Kolekcia Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT vychádza 30. apríla

V tomto období uväznenia sa zdá, že princíp módy a oblečenia je odsunutý na úroveň, ktorá sa len zriedka vídala. Kým spoločnosť Walmart oznamuje, že predáva viac tričiek a košieľ ako obvykle a menej nohavíc kvôli konferenčným hovorom, ktoré ukazujú iba hornú časť tela, zdá sa, že bežcami a inými domácimi potrebami sa stali nové vzácne perly. Šatníky. V kontexte, ktorý má v súčasnosti drastický vplyv na zablokovaný módny priemysel a ktorý by mohol byť pre niektorých jeho hráčov fatálny, niektoré značky naďalej ponúkajú nové produkty. To je prípad japonskej značky ready-to-wear, ktorá práve oznámila nadchádzajúci príchod kolekcie Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT, navrhnutej s americkým umelcom po celom svete Pikachu.

Pikachu prešiel rukami Daniela Arshama a prichádza do Uniqlo UT

Kolekcia tričiek Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT prichádza 30. apríla na Uniqlo

Keď sa Pokémon stretne so svetom sochára Daniela Arshama

Niekoľko týždňov po predstavení projektu tašky Dior newyorský sochár Daniel Arsham práve oznámil príchod novej kapsuly na tričko navrhnutej s produktmi Uniqlo UT a Pokémon. Predstavené prostredníctvom upútavky zverejnenej na Instagrame, kolekcia Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT naplánovaná na koniec apríla je súčasťou spolupráce umelca so spoločnosťou The Pokémon Company, ktorá začala pred viac ako rokom a ktorá by mala viesť k rôznym projektom. V tejto súvislosti predstavil Daniel Arsham pred dvoma mesiacmi svoje dielo „Relic of Kanta“ už inšpirované svetom Pokémonov..

Kapsula vyplývajúca zo spolupráce medzi Danielom Arshamom a The Pokémon Company

Americký umelec Daniel Arsham spolupracuje s Pokémonom na nadchádzajúcej zbierke kapsúl v Uniqlo UT

Daniel Arsham ako prvý umelec, ktorý má prístup k archívom Pokémonov, vo svojom príspevku na Instagrame vysvetľuje, že mu nechcel priniesť svet Pikachu, ale namiesto toho chcel integrovať svoj vlastný vesmír do sveta Mewtwo, Jigglypuff., a Ash Ketchum. Výsledok viditeľný na predmetnom videu, v ktorom znova objavíme malú žltú postavu v jeho pôvodnom retro štýle, zrazu narazí na jeho vlastnú sochu, ktorú vytvoril Arsham. Estetický výsledok spájajúci amerického moderného umenia s nostalgiou vintage vizuálu.

Revidovaný štýl pre fanúšikov Pokémonov

Daniel Arsham sa svojím spôsobom uberá do sveta Pokémonov a získava zbierku tričiek Uniqlo UT

Kde kúpite tričká Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT v čase uzamknutia ?

Kolekcia Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT, naplánovaná na 30. apríla vo Francúzsku (24. apríla v Japonsku / USA), pozostáva z rôznych grafík s 3D estetikou, vytlačených na čiernom alebo bielom pozadí. K dispozícii sú kúsky pre mužov, ženy a deti zobraziť cenu 99 hongkongských dolárov alebo tucet eur a bude ponúkaných dňa oficiálna webová stránka Uniqlo UT.

Uvidíme sa 30. apríla na Uniqlo UT

Pikachu a pokémoni vstupujú do vesmíru Daniela Arshama pre sériu tričiek Uniqlo UT