Za akú cenu predať svoj dom developerovi?

Predaj domu je dôležitým rozhodnutím pre celú rodinu. Preto je nevyhnutné nevenovať sa tejto záležitosti na ľahkú váhu a vopred sa o nej informovať. Možnosť predať svoj dom developerovi je veľmi atraktívna. Bežne je to developer, ktorý vás bude kontaktovať po oznámení od vás alebo po záujme o miesto, kde sa nachádza váš dom. Ponúkne vyššiu cenu ako trh. Jeho cieľ – zvýšiť zisk z predaja vašej nehnuteľnosti. Preto vám ponúkne oveľa viac ako jednoduchý kupujúci. Navyše tento proces dobre pozná, čo nepochybne celý proces uľahčí..

Ale skutočne, ako to funguje ?

Otázka, ktorú si každý kladie – ako developer získa hodnotu pre náš majetok, aby z neho mal väčší úžitok ako jednotlivec? Odpoveď je celkom jednoduchá! V skutočnosti z predaja profitujú obe zainteresované strany. Ide teda o zisk postihujúci vývojára aj predajcu. Pretože na rozdiel od tradičného kupujúceho developer pokračuje v podrobnej analýze, aby odhadol možný príjem, ktorý môže pôda vytvárať. Tieto príjmy sú často spojené so zmenou využívania nehnuteľností. Vďaka analýze, ktorú vykonal developer, dokážeme posúdiť potenciálnu stavebnú cenu pozemku na predaj. A to je skutočne skutočná hodnota dobra.

Za akú cenu predať svoj dom developerovi

Kamenný dom pri jazere, krásny dom na vidieku, viete, za akú cenu predáte svoj dom developerovi

A aký je odhad ?

Pri odhade sa berie do úvahy niekoľko faktorov. Medzi najdôležitejšie kritériá patrí počet bytov, ktoré je možné postaviť na pozemku, životné prostredie, stav vozoviek a všetka občianska vybavenosť v okolí, vrátane škôl, športových hál a ďalších. Developer tak odhalí skutočný potenciál priestoru a betónového terénu. Správne miesto vám môže zaručiť dobrú predajnú cenu, výrazne vyššiu ako je trhová cena (to je cena o 20 až 30% vyššia).

Poznáte cenu svojej nehnuteľnosti na trhu a zoznámite sa s potenciálom priestoru

Za akú cenu predať svoj dom promotérovi, vidieckemu domu s krásnym zeleným nádvorím

Vyjednajte predaj s promotérom ?

Je celkom možné vyjednať predajnú cenu s promotérom. Samozrejme vám urobí okamžitú ponuku, ktorá však nie je konečná. Takže skôr, ako sa vydáte priamo k podpisu zmluvy, je dobré vziať do úvahy všetky rôzne aspekty a poradiť sa s odborníkom. Aby ste sa uistili, že je všetko v poriadku, existujú online platformy, s ktorými sa môžete poradiť. Ak chcete získať pomocnú ruku a ďalšie informácie o akýchkoľvek problémoch, ktoré sa vás týkajú, môžete navštíviť stránky ako Jevendsmaparcelle.com a My-Promoteur.com. Tam môžete odhaliť všetky svoje otázky a pochybnosti, ale tiež máte možnosť získať bezplatný online odhad svojej nehnuteľnosti a zistiť skutočnú hodnotu svojho majetku..

Prečítajte si všetky podrobnosti predtým, ako sa rozhodnete predať svoj dom developerovi

Dvaja muži, ktorí sa dohodnú, za akú cenu predať svoj dom developerovi

Nájdite najlepšieho propagátora pomocou online platforiem

Projekt domu, nápad, ako premeniť pozemok na užitočnú budovu pre komunitu

Dom na predaj – zistite, za akú cenu predáte svoj dom developerovi

Urobte si rýchly audit hodnoty vášho domu, za akú cenu váš dom predáte