Nike x MMW Series 003, nová outdoorová spolupráca od Matthewa Williamsa

Nike a anglický dizajnér Matthew Williams, riaditeľ značky ALYX, opakujú svoju spoluprácu už tretíkrát a pripravujú sa na uvedenie kapsuly Nike x MMW Series 003 na december. Táto tréningová kolekcia, orientovaná na outdoor, spája sériu odevných športov topánky, ako aj tenisky Joyride CC3 Setter, ktoré boli pri tejto príležitosti zmenené a pre jedného oblečené v čiernej a v druhej v bielej farbe. „Každý človek prejavuje svoj vlastný zmysel pre štýl rôznymi spôsobmi. To je to, čo na oblečení všeobecne milujem, či už je to móda alebo športové oblečenie. Zistil som, že je toľko športovcov, ktorí majú neuveriteľný a inšpiratívny zmysel pre štýl, “komentuje 48-ročný DA z Mancunu..

Nike x MMW Series 003: collab je späť

Spolupráca medzi Matthewom Williamsom a značkou čiarok sa vracia s kapsulou Nike x MMW Series 003

Na pánskej strane sa táto nová kapsula Nike x MMW verzie 3.0 skladá z nadrozmernej čiernej puferovej bundy s viacerými vreckami, ako aj zo šerpy a ďalšej pláštenky, navrhnutej tak, aby zabezpečila jeho tréning za každého počasia. “Pre mňa je pobyt vonku veľmi dôležitý.” Čerstvý vzduch a slnečné svetlo sú dva z najdôležitejších prvkov pre ľudské zdravie a pohodu, “hovorí Matthew Williams. Na spodnej strane kolekcia ponúka konvertibilné šortky s legínami. Spolupráca nezabúda na ženy so strečovými nohavicami a športovým poprsím. Čo sa týka doplnkov, spodnej bielizne pre mužov a ženy, ako aj kultového vreckového postroja Chest Rig od ALYX, zakončeného čiarkou Nike, ktorý je všadeprítomný.

Nike x MMW Series 003, kolekcia navrhnutá pre vonkajšie prostredie

Nike x MMW Series 003, podpísaná spolupráca, Matthew Williams sa vracia po tretíkrát

Kolekcia Nike x MMW Series 003, ktorá kladie dôraz na čiernu a červenú farbu, ponúka aj špeciálnu edíciu setra Joyride CC3. Revidované Matthewom Williamsom, tenisky preberajú čierne šaty s inými reflexnými panelmi – biele a strieborné, ozdobené červenými akcentmi v štýle striebornej strely Air Max 97. Táto nová kolekcia Nike x MMW Series 003 bude k dispozícii na celom svete od 5. decembra na webových stránkach značky za čiarkou.

Matthew Williams sa vracia k taške ALYX Chest Rig

Spoločnosti Nike a Matthew Williams predstavujú tretiu spoluprácu v outdoorovom športovom oblečení Nike x MMW Series 003

Verzia setra Joyride CC3 Nike x MMW

Nike x MMW Series 003, tretia spolupráca medzi spoločnosťami Nike a Matthew Williams značky ALYX ponúka dve špeciálne verzie setra Joyride CC3

Nájdite všetky najnovšie tenisky, streetwear a ďalšie v našej kategórii Móda & Životný štýl a na našich oficiálny účet na Twitteri.