. októbra na Netflixe

Kým Tommy Shelby zostal pozadu, keď v 4. sezóne vystúpil ako poslanec parlamentu za Birmingham, táto nová verzia sa bude odohrávať v čase Veľkej hospodárskej krízy po finančnej kríze v roku 1929, ktorá zasiahla aj celý svet. Než Shelby klanový biznis. „Rodina Shelby bude vážne zasiahnutá finančnou krízou, ktorá podkopáva ich legálne investície, a bude musieť prevziať podnik, aby ho napravila,“ komentoval britský scenárista termín pre médiá..

Tommy Shelby sa stretne s Oswaldom Mosleyom v podaní Sama Claflina

Peaky Blinders sezóna 5 s Cillian Murphy a Sam Claflinom bude k dispozícii 4. októbra na Netflixe

Charizmatický náčelník Tommy Shelby, ktorý je oboznámený so stratégiami a svetom obchodu, sa preto ocitne zapletený do cyklu so všetkými dôležitejšími dôsledkami, pretože jeho status miestneho gangstra sa teraz zmenil na politickú osobnosť. Fašistický politik Oswald Mosley v podaní Sama Claflina skomplikuje zuby britskej moci, a teda miesto antihrdinu stelesnené bossom Peaky Blinders. “Tommy stiera hranicu medzi rešpektom, ktorý by mal sponzor na svojom vlastnom trávniku, a záujmom poslanca.” V dôsledku toho sa jeho emancipácia a jeho moc zdvojnásobia. Aj keď v predchádzajúcich sezónach vždy čelil nemesis, teraz bude musieť čeliť mocným nepriateľom, aj keď najväčší z nich je on sám, “dodal Steven Knight k svojmu stvoreniu..

Po dvoch rokoch čakania sa návrat poslankyne Peaky Shelby rýchlo blíži

Dobrodružstvo Tommyho Shelbyho z Peaky Blinders bude pokračovať od 4. októbra na Netflixe, 25. augusta na BBC

Ak šiesty a siedmy ešte neboli formalizované BBC, režisér oznámi, že ich už napísal, inšpirovaný „začiatkom kocoviny v tridsiatych rokoch minulého storočia“ po búrlivých dvadsiatych rokoch a finančnej kríze a vzostupe fašizmu v celej Európe. Dosť na to, aby ste si mohli rezervovať veľa prekvapení a bojov o žalúzie Peaky „F * cking“.