Prečo si vo svojom projekte rekonštrukcie vybrať mikrocement

Použitie mikrocementu vo vašom projekte obnovy znamená urobiť rozhodnutie, aby bola konštrukcia estetickejšia, modernejšia a ľahšie sa čistila a dezinfikovala. Tento zázrak, ktorý mikrocement dosahuje, je vďaka svojej textúre tak jemný, že necháva priestor pre krásu všetkého, čo pokrýva.

Microcement je remeselná zmes, ktorá je výsledkom bunkovej modifikácie klasického cementu. Skladá sa z tohto prášku a tekutej živice. Veľmi malé molekuly mu poskytujú veľkú schopnosť adhézie.

Čo je mikrocement ?

aká podlahová krytina betónový efekt mikrocementový príklad dekorácie interiéru minimalistický štýl

Mikrocement a voskovaný betón, aký je rozdiel?

Vzhľadom na svoje adhézne kapacity, jemnú textúru a zmenšenú hrúbku (2 až 3 mm) umožňuje mikrocement enormnú úsporu času, energie a peňazí počas aplikácie. Používa sa na dokonalé pokrytie vašich stien, podláh, nábytku, vaní, umývadiel, obkladov a dlažieb pre dokonalú povrchovú úpravu. Môže ho však uplatniť iba odborník, ktorého odbornosť je osvedčená.

Takto sa pozeráme a ak poznáte vlastnosti voskovaný betón, neuvidíte rozdiel okrem jemnosti materiálu.

Mikrocement je vyrobený, ako väčšina takzvaného voskovaného betónu, z cementu, kameniva, pigmentov a živice..

Microcement je v zásade druh voskovaného betónu. Jedná sa o vysokovýkonný a estetický dekoratívny náter podláh, stien a nábytku. Zároveň je robustný a tenký, ľahký a rovnomerný a efektívne pokrýva dokonca aj stropy a pracovné dosky.

Mikrocement a voskovaný betón – aký je rozdiel ?

nápady pre obývaciu izbu biele skladacie stoličky v mikrocementových bielych stenách príklad interiérového dizajnu.jfif

Výhody použitia mikrocementu pri vašej renovácii

Ak vás priťahuje mikrocement a chcete ho zapojiť do svojho projektu renovácie, vašou prvou úlohou bude kontaktovať certifikovaného odborníka na tento náter, ktorý ovláda všetky inštalačné techniky. Neúspešný finiš bude ťažké dobehnúť. Odborník začne analýzou vzhľadu a štruktúry každého povrchu, ktorý má byť prerobený. Bude vedieť, ako pripraviť základňu a ako zmiešať zložky materiálu pred každou aplikáciou.

Existuje mnoho dôvodov na použitie mikrocementu vo vašej výzdobe budovy.

Prečo vo svojom interiéri používať mikrocement ?

výzdoba obývačky so sivými stenami sivá sedačka a drevený nábytok parket ukážka interiéru podkrovný šik

Ľahkosť mikrocementu je taký malý, že je hrubý iba 2 až 3 mm, vďaka čomu je taký univerzálny, že dokáže pokryť aj váš drevený nábytok.

Odolnosť proti mikrocementu  sa meria podľa jeho schopnosti odrážať prakticky žiadne stopy po odreninách, ktoré môžu nechať dopravu na zemi. Je tiež odolný voči vlhkosti, čo z neho robí ideálneho kandidáta na vnesenie jasnosti do vašej kúpeľne. Napriek tomu bude potrebné na protišmykovej vlastnosti trochu viac zapracovať.

Estetika mikrocimenovt je dosiahnuté vo svetle získanom ošetreným priestorom, keď je inštalácia dokončená. Možnosť nepretržitého a neobmedzeného nanášania dodáva zrekonštruovaným interiérom veľkoleposť.

Spomaľovače horenia, vodotesné a aseptické kapacity mikrocementu urobte z neho materiál, ktorý zaistí vašu každodennú bezpečnosť.

Úspory dosiahnuté mikrocementom  možno považovať za jednu z jeho najvýhodnejších vlastností. Okrem svojich dostupných nákladov nevyžaduje veľké práce. To znamená, že za jeho aplikáciu tiež nebudú platiť žiadne veľké náklady.

Ľahkosť, odolnosť, estetika … mikrocement má mnoho výhod

sivé steny v obývačke s drevenou parketovou podlahou naukladané kamene zelené rastliny mikrocementové deko