Cocooning priemyselná dekorácia obývačky: naše tajomstvá pre sublimáciu vášho interiéru

Po všetkom tom čase strávenom zavretom doma ukazuje, že sme sa stali profesionálmi v niekoľkých oblastiach života. Interiérový dizajn nie je výnimkou. Aby bol jeho interiér príjemnejší, potom sa čoraz častejšie púšťame do skúmania trendov. Len tak prídete na šikovné a úspešné riešenie, ako dať svojmu domovu charakter. To, čo vám tu navrhujeme, je mix štýlov. Ak teda inklinujete k dekoračným dobrodružstvám, pozývame vás, aby ste spoločne preskúmali, ako dosiahnuť kokonskú priemyselnú dekoráciu obývačky. Vlajkové riešenie, kde si môžete vychutnať atmosféru, ktorá je príjemná a autentická.

Rozhodnite sa pre dekoráciu priemyselnej obývačky v tvare kokonu, aby ste využili to najlepšie z oboch trendov

priemyselná výzdoba loftu s betónovým stropom čierna stolička podlaha okrúhly stôl červená tehlová stena knižnica

Ako vynikne dekorácia kokonovej priemyselnej obývačky? ?

Stručne povedané, je to harmonické spolužitie medzi surovými prvkami a jemnými akcentmi. Cieľom je vytvoriť atmosféru, ktorá je špeciálna a príjemná, dať priestoru charakter a bez toho, aby ho zbavil tepla a jasu. Aby sme vedeli, ako získať takéto vykreslenie, je predovšetkým potrebné preskúmať základné vlastnosti každého z týchto dvoch štýlov. A potom vám dáme niekoľko tipov, ako ich vyvážene a elegantne skombinovať.

Začnite transformačný projekt tak, že sa najskôr zoznámite s konkrétnymi charakteristikami týchto dvoch štýlov

deco loft červená tehlová stena biela sedačka d uhol dekoračné vankúše sklenený a kovový konferenčný stolík

Nábytok v priemyselnom štýle: najobľúbenejšie alternatívy

Keď uvažujeme o priemyselnom dekore, prvé prvky, ktoré vám napadnú, sú nepochybne nábytok zo surového dreva a kovu. Príborník z drevenej palety, konferenčný stolík na kolieskach, kovové skrinky, komoda z masívu … A potom sa obrátime na pohodlné a nadčasové sedadlá, najmä pohovky a klubové kreslá v koži..

Nábytok zo surového kovu a dreva je vlajkovým prvkom priemyselného dekoru

drevený trám biely strop čierna kožená stolička kovové barové stoličky obývacia izba kokon drevený bohémsky vankúš

Kľúčové prvky v priemyselnej dekorácii stien

Pokiaľ ide o dizajn stien, obklad z červených tehál je nepochybne hviezdou tradičných riešení. Betónová stena je medzitým tiež nevyhnutnou súčasťou dekorácie továrne. Čo sa týka podmanivých predmetov: prevody, kovové podnosy, sklenené zrkadlá, hodinové hodiny a tiež viditeľné rúrky sú vítané.

Ďalším výrazným prvkom sú betónové alebo červené tehlové múry

kokonová atmosféra podkrovný interiér interiér červená tehlová stena vertikálne skladovanie drevená polica laminátové parkety

Kto sú naši spojenci, aby vytvorili atmosféru kokonu ?

V domácnosti sú to malé dekoratívne prvky, ktoré úplne menia atmosféru. Ak chcete do akejkoľvek miestnosti vliať tón kokonu, mali by sa uprednostniť mäkké materiály a neutrálne farby. Hovoríme predovšetkým o vankúšoch a umelých kožušinách, hrubých pletených alebo háčkovaných hodoch. Na zahriatie atmosféry sú veľmi vhodné aj doplnky z drevitého alebo rastlinného vlákna.

A potom, ako vytvoríte ultra útulnú a príjemnú atmosféru? ?

biely vankúš z umelej kožušiny rohová sedačka károvaná deco moderná priemyselná obývacia izba drevený stôl

Dôležitosť svetla v obývačke v industriálnom štýle

Svetlo hrá v interiérovom dizajne zásadnú úlohu. Na zjemnenie priemyselného podkrovia musíte myslieť aj na správne osvetlenie. Inštalácia viacerých svetelných zdrojov je skutočne obľúbeným trikom, ako zabrániť hrubému dizajnu. Môžete napríklad pridať niekoľko stojacích žiaroviek v bielom alebo drevenom prevedení, aby boli elegantné a jemné. Zavesenie rozprávkových svetiel a ozdobenie priestoru LED sviečkami je ďalšou možnou alternatívou. Ďalším šikovným trikom je pridanie zrkadiel na vizuálne osvetlenie priestoru, najmä ak sú umiestnené vedľa okien.

Svetlo je zásadným faktorom pri konečnom vykresľovaní

priemyselná deco biela tehlová stena odhalené trámy osvetlenie tmavého dreva čierna lampa

Moderná priemyselná dekorácia obývačky

Priemyselný štýl je v súčasnej dobe jedným z popredných trendov vo výzdobe. Vidíme to však revidované a zjemnené modernou, dokonca minimalistickou notou. A čo viac, továrenský duch už nie je vyhradený iba pre podkrovné priestory. Nachádza sa v nových a súčasných budovách, integrovaných subtílnejším a prirodzenejším spôsobom. Potrebujete nejaké inso? Poďme spoločne analyzovať súčasný dizajn na nasledujúcej fotografii. Vidíme charakteristické črty industriálneho štýlu vrátane stien a stropu s efektom voskovaného betónu. Stále existujú čierne akcenty a kovové markízy. Medzitým moderný výber nábytku vo svetlých odtieňoch a stĺp v ružovom zlatom tóne prinášajú sviežu, elegantnú a útulnú nôtu..

Kombinujte moderné a tradičné a získajte úžasný výsledok

moderná svetelná lišta závesná lampa strop betónový efekt biela sedačka deco moderný loft

Mix štýlov v interiéri

Dnes sa už neradi spoliehame na jediný štýl dekorácie nášho domova. Počas týchto posledných rokov človek skutočne pozoruje veľký záujem o kombináciu štýlov. Prístup, ktorého výsledkom je ešte jedinečnejšia a zvláštnejšia atmosféra. Láka vás myšlienka? Pozrime sa nižšie na najúspešnejšie a najobľúbenejšie kombinácie, pokiaľ ide o dizajn priemyselnej obývačky.

Tisíc a jedna fascinujúcich kombinácií dekoru, ktorý sa vymyká normálu

kokonovanie obývacia izba výzdoba zasklenie čierne kovové akcenty koberec z umelej kožušiny hnedá kožená klubová stolička

Harmonické spojenie medzi industriálnym dekorom a minimalistickým duchom

Minimalistický dizajn sa v našom každodennom živote uchytil niekoľkými spôsobmi. Pokiaľ ide o dizajn, je to skutočne populárny a súčasný trend. Neváhame ho však kombinovať s inými štýlmi, aby ste dosiahli bezchybný výsledok. Kombinácia minimalizmu a industriálneho štýlu je preto naším prvým návrhom na premenu obývačky. Nasledujúca fotografia je fantastickým príkladom tejto harmonickej a upokojujúcej zmesi. Strop a surové akcenty v sivej uhlí sa prirodzene prelínajú s bielou a drevom a vytvárajú jemné, ale elegantné prostredie. The otvorený dizajn pripomína nám nádheru loftových priestorov. Tu však namiesto typických tehlových alebo voskovaných betónových stien obliekame interiér do svetlých a kokonových odtieňov.

Minimalistická výzdoba obývačky s industriálnymi akcentmi

betónový strop drevené parkety obývacia izba moderný industriálny štýl čierny krb drevo a biela taburetka

Priemyselná a rustikálna obývacia izba

Miešanie štýlov je bežným prístupom v interiérovom dizajne. Tak sa stretávame s dokonalým kombinovaním priemyselných a rustikálnych trendov. Aby sme si mohli dovoliť jedinečný dizajn, ktorý nie je obvyklý, neváhame kombinovať prvky týchto dvoch štýlov. Prístup, ktorý sa na druhej strane dá veľmi ľahko prijať. Stačí sa rozhodnúť pre nábytok z dreva (pre dojem vidieka) a potom pridať kovové alebo matné čierne akcenty. Vykreslenie je harmonickým dekorom, ktorý dokonale balancuje medzi dramatickou stránkou a prírodnou a teplou atmosférou.

Teplá atmosféra v priemyselnej obývačke s rustikálnymi a kokonovými prvkami

závesná drevená polička zelená rastlina interiér kokoning atmosféra strop biely odhalené drevené trámy

Nápad na dekoráciu v industriálnom elegantnom štýle s bohémskymi akcentmi

Ďalším úspešným manželstvom z hľadiska dekoratívnych trendov je boho-industriálna dvojica. Na dotvorenie monotónneho vzhľadu industriálnej obývačky je ľahké pridať nejaké osviežujúce prvky, typické pre bohémsky štýl. Ratanová stolička, niekoľko zelené rastliny, mäkké vankúše a položky macrame. A vykreslenie by bolo ešte lepšie, keby sme napríklad typickú červenú tehlovú stenu namaľovali napríklad na bielo.

Bohémsky štýl prichádza do našich súčasných interiérov, aby mu dodal exotický nádych a milujeme ho !

cocooning idee deco obývačka priemyselný boho štýl stropné trámy drevo vinobranie stena tehly koberec etnický

Ako vintage stránku používame nabílené tehlové múry

vintage priemyselná dekorácia obývačky biela tehlová stena retro efekt elegantný biely drevený strop laminátové parkety

Moderný a podmanivý dizajn v tejto obývacej izbe s tmavými stenami

skrinka v industriálnom štýle zelená farba truhlica kovový a drevený konferenčný stolík čierny moderný krb

Pohovka prináša útulný a elegantný nádych do moderného priemyselného interiéru

svetelný panel odhalené rúry drevo parkety drevo a kovová barová stolička priemyselná deko obývacia izba

betónový efekt farba nástenná úložná polica drevo a železo matná čierna závesná lampa industriálne deco

Mix industriálneho a rustikálneho štýlu

stenové obkladové panely drevený konferenčný stolík betón a drevená dekorácia obývacia izba kokonová hnedá kožená sedačka

konferenčný stolík do obývačky v industriálnom štýle, moderný minimalistický štýl, čierne kovové osvetlenie, koľajnica, svetelný veniec

obývačka v industriálnom štýle betónový stĺp uhlová šedá stolička svetlo šedá sedacia súprava rámová stena

antracitová šedá rohová sedačka tehlový efekt tapeta drevený jedálenský stôl priemyselná dekorácia na stenu

priemyselná deko obývacia izba tehlová stena čierny krb konferenčný stolík drevený vankúš koberec pytlovina košík bambus

priemyselný loft deco moderný dizajn parketová drevená laminátová stena v červenej kovovej poličke rbiques

Priemyselné dekorácie na stenu Osmanská kožená taška, trendová farba na stenu, tmavozelené kreslo z ťavej kože

moderné osvetlenie exponované drevené trámy ratanová stolička industriálny elegantný deco stôl z tmavého dreva

moderné schodisko červená tehlová stena byt moderný priemyselný štýl biele a čierne rámy na stenu

Závesná hojdacia sieť interiér boho priemyselný štýl parkety drevo deko obývacia izba moderný priemyselný stôl priemyselný

Elegantná dekorácia obývačky s industriálnymi akcentmi

koľajnice vystavené potrubia drevené trámy biely stôl zlaté kreslo deco industriálny štýl šik boho objekty

červená tehlová stena pokrývajúca nadýchaný hnedý koberec deco vintage industriálny stôl do obývačky vintage truhlica

moderná priemyselná stena voskovaná betónová farba v štýle boho má elegantnú sedaciu súpravu so sivým efektom v industriálnom štýle

byt priemyselný štýl sedačka klub hnedá koža parkety laminátová podlaha krb železné tehlové steny

kokonová myšlienka deco obývacia izba trendová nástenná maľba tmavošedá zelená rohová sedacia súprava

fialová sedačka zelený vankúš deco industriálny štýl šik kaktus interiér boho moderný ružový zlatý stropný ventilátor

minimalistická boho výzdoba interiéru, štýl obývačky, kokon, teplá sivá rohová sedačka

Niekoľko bratrancov a zelených rastlín stačí na úplné zjemnenie atmosféry

priemyselný podkrovný konferenčný stolík drevený ostrovný barová stolička kovová lampa monstera schodisko drevo a kovová betónová stena

skrinka v industriálnom štýle jutový koberec polička úložná kovová biela sedacia súprava sivá závesná lampa

drevené stropné trámy odhalené priemyselné podkrovné podlahy masívne drevené parkety kovové schodisko

kokonová obývacia izba drevená dekorácia vysoký strop priemyselný štýl drevený a kovový nábytok kožená sedačka

útulná zamotaná obývačka sivá stolička mäkká hnedá kobercová skrinka kovový a drevený priemyselný nábytok

priemyselný štýl obývačka červená tehlová stena voskovaný betónový strop priemyselné osvetlenie hnedá sedačka

konferenčný stolík z dreva a kovu v priemyselnom štýle, obývacia izba, šedá sedačka, kárované kožené okraje, biela a čierna fotografia

paletový stolík nábytok do obývačky priemyselná deko červená tehlová stena betónový strop etnické doplnky textil priemyselná výzdoba obývačky kokon